freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

به گزارش ایسنا، در این نشست مهدی امیری‌اصفهانی قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه عنوان کرد: رسالت انقلاب اسلامی، زمینه سازی برای ارتقای انسان در نقطه اوج کرامت خود و ایجاد نظام پیشرفته و عاری از جرم است که به طور ویژه در قانون اساسی مورد تاکید قرار گرفته است. دولت به معنی عام (کل حاکمیت) وظیفه دارد زمینه های جامعه عاری از آسیب را فراهم کرده و رشد فضائل اخلاقی و دور ساختن آحاد جامعه از هر نوع تباهی را در دستور کار داشته باشد.

وی افزود: اما از طرفی تلاش دشمنان نظام جمهوری اسلامی  بر این مبنا استوار است که این هدف را مخدوش کند و می بینیم در سال های گذشته واژه‌های تکان دهنده‌ای از طرف مقام معظم رهبری مثل شبیخون فرهنگی، غارت فرهنگی، قتل عام فرهنگی و ناتوی فرهنگی مورد تاکید قرار گرفته است.

امیری اصفهانی اضافه کرد: در حالی که در قانون اساسی توصیف شده نظام اسلامی می خواهد انسان را به کمال برساند به تعبیری ماموریت نظام اسلامی فرا ملی است؛ لذا اساساً در این نظام، جرم پذیرفته نیست و با این نگاه، پیشگیری از وقوع جرم، باز تولید گفتمان نظام اسلامی است، یعنی اگر از این منظر نگاه کنیم موضوع در اعتقاد ما قرار می گیرد و این یک رکن است.

قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: البته امروزه در دنیا اثبات شده که رویکرد مقابله ای تنها راه حل خروج از بحران های اجتماعی و روابط نامناسب و گسترش ناهنجاری ها نیست و قطعاً «پیشگیری» با دامنه گسترده تری نسبت به «مقابله» مورد توجه قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه‌ها در امر پیشگیری از آسیب های اجتماعی پیشرو هستند و انتظاری که از آنها وجود دارد این است که در حوزه جنگ نرم افسران ارشد باشند و پیوند بین آسیب ها، مطالعات و پیشگیری یک ضرورت است. همه آحاد جامعه حق دارند در یک جامعه عاری از جرم زندگی کنند  و سوال اینجاست که برای احقاق حق زندگی در جامعه سالم چه باید بکنیم؟

امیری اصفهانی ادامه داد: گاهی جرم زائیده آسیب اجتماعی است، مثل طلاق که جرم نیست و فی نفسه آسیب اجتماعی است اما طلاق جرایم زیادی را ممکن است باعث بشود یا اعتیاد اگر در شکل تجاهر ظاهر شود جرم است و زمینه های آسیب را در خانواده ایجاد می کند و ارتباط بین جرم و آسیب اجتماعی مهم است و غفلت از آن خیلی مهمتر است.

این مقام مسئول یادآور شد: جرم به خودی خود شکل نمی گیرد و یک فرایند منتهی به وقوع آسیب می شود. پس هم شکل فرایندی دارد و هم چند وجهی و پیچیده است و به یک حوزه مرتبط نمی شود و شناخت وجوه آن ضرورت دارد و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی در ادامه افزایش اعتماد عمومی و ارائه تصویر مناسب از نظام را یکی از الزامات پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانست و گفت: اعتقاد و باور به پیشگیری در همه بخشهای حاکمیت یک ضرورت است. همچنین جدی نبودن سیاست های کلان در امر پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی کاملا محسوس است؛ چراکه خود سیاست های کلان وحدت آفرین هستند.

امیری اصفهانی اضافه کرد: پیشگیری محقق نمی‌شود الا با پرهیز از بخشی نگری و توجه جدی به موضوع فرابخشی بودن پیشگیری و بین بخش‌های مختلف باید همگرایی شکل بگیرد تا از اسراف منابع جلوگیری شود.

قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه همچنین خاطرنشان کرد: توجه به پیشگیری رشد مدار با توجه به جمعیت جوان و نقشی که در آینده برای راهبری جامعه دارند و ارتقای آگاهی های عمومی و اطلاع رسانی از وضع موجود از الزامات جدی امر پیشگیری است.

وی در پایان پیشگیری را با توجه به سخنان مقام معظم رهبری یک امر علمی دانست و به عنوان یک مطالبه از دانشگاهیا ن خواست تا قوه قضاییه را در این مسیر همراهی کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸:۴ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin

در شکل چند مثلث میبینید در تصویر زیر چند مثلث می بینید ؟؟؟ در این شکل چند مثلث میبینید در شکل زیر چند مثلث میبینید؟ در اين شكل چند مثلث ميبينيد در این تصویر چند مثلث میبینید جواب دراین شکل چند مثلث میبینید در تصویر چند مثلث میبینید جواب چند مثلث در شکل میبینید معمای چند مثلث در شکل میبینید در شکل چند مثلث وجود دارد در تصویر چند مثلث وجود دارد در شکل زیر چند مثلث وجود دارد در اين شكل چند مثلث وجود دارد در این تصویر چند مثلث وجود دارد دراین شکل چند مثلث وجود دارد چند مثلث در شکل بالا وجود دارد؟ جواب در شکل زیر چند مثلث وجود دارد جواب در این شکل چند مثلث وجود دارد در این شکل چند تا مثلث وجود دارد در شکل چند مربع وجود دارد در شکل زیر چند مربع وجود دارد در این شکل چند مربع وجود دارد در شكل زير چند مربع وجود دارد در شکل زیر چند مربع وجود دارد جواب در شکل چند تا مربع وجود دارد در شکل زیر چند مربع وجود دارد با جواب در شكل زير چند تا مربع وجود دارد جواب معمای در شکل زیر چند مربع وجود دارد جواب سوال در شکل زیر چند مربع وجود دارد در شکل چند مربع میبینید در تصویر چند مربع می بینید در این شکل چند مربع میبینید در شکل زیر چند مربع می بینید در شكل زير چند مربع ميبينيد در این تصویر چند مربع می بینید؟ در شکل زیر چند تا مربع میبینید در این شکل چندتا مربع میبینید جواب چندتا مربع در شکل میبینید جواب معمای در این شکل چند مربع میبینید در شکل چند عدد میبینی چند عدد مربع در شکل میبینید در شکل زیر چند مربع میبینید در شکل زیر چند مربع در شکل زیر چند مربع است در شکل زیر چندتا مربع وجود دارد چند مربع در شکل میبینید چند مربع در شکل میبینید جواب چند مربع در شکل میبینید با جواب چند مربع در شكل ميبينيد چند تا مربع در شکل میبینید با جواب چند مربع در این شکل میبینید جواب معمای چند مربع در شکل میبینید در شکل چند مربع در شکل چند مثلث در این شکل چند مثلث شکلک در کامنت فیس بوک گذاشتن شکلک در کامنت فیس بوک کد شکلک در کامنت فیس بوک شکلک لایک در کامنت فیس بوک ایجاد شکلک در کامنت فیس بوک شکلک گذاری در کامنت فیس بوک شکلک ها در کامنت فیس بوک شکلک قلب در کامنت فیس بوک شکلکهای کامنت فیس بوک قرار دادن شکلک در کامنت فیس بوک است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم اگر اعتیاد در شکل تجاهر ظاهر شود، جرم است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۲۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها