freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365590/31  زمان: 09:33  1395/07/26  بازدید: 1,164

خاویر زانتی، نایب رئیس و اسطوره باشگاه اینتر به مائورو ایکاردی هشدار داد که ممکن است او به خاطر صحبت‌های اخیرش بازوبند کاپیتانی را از دست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از انتشار کتاب اتوبیوگرافی ایکاردی، تنش ها بین او و هواداران اینتر بسیار بالا گرفته است.  ایکاردی سال 2015 در جریان شکست 3-1 مقابل ساسوئولو پیراهن خود را به یک کودک هدیه داد که یکی از هواداران کوروانورد او را از دست آن کودک گرفت و به سمت ایکاردی پرت کرد.ایکاردی در کتاب خود به این موضوع انتقاد کرد و از اینکه پاسخ آن فرد را داده است خود را یک قهرمان خطاب کرده است. هواداران دو آتشه نیز با انتشار بیانیه ای به شدت از او انتقاد کرده اند و حال زانتی چنین شرایطی را به ضرر ایکاردی دانست و مدعی شد که ستاره آرژانتینی ممکن است بازوبند را از دست بدهد.

 

 


او گفت:" آیا ما اقدامی خواهیم کرد؟ متاسفانه بله. هواداران مهم ترین المان در فوتبال هستند . آنها ما را همراهی می‌کنند و ما هم باید به آنها احترام بگذاریم. نمی‌توانیم چنین رفتاری را از کسی ببینیم که برای باشگاه ما کار می‌کند. پس از این بازی صحبت‌هایی خواهیم داشت و باید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد. هیچکس انتظار ندارد که عصبانیتی پیش بیاید. همانطور که می‌دانید ما روی اهدافمان متمرکز هستیم ولی اینتر بالاتر از هر شخص دیگری قرار دارد. متاسفانه شبکه‌های اجتماعی می‌تواند به طرز منفی استفاده شود. هر کسی که برای اینتر کار می‌کند باید مراقب شبکه های اجتماعی اش باشد. او می‌تواند هر چیزی راجع به زندگی شخصی اش بنویسد ولی نمی‌تواند به تاریخ باشگاه ضربه ای وارد کند."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸:۵ دیده شده : ۸۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها