freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":گروهی از هواداران متعصب اینتر، از مهاجم آرژانتینی‌شان که در هفته جاری خشم آنها را برانگیخت، زهر چشمی جدی گرفتند.

 گروهی از هواداران خشمگین اینتر که تعدادشان حدود 40 نفر بود، تلاش کردند به خودروی ایکاردی در خارج از منزل او حمله کنند و یک بنر که روی آن پیامی تهدید‌آمیز برای مهاجم آرژانتینی نراتزوری نوشته بود را هم در معرض دید او نصب کردند.

تنش‌ در روابط میان هواداران اینتر و ایکاردی از دو سه روز پیش به اوج رسید چرا که او در کتاب شرح حالش نوشت به خاطر اهانت به گروهی از هواداران معترض نراتزوری در ماه فوریه سال 2015، به قهرمان رختکن اینتر تبدیل شده است.

هواداران متعصب اینتر موسوم به هواداران «قوس شمالی» (ورزشگاه جوزپه‌مه‌آتزا)، ایکاردی را به دروغ گفتن درباره بخش‌هایی از داستان درگیری‌اش با آنها، متهم کرده‌اند. در همین حال ایکاردی در اینستاگرام تأیید کرده که به یکی از اعضای باشگاه اینتر گفته که اگر هواداران بخواهند به او حمله کنند، 100 خلافکار از آرژانتین را مأمور خواهد کرد تا همه کسانی که قصد تعرض به او را دارند را به قتل برسانند.

به نظر می‌رسد شرایط حالا از کنترل خارج شده چرا که هواداران اینتر اولین حمله‌شان را علیه ایکاردی ترتیب دادند. آنها روی بنری که در اطراف خانه ایکاردی نصب کرده‌اند، نوشته‌اند: ما اینجا هستیم....زمانی که دوستان آرژانیتنی‌ات برسند، به ما هشدار می‌دهی یا می‌خواهی مثل بزدل‌ها به ما حمله کنی؟

در همین حال شبکه تلویزیونی «7گلد» گزارش کرده که در حدود 40 هوادار متعصب و خشمگین اینتر بعد از باخت خانگی 2 بر یک این تیم برابر کالیاری که در آن ایکاردی یک پنالتی را هم خراب کرد، خودشان را به خانه او رسانده‌اند و به محض رسیدن مهاجم آرژانتینی تیم‌شان سعی کردند به سوی خودروی او حمله کنند اما  دخالت یک مأمور مسلح پلیس ایتالیا برای محافظت از ایکاردی اجازه نداد درگیری شکل بگیرد.

وندا نارا، همسر و مدیربرنامه‌های ایکاردی درباره این اتفاق به سایت «اف‌سی‌اینتر1908» گفت: «وقتی مائورو به خانه برگشت، هیچ اتفاقی رخ نداد. ما بدون هیچ مزاحمتی به خانه‌مان برگشتیم.»

باشگاه اینتر اعلام کرده که امروز با ایکاردی جلسه برگزار خواهد کرد و احتمالاً بازوبند کاپیتانی تیم را از او پس خواهد گرفت.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴:۱۲ دیده شده : ۱۱۴بار نویسنده : admin

حمله هواداران پرسپولیس به طارمی حمله هواداران پرسپولیس به طارمی و رضاییان حمله هواداران به طارمی حمله هواداران پرسپولیس به فروزان حمله هواداران پرسپولیس به کی روش حمله هواداران الاهلی به نفت حمله هواداران الاهلی به بازیکنان نفت فیلم حمله هواداران الاهلی به بازیکنان نفت حمله هواداران پاشایی به گلزار حمله هواداران مرتضی پاشایی به گلزار حمله هواداران الاهلی حمله هواداران پاشایی به هانیه توسلی حمله طرفداران پاشایی به هانیه توسلی حمله هواداران مرتضی پاشایی به هانیه توسلی حمله قلبی هواداران پرسپولیس حمله قلبی هوادار پرسپولیس حمله قلبی دو هوادار پرسپولیس حمله خانزاده به هواداران حمله خانزاده به هواداران بدون سانسور حمله خانزاده به هوادار ایرانی در قطر فیلم حمله خانزاده به هواداران کلیپ حمله خانزاده به هوادار پرسپولیس ایکاردی و ماکسی لوپز مائورو ایکاردی و ماکسی لوپز ایکاردی ویکی پدیا ایکاردی طرفداری ایکاردی و مکسی لوپز ایکاردی ورزش 11 ایکاردی و واندا ایکاردی اینترمیلان ایکاردی فوتبال عکسهای ایکاردی عکسهای مائورو ایکاردی ماریو ایکاردی ماریو ایکاردی و همسرش حمله هواداران اینتر به ایکاردی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۷۲
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها