freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۵۹۹۹

۱۵۱  بازدید

وبسایت دیجی کالا مگ - زهرا غلامی: درختان منطقه «اسلوپ پوینت» (Slope Point)، (زمین کوچکی در جنوبی‌ترین نقطه جزیره جنوبی نیوزیلند) با هر چیز دیگری در جهان فرق دارند و بسیار عجیب هستند.

البته گونه این درختان تفاوت زیادی با دیگر درختان این جزیره ندارند، اما در این مکان خاص، همه درختان به سمت کنار رشد می‌کنند و شبیه طره‌های متراکم موی بر با درفته به نظر می‌رسند.

این درختان عجیب در جهان لنگه ندارند

در اسلوپ پوینت به خاطر اینکه در یک نقطه بسیار جنوبی قرار دارد، هر روز بادهای سنگینی می‌وزد. علت این موضوع این است که اسلوپ پوینت حدود ۴۸۰۳ کیلومتر با قطب جنوب فاصله دارد و ۵۱۴۰ کیلومتر پایین‌تر از استوا است.

در این منطقه بادهای جنوبگان می‌توانند مسافت ۳۲۱۸ کیلومتر را بدون وقفه بپیمایند و سیلی از بادهای مداوم در این منطقه ایجاد می‌شود. از طرف دیگر، این زمین‌های بر باد رفته که اسلوپ پوینت را تشکیل می‌دهند، به صخره‌ای منتهی می‌شوند که زیرش اقیانوس سرد قرار دارد.

به خاطر آن همه باد، این درختان کج و معوج و به سمت کنار رشد می‌کنند؛ این پدیده کاملا منحصر به اسلوپ پوینت است. این درختان را چوپانان کاشته بودند تا محافظی برای گله‌هاشان باشد.

باد و صخره‌های سنگی مردم را هم اغلب اوقات از آن منطقه دور نگه می‌دارد. منطقه اطراف اسلوپ پوینت برای چرای گوسفندان استفاده می‌شود. اما هیچ خانه‌ای در نزدیکی آن منطقه وجود ندارد.

این درختان عجیب در جهان لنگه ندارند 
این درختان عجیب در جهان لنگه ندارند 
این درختان عجیب در جهان لنگه ندارند 
این درختان عجیب در جهان لنگه ندارند 
این درختان عجیب در جهان لنگه ندارند 
این درختان عجیب در جهان لنگه ندارند 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳:۳۰ دیده شده : ۲۱۵بار نویسنده : admin

این درختانند همچون خاکیان این درختان همچون خاکیان معنی این درختانند همچون خاکیان معنی شعر این درختانند همچون خاکیان معنی بیت این درختانند همچون خاکیان معنی شعر این درختان همچون خاکیان این درختان هویتم بودند عجیب در جدول عجیب در انگلیسی عجیب انگلیسی عجیب و غریب در انگلیسی عجیب در حل جدول عجیب در دنیا اتفاقات عجیب در دنیا چیزهای عجیب در دنیا قوانین عجیب در دنیا حوادث عجیب در دنیا ازدواجهای عجیب در دنیا رسوم عجیب در دنیا رسومات عجیب در دنیا عجیب ترینها در دنیا عجیب ترین در دنیا عجیب در ایران اتفاقات عجیب در ایران موجودات عجیب در ایران روستاهای عجیب در ایران حوادث عجیب در ایران حیوانات عجیب در ایران قوانین عجیب در ایران کوهی عجیب در ایران موجود عجیب در ایران مکانهای عجیب در ایران عجیب در مورد حیوانات مطالب عجیب در مورد حیوانات اطلاعات در مورد حیوانات عجیب دانستنیهای عجیب در مورد حیوانات نکات عجیب در مورد حیوانات تحقیق در مورد حیوانات عجیب تحقیق در مورد حیوانات عجیب و غریب مطالبی در مورد حیوانات عجیب درختان عجیب درختان عجیب دنیا درختان عجیب و غریب درختان عجیب ایران درختان عجیب در دنیا درختان عجیب وزیبا درخت عجیب قره داغ درخت عجیب در تایلند درخت عجیب درختی عجیب در تایلند درختان عجيب دنيا درخت های عجیب دنیا درختان عجیب جهان عکس درختان عجیب دنیا تصاویر درختان عجیب دنیا عکس درختان عجیب در دنیا درخت عجیب در لهستان درخت عجیب در ایران درخت عجیب در قزوین درخت عجیب و غریب درخت عجیب تایلندی درخت عجیب در افریقا درخت عجیب تایلند دریای عجیب دریای عجیب در قران دریای عجیب در دانمارک دریای عجیبی که درقران امده دریای عجیب قران دریای عجیب اسکاگن دریای عجیب غریب دریای عجیب دو رنگ دریای عجیب در شمال دانمارک دریای عجیبی دوستم ندارند چرا دوستم ندارند خانواده شوهرم دوستم ندارند خانواده همسرم دوستم ندارند چرا دیگران دوستم ندارند عید ندارند امسال شیعیان عید ندارند امسال مسلمین عید ندارند ندارند تن پروران آگهی این درختان عجیب در جهان لنگه ندارند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها