freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یکی از اشکالاتی که برخی دانش‌آموزان با آن مواجه هستند تلفیق برنامه‌ی مدرسه و برنامه‌ی راهبردی کانون است. با این فکر که برنامه‌ی کانون همگام با برنامه‌ی مدرسه نیست خود را اقناع کرده و دلیل افت ترازشان را پشت این بهانه پنهان کرده و برنامه‌ی کانون را به روزهای آخر موکول می‌کنند. اولین کاری که هر دانش‌آموز باید انجام دهد نصب برنامه‌ی راهبردی کانون به دیوار اتاقش است.

می‌توانید با یک راهکار رنگی تعادل مناسبی در پوشش دادن برنامه‌ها ایجاد کنید. وقتی درسی را برای مدرسه می‌خوانید، اگر همگام با برنامه‌ی کانون باشد، آن را با علامت زرد مشخص کنید. اگر آن مبحث را در روزهای بعد مرور کردید علامت سبز و اگر تست هم کار کردید آن را با آبی کنید. پنج‌شنبه و جمعه‌ی مابین آزمون برنامه‌ی راهبردی را به دقت مورد ارزیابی قرار دهید. ابتدا یادگیری‌های ناقص خود یعنی علامت‌های زرد و سبز را به یادگیری کامل تبدیل کنید و بعد از آن مباحثی را که اصلاً نخوانده‌اید در این دو روز مطالعه کنید. دو روز قبل از آزمون نیز فقط یادگیری‌های کامل خود را مرور کنید.

اگر در آزمونی به یک‌سری از مطالب درسی نرسیدید اصلاً نگران نباشید. برنامه‌های کانون تقریباً پوششی هستند. می‌توانید در آزمون‌های بعد آن مباحث را جبران کنید. در آزمون‌های دوران جمع‌بندی نیز می‌توانید جبران کنید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲:۵۴ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها