freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری ایسنا، حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب زاهدان گفت: یکی از مهمترین چالش‌های قوه قضاییه افزایش آسیب های اجتماعی و جرایم در جامعه است. این افزایش برای یک جامعه اسلامی زیبنده نیست و باید این جرایم در جامعه ریشه‌یابی و آسیب‌شناسی شود.

وی ادامه داد: رشد ورود پرونده‌ها در این زمینه سبب راه‌اندازی معاونت پیشگیری در قوه قضائیه شد تا آمار این حوزه را با تحقیق و بررسی و پژوهش کاهش دهیم، اما از آنجایی که امکانات و نیرو در این زمینه کم داریم، آن طور که باید نمی‌شود دستورالعمل‌ها و نتایج تحقیقات را اجرایی کنیم.

این مقام مسئول ادامه داد: شوراهای حل اختلاف را در نقاط مختلف استان ایجاد کردیم تا جلوی ورودی پرونده‌ به دادگستری گرفته شده و در مکان خودش مورد رسیدگی و پیگیری قرار گیرد و مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها را کاهش دهد.

رییس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: مسئولیت‌های دستگاه قضا از مسئولیت‌های بسیار حساس و تاثیرگذار در جامعه است، اما با توجه به وسعت کاری این نهاد در جامعه و کمبود امکانات و نیروی انسانی انجام فعالیت بسیار سخت است.

وی خاطرنشان کرد: اگر اکنون بخواهم یک شعبه در زاهدان ایجاد کنیم فاقد فضا، نیروی انسانی و امکانات لازم هستیم و این نشانه نبود زیرساخت‌های لازم است.

رییس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان در پایان گفت: اطاله دادرسی امروزه یکی از دغدغه های بزرگ قوه قضاییه است و الکترونیکی شدن ابلاغ ها می‌تواند گام بلندی در کاهش اطاله دادرسی باشد و این طرح به عنوان پایلوت در 3 استان کشور در حال اجرا است.

در این مراسم از زحمات اسماعیل اکبری تقدیر و محمدعلی حمیدیان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان با حفظ سمت به عنوان رئیس کل دادگاهای عمومی و انقلاب زاهدان معرفی شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۷:۴۱ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin

ابلاغ الکترونیکی ابلاغ الکترونیکی قضایی ابلاغ الکترونیکی قوه قضاییه ابلاغ الکترونیکی دادگستری ابلاغ الکترونیکی وکلا ابلاغ الکترونیکی بیمه تامین اجتماعی ابلاغ الکترونیکی ثنا سامانه ابلاغ الکترونیکی سایت ابلاغ الکترونیکی تامین اجتماعی سامانه ابلاغ الکترونیکی تامین اجتماعی سامانه ابلاغ الکترونیکی دادگستری سامانه ابلاغ الکترونیکی قضایی سامانه ابلاغ الکترونیکی قوه قضاییه سامانه ابلاغ الکترونیکی ثنا سامانه ابلاغ الکترونیکی دادگاه سامانه ابلاغ الکترونیکی قوه قضائیه در جهت به انگلیسی تنظیم دیش در جهت W6 تنظیم دیش جهت W6 جهتها در فنگ شویی جهت در معامله جهت معامله اشتباه در جهت معامله دعا جهت موفقیت در معامله دعا جهت سود در معامله جهت معامله در قانون مدنی جهت تعهد در معامله خوابیدن در جهت قبله تاثیر خوابیدن در جهت قبله نحوه خوابیدن در جهت قبله خوابیدن در جهت مغناطیس زمین خوابیدن در جهت میدان مغناطیسی زمین اشتباه در جهت قبله کاهش اطاله دادرسی راهکارهای کاهش اطاله دادرسی راههای کاهش اطاله دادرسی در جهت عکس ابلاغ الکترونیکی می‌تواند گامی در جهت کاهش اطاله دادرسی باشد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۷۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها