freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365570/34  زمان: 08:04  1395/07/26  بازدید: 376

تیم ملی جوانان بعد از تساوی مقابل قطر قهرمان دوره قبل بازی ها در شرایطی که نزدیک به یک نیمه ده نفره بازی کرد امروز با ژاپن بازی خواهد کرد و در صورت پیروزی در این دیدار بخت خوبی برای سر گروهی خواهد داشت چون در بازی پایانی با یمن رویارو خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، امیر حسین پیروانی می گوید: در نیمه اول بازی با قطر شاید ما آن بازی همیشگی خود را به نمایش نگذاشته باشیم اما بد هم بازی نکردیم و همان طور که حتما دیده اید گل تیم قطر گل به خودی بوده و مدافع ما تحت فشار هم نبود. اما در نیمه دوم ورق کاملا به سود ما برگشت و در شرایطی که ده نفره شده بودیم بهتر از حریف بازی کردیم و حتی می توانستیم گل برتری را هم به ثمر برسانیم. به هر صورت بازی اول بود و در هر تورنمنتی بازی اول با استرس هایی برای بازیکنان همراه است و از سویی هنوز به شرایط آب و هوایی منامه عادت نکرده بودیم. در ارزیابی هایی که در روزهای اخیر از تیم داشتیم در جریان بازی فقط یک حمله جدی از سوی قطری ها روی دروازه ما صورت گرفته بود. البته روی این نکته تاکید می کنم ما در دقایقی نتوانستیم بازی همیشگی خود را به نمایش بگذاریم که اگر این کار را می کردیم به راحتی پیروز می شدیم.


اکنون در شرایطی به مصاف ژاپن می رویم که با شرایط آب و هوایی ژاپن خو گرفته ایم. نیت مان در بازی امروز پیروزی است. هر چند باید به این نکته اشاره کنم ژاپن تیم خوبی است و در گردش توپ بسیار منظم عمل می کنم و ما باید در برابر این تیم با هوش بازی کنیم. به پیروزی در بازی با ژاپن خوش بین  هستم و انشاالله که با دعای خیر مردم این اتفاق خوب برای ما بیافتد. پیش بینی من این است که برنده این بازی راهی دیدار پایانی مسابقات خواهد شد که امیدوارم این تیم ایران باشد.

 


سرمربی تیم ملی جوانان در خصوص اشاره به کمبود بازی های تدارکاتی تیم ملی جوانان گفت: من پیش تر هم گفته ام کمیته جوانان و هم چنین فدراسیون فوتبال در حد بضاعت به ما کمک کرده اند و در حد بضاعت چیزی کم نگذاشته اند اما اگر تیم ملی جوانان بازی های تدارکاتی بیشتری را پشت سر گذاشته بود در بازی با قطر پیروز می شد. پیش از شروع بازی ها خواستار بازی با عراق در کیش  هم چنین تاجیکستان شده بودم تا دیدار با قطر و ژاپن را شبیه سازی کنیم اما این اتفاق صورت نگرفت و در نهایت با تیم های نفت تهران و سایپا بازی کردیم. البته در این برهه از زمان خیلی به این مسائل فکر نمی کنیم. هدف ما شکست ژاپن است.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۱۲:۱۱ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها