freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

Sofrep Group:
کُردها باز هم قربانی خیانت آمریکا می شوند
سرویس جهان- در گزارش سوفرپ گروپ آمده است:« کردها آماج خیانت سیاستمداران آمریکا قرار می گیرند. قدرت های بین المللی هم کُردها را تنها می گذارند.

به گزارش کردپرس، سایت Sofrep Group وابسته به کهنه سربازان آمریکا و نیروهای سابق امنیتی و اطلاعاتی آمریکا امروز در گزارشی نسبت به آنچه تکرار خیانت سیاست مداران آمریکا به کُردها خوانده، هشدار داده است.

در این گزارش آمده است: قدرت های بین المللی مستقیما علیه کردها اقدام نمی کنند اما شرایطی را به وجود می آورند که کردها به حاشیه رانده شوند. ترکیه دشمن اصلی کُردها است. کردها تقریبا نمی توانند وضعیت خود را تغییر دهند. کردها در نهایت ممکن است از چین کومونیست و روسیه کمک بخواهند؛ دیدگاه آمریکا در این مورد تاسف برانگیز است.

در بخشی از گزارش به وضعیت کردهای سوریه اشاره شده است:« کُردها از این بیم دارند بعد از این که رقه را از داعش پس گرفتند، آمریکا به آنها خیانت کند. البته کردها اقدام به آزادسازی رقه نخواهند کرد زیرا باعث برانگیخته شدن تنشهای قومی و نژادی می شود.»

در انتقاد از سیات های آمریکا اشاره شده که نیروهای کُرد از کارآمدترین نیروها در منطقه هستند. جالب است آمریکا عقاید خود را صادر می کند اما فرصتی برای کردها فراهم نمی کند تا به خواسته های خود برسند.

 

لینک ورود به کانال رسمی تلگرام کردپرس؛

کد مطلب: 116226  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۲۶  |  ساعت: ۱۱ : ۱۵

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸:۲۰ دیده شده : ۱۰۶بار نویسنده : admin

کرد باز بازیگران کرد سینمای ایران بازیگران کرد بازیکنان کرد زبان فوتبال ایران هم معنی قربانی خیانت آمریکا به ایران خیانت های امریکا به ایران خیانت آمریکا به شاه خیانت های آمریکا به ایران خیانت های آمریکا در برجام خیانت های آمریکا خیانت های آمریکا علیه ایران فیلم امریکایی خیانت دانلود فیلم امریکایی خیانت می شوند به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود به انگلیسی معنی می شود به انگلیسی چگونه حامله می شوند چگونه حامله مي شوند چگونه باردار می شوند چطور حامله مي شوند زنان چگونه حامله می شوند چگونه زنان حامله مي شوند حیوانات چگونه حامله می شوند خانمها چگونه حامله میشوند حیوانات چگونه باردار می شوند زنان چطور حامله می شوند زنان چگونه باردار می شوند ابرها چگونه باردار می شوند زنان چگونه باردار مي شوند مردان چگونه باردار می شوند زنها چگونه باردار می شوند اجسام چگونه باردار می شوند؟ دهیاران استخدام می شوند آیا دهیاران استخدام می شوند دهیاران کی استخدام می شوند آدمها عوض می شوند آدمها كه عوض مي شوند آدمها که عوض میشوند آدمها آنقدر زود عوض میشوند آدمها عوض می شود چاقالوها وارد می شوند ایرانیان مسلمان می شوند كرد باز فیلم آمریکایی خیانت کُردها باز هم قربانی خیانت آمریکا می شوند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها