freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، اصغر جهانگیر اظهار کرد: در کنار استفاده از فن آوری های نوین نباید از نگاه ارزشی بویژه در رسیدگی به پرونده زندانیان غافل باشیم.

وی گفت: باید اطلاعات ما از زندانیان بروز و علمی باشد و برای تحقق این مهم باید از شیوه‌ها و ابزارهای نوین استفاده کنیم؛ چرا که نمی‌توان به صورت فردی و چهره به چهره پرونده‌های زندانیان را بررسی و به مشکلات آنان رسیدگی کنیم.

وی تصریح کرد: رسیدگی به پرونده زندانیان نیازمند مکانیزم های علمی بروز است.

این مقام ارشد قضایی گفت: سیستم قضایی زندان‌ها در دو بخش رسیدگی به وضعیت زندانیان متهم و محکوم دارای وظایف مهم و راهبردی است.

وی گفت: پرونده های تمامی زندانیان باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد و از همه ظرفیت های قانونی برای رفع مشکل زندانیان استفاده شود.

جهانگیر گفت: توسعه ارتباطات قضایی و هم‌افزایی ظرفیت‌های موجود در دستگاه قضایی و زندان‌ها می‌تواند زمینه را برای توسعه خدمات قضایی فراهم کند.

رییس سازمان زندان‌ها ضمن قدردانی از زحمات معاونت قضایی در تدوین پیش نویس بخشنامه ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری گفت: خوشبختانه با ابلاغ این بخشنامه توسط ریاست معزز قوه قضاییه فصل جدیدی در نظام زندانبانی آغاز شده است.

وی گفت: انتظار این است که زندان ها با معیارهای اسلامی تطابق حداکثری داشته باشند؛ چرا که نظام زندانبانی اسلامی می تواند یک الگوی مناسب در سطح جهان باشد.

رییس دفتر بازرسی ویژه قوه قضاییه با اشاره به ضرورت شناخت مشکلات و برنامه ریزی گفت: شناسایی مشکلات پیش زمینه‌ای برای برنامه ریزی و اقدام برای حل مشکلات است.

وی افزود: یک مدیریت موفق نمی‌تواند و نباید تمامی مشکلات را برون سازمانی قلمداد کند.

مشاور رییس دستگاه قضا در ادامه گفت: مهمترین رسالت ما کاهش جمعیت کیفری زندان ها، کاهش آسیب های زندان و توسعه فعالیت های مددکاری و اصلاح و تربیت در زندان هاست.

جهانگیر در ابتدای این دیدار که با حضور معاون قضایی و اجرای احکام سازمان زندان‌ها، مدیرکل قضایی و اجرایی احکام و کارشناسان این معاونت انجام می شد با اشاره به ایام شهادت امام حسین(ع) گفت: شهادت امام حسین(ع) عامل مهم هویت بخشی و همگرایی در جهان تشیع است.

وی گفت: از ابتدای وقوع این رخداد جانسوز تلاش‌های بسیاری برای تحریف علل واقعه عاشورا انجام شده، ولی خوشبختانه این تلاش ها نه تنها ثمر نداشته، بلکه شاهد گرایش بیشتر مردم به حرکت حق طلبانه و عظیم امام حسین(ع) هستیم.

جهانگیر گفت: جنبه‌های مختلف قیام عاشورا به‌ویژه جنبه‌های سیاسی آن هنوز به نحوه شایسته مورد بررسی و تحلیل قرار نگرفته است.

دکتر جهانگیر در ابتدای این دیدار و به مناسبت روز جهانی عصای سفید، از تنها همکار روشندل سازمان با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵:۳۹ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

ارتقای نظام زندانبانی ارتقا نظام زندانبانی ارتقاء نظام زندانبانی خصوصی سازی نظام زندانبانی به یک اتفاق خوب نیازمندیم به یک اتفاق خوب جهت رخ دادن نیازمندیم به یک اتفاق خوب جهت افتادن نیازمندیم عکس به یک اتفاق خوب جهت رخ دادن نیازمندیم به یک دنیا بگم ساکت به یک دنیا بگم ساکت شهاب تیام به یک به یک دوست دختر نیازمندیم به یک کارگر ساده نیازمندیم به یکدیگر دروغ نگویید به یکی نونوایی دادی به یک هم خانه نیازمندیم به یکی جرعه که آزار به یک گردش چرخ نیلوفری به یک عدد دوست دختر نیازمندیم به یک دوست دختر با شرایط زیر نیازمندیم به یک دوست دختر نیازمندم به یک نفر کارگر ساده نیازمندیم دانلود آهنگ به یکی نونوایی دادی دانلود آهنگ به یکی نونوایی دادی ناصر عبداللهی دانلود آهنگ ناصر عبدالهی به یکی نونوایی دادی ناصر عبداللهی به یکی نونوایی دادی به یک همخانه ای نیازمندیم به یک همخونه نیازمندیم به يك گردش چرخ نيلوفري الگوی جهانی Make الگوی جهانی پیشرفت الگوهای جهانی تربیت معلم الگوی نیازسنجی جهانی چرا پیامبر الگوی جهانیان است تبدیل شودگان بازی تبدیل شودگان بازی تبدیل شدگان بازی تبدیل شدگان برای اندروید دانلود فیلم تبدیل شودندگان نظام زندانبانی اسلامی می‌تواند به یک الگوی جهانی تبدیل شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها