freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از رادیو گفت‌وگو، حجت‌الاسلام و المسلمین پور محمدی اظهار کرد: امیدوارم که مردم از خدمات استاندارد به خوبی بهره‌مند شوند و اعتماد آنها به علائم و نشانه‌های استاندارد بیشتر  از گذشته شود.

وی با تاکید بر اینکه محیط تولید و کسب و کار نیز باید خود را با قواعد، قوانین و چارچوب های استاندارد هماهنگ کند، تصریح کرد: این موضوع باعث ایجاد آرامش بیشتر هم برای تولیدکننده و هم برای مصرف کننده خواهد شد.

وزیر دادگستری در مورد نوع حمایت‌های این وزارتخانه از سازمان ملی استاندارد، گفت: ما با این سازمان در راستای تدوین و قوانین مورد نیاز و ارائه مشاوره های حقوقی به منظور انجام ضوابط و مقررات به نحو احسن، همکاری داریم.

وی با اشاره به اهمیت اجرای قواعد مربوط به استاندارد در کشور تصریح کرد: اگر تخلفی در این چارچوب صورت بگیرد، تلاش بر این است که با این تخلف به صورت قاطع برخورد شود.

پورمحمدی با اشاره به گشت های نظارتی مشترک سازمان تعزیرات با نمایندگان اصناف، سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده و همچنین ناجا اظهار کرد: یکی از مسائل مهم در این گشت های مشترک پیگیری اجرای استاندارد و قوانین مربوط به آن از سوی تولیدکنندگان  در محیط‌های کسب و کار است.

وزیر دادگستری با بیان اینکه این اقدامات با هماهنگی سازمان ملی استاندارد انجام می‌شود در بخشی دیگر از صحبت های خود، بیان کرد: ما تلاش بر این داریم که رویکردمان را در مجازات مجرمان تغییر دهیم، به نحوی که مجازات‌ها تشدید شود و افراد مجرم با محدودیت های اجتماعی و اقتصادی نیز روبرو شوند.

این عضو هیات دولت با بیان اینکه تلاش داریم به پرونده های مجرمان در این گونه تخلفات به منظور اثر گذاری بیشتر، سریع تر رسیدگی شود و مجازات هایی که در نظر گرفته می شود بازدارنده باشند، تصریح کرد: ما آماده ایم که در این زمینه اقدام کنیم و معتقدیم با این رویکرد مجازات ها بازدارنده تر خواهد بود و به نتیجه مطلوب تری دست پیدا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر با کسانی که در حوزه استاندارد تخلف داشته باشند برخورد می کنیم، ولی نکته ای که بر آن تاکید داریم این است که این برخوردها کارآمدتر و موثرتر باشد و رسیدگی ها سریع تر باشد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶:۴ دیده شده : ۹۷بار نویسنده : admin

تشریح اقدامات جمعیتی وزارت بهداشت وزارت دادگستری وزارت دادگستری به انگلیسی وزارت دادگستری استخدام وزارت دادگستری افزایش حقوق کارمندان وزارت دادگستری امریکا وزارت دادگستری پیگیری پرونده وزارت دادگستری استان تهران وزارت دادگستری سازمان تعزیرات حکومتی وزارت دادگستری ویکی پدیا وزارت دادگستری آدرس وزارت دادگستري استخدام وزارت دادگستری استخدام 92 وزارت دادگستری استخدام 93 استخدامی وزارت دادگستری 92 استخدام وزارت دادگستری سال 92 سایت وزارت دادگستری استخدام استخدام وزارت دادگستری در سال 92 استخدام وزارت دادگستری سال 94 استخدامی وزارت دادگستری سال92 اداره رفاه دادگستری استان تهران اداره کل دادگستری استان تهران اداره ابلاغ دادگستري استان تهران اداره اموزش دادگستری استان تهران اداره دادگستری استان تهران اداره ابلاغ دادگستری استان تهران اداره مالی دادگستری استان تهران وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی وزیر دادگستری ویکی پدیا وزارت دادگستری تهران آدرس آدرس وزارت دادگستري آدرس وزارت دادگستری در تهران آدرس وزارت دادگستری ایران آدرس وزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران آدرس وزارت دادگستری جهت تایید مدارک آدرس وزارت دادگستری کشور در برخورد اول با دختر چگونه باشیم در برخورد اول چگونه باشیم در برخورد اول با پسر چگونه باشیم چگونه در برخورد اول جذاب باشیم؟ چگونه در برخورد اول تاثیرگذار باشیم چگونه در برخورد اول تاثیر گذار باشیم؟ در برخورد اول چگونه رفتار کنیم در برخورد اول با دختر برخورد اول با دختر در برخورد با افراد پررو برخورد با افراد پررو در برخورد با دختر در اولین برخورد با دختر چه بگوییم در اولین برخورد با یک دختر در برخورد اول چه بگوییم برخورد در فیزیک برخورد در فیزیک هالیدی انواع برخورد در فیزیک نظریه برخورد در فیزیک برخوردها در فیزیک برخورد فیزیکی بازیگران برخورد فیزیکی افشارزاده با خبرنگار برخورد فیزیکی رضا عطاران برخورد فیزیکی افشارزاده برخورد فیزیکی برخورد در محیط کار نحوه برخورد در محیط کار طرز برخورد در محیط کار برخورد مناسب در محیط کار بهترین برخورد در محیط کار برخورد با همکاران در محیط کار نحوه برخورد با همکاران در محیط کار در محیط کار چگونه برخورد کنیم طرز برخورد با همکاران در محیط کار نحوه برخورد با مردان در محیط کار استانداردهای حوزه منابع انسانی حوزه های استاندارد Pmbok استانداردهای حوزه فناوری اطلاعات تشریح اقدامات وزارت دادگستری در برخورد با متخلفان حوزه استاندارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۶
  • تعداد حاضران : ۱۸۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها