freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، سهراب بختیاری زاده پس از شکست تیمش گفت: قبل از هرچیزی این پیروزی را به تیم خونه به خونه تبریک میگویم. هم ما در بازی موقعیت داشتیم و هم تیم خونه به خونه اما بازیکنان ما تمرکز نداشتند و آنها خیلی با تجربه عمل کردند و من تیم خونه به خونه را مستحق پیروزی میدانم.

وی افزود: داور به جز یکی دو مورد میتوانست بهتر سوت بزند. داور هم میتواند در جریان بازی مثل مربیان و بازیکنان اشتباه کند. در یک صحنه که توپ به دست بازیکن خونه به خونه خورد و میتوانست پنالتی بگیرد. اما در کل ما باید ضعف های خودمان را جستجو کنیم تا این که بخواهیم بهانه داوری را بیاریم. ما باید بیشتر تلاش کنیم البته تیم ما یک تیم جوان است، هفته به هفته بازی هست و فوتبال خیلی خشن است و میتواند شما را عذاب بدهد اما زیبایی های فوتبال این است که هر هفته بازی دارید و این فرصت را فوتبال به شما میدهد که تغییرات ایجاد کنید.

وی در ادامه گفت: اعتراض به داور میتواند در جریان بازیامری است طبیعی ولی خیلی صریح به شما میگویم ما باختیم چون خیلی از لحظات بازی را از دست دادیم شاید یکی دو مورد داور میتونست بهتر عمل کند اما آنها خیلی مسئله ای نبودند که بخواهم روی آن پافشاری کنم.

وی در پایان گفت: تیم خونه به خونه در خط حمله بازیکنان با تجربه ای داره که اگر فرصت داشته باشند میتونند راحت گل بزنند و تیم خودمان در بخش دفاعی خوب بودیم اما در این چند هفته که چند مساوی داشتیم و یک باخت بد در مسجدسلیمان داشتیم بازیکنان این ذوق را داشتند که بتونند جبران کنند و این تبدیل به یک بی نظمی شد حریف هم توانست از این فرصت ها بخوبی استفاده کند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۴۴:۸ دیده شده : ۵۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها