freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

دمیرتاش:
روح ینی کاپی ترکیه را تجزیه کرده است
سرویس ترکیه- سه حزب بزرگ ترکیه در ینی کاپی بر سر ترک گرایی و ملی گرایی توافق کرده اند. این توافق باعث ایجاد وحدت نمی شود، بلکه ترکیه را تجزیه می کند.
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری ZerNews، صلاح الدین دمیرتاش، رئیس مشترک حزب دموکراتیک خلق ها در اظهاراتی با تاکید بر این که «روح ینی کاپی» (اشاره به تجمع بزرگ 3 حزب عدالت و توسعه، جمهوری خواه خلق و حرکت ملی ترکیه بعد از کودتا در ینی کاپی استانبول) ترکیه را تجزیه کرده است گفت: ما در نقطه بسیار متفاوتی از آن ها قرار داریم. ما در کنار ملت هستیم. بدون این که اجازه دهیم نژادپرستی سرایت کرده و به یکی از ابزارهای سیاسی تبدیل شود در تلاش هستیم تا راه خود را ادامه دهیم. دلیل تمام تاوان هایی که پس داده ایم همین مسئله است. می گویند 3 حزب به توافق رسیده اند. مسائلی که روی آنان توافق شده است در واقع ترک گرایی، ملی گرایی و مذهب گرایی است. در چنین کشوری با فرهنگ های مختلف اقدامات یک جانبه نمی تواند باعث اتحاد شود. با نژاد پرستی نمی توانید انسان ها را در یک جا نگه دارید. چنین کاری تنها جامعه را به دو قسمت تقسیم خواهد کرد. کسانی که با حزب عدالت و توسعه و اردوغان بیعت نکرده اند دشمن، تروریست و خائن به وطن معرفی شده اند.
وی در ادامه اظهارات خود با انتقاد از دولت باغچلی رئیس حزب حرکت ملی ترکیه تصریح کرد: از ترس کاخ ریاست جمهوری با اردوغان بیعت کرده است، برای حفظ مقام خود حاضر است همه چیز حتی سیستم ریاست جمهوری را بپذیرد. باغچلی 3 هلال خود را از دست داده است (3 هلال نماد حزب حرکت ملی ترکیه بر روی پرچم این حزب است).

کد مطلب: 116133  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۲۶  |  ساعت: ۸ : ۴۵

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۴۷:۱۸ دیده شده : ۸۴بار نویسنده : admin

توپکاپی ترکیه موزه توپکاپی ترکیه هتل توپکاپی ترکیه کاخ توپکاپی ترکیه قصر توپکاپی ترکیه موزه ی توپکاپی ترکیه شهر توپکاپی ترکیه عکس هتل توپکاپی ترکیه هتل توپکاپی استانبول ترکیه هتل توپکاپی در استانبول ترکیه هتل توپکاپی در ترکیه کاپ ترکیه کاپی کوی ترکیه هتل تاپ کاپی ترکیه موزه توپ کاپی ترکیه چگونه آب را تجزیه کنیم تجزیه را تعریف کنید نور را تجزیه میکند منشور چگونه نور را تجزیه میکند اون چیه که نور را تجزیه میکند کرده است به انگلیسی دم کرده اسطوخودوس دم كرده اسطوخودوس خواص دم کرده اسطوخودوس خواص دم كرده اسطوخودوس دم کرده گیاه اسطوخودوس طرز تهیه دم کرده اسطوخودوس دم کرده گل گاوزبان و اسطوخودوس فواید دم کرده اسطوخودوس دم کرده ی اسطوخودوس خواص دم کرده ی اسطوخودوس وزنم استپ کرده وزنم استپ کرده چیکار کنم چرا وزنم استپ کرده المپیوس سقوط کرده است دانلود المپیوس سقوط کرده است دانلود فیلم المپیوس سقوط کرده است دانلود زیرنویس فیلم المپیوس سقوط کرده است دانلود زیرنویس فارسی فیلم المپیوس سقوط کرده است تنهایی مهربانم کرده است سفیانی ظهور کرده است سفیانی خروج کرده است ایا سفیانی ظهور کرده است آیا سفیانی خروج کرده است آيا سفياني خروج كرده است گنه بنده كرده است گنه بنده كرده است و او شرمسار ببین احاطه کرده است عدد ببین احاطه کرده است عدد فکر خلق را ببين احاطه كرده است عدد فكر خلق را بدنم استپ کرده روح ینی کاپی ترکیه را تجزیه کرده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها