freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جمعه‌ها وقتی از جلسه‌ی آزمون برنامه‌ای کانون برمی‌گردم سؤالات زیادی در ذهنم دارم. ابتدا به این فکر هستم که به ارزیابی آزمون بپردازم. به سؤالاتی که به آن‌ها پاسخ صحیح داده‌ام می‌اندیشم و می‌خواهم روش‌های حل خودم را با جواب پاسخ‌نامه بررسی کنم تا شاید نکته‌ای تازه یا روشی بهتر بیاموزم.

سپس در فکر سؤالاتی هستم که به هر دلیل نتوانستم به آن‌ها پاسخ دهم و باید با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی روی آن مباحث و مطالب مربوط به آن سؤالات خوب کار کنم؛ اما یک‌سری از سؤالات خیلی برایم مهم هستند و آن‌ها همان سؤالاتی هستند که به آن‌ها پاسخ نادرست داده‌ام. این گونه سؤالات تجزیه و تحلیل و بررسی خاص خودشان را دارند و بهترین کار این است که اول از همه یک بار دیگر این گونه سؤالات را در منزل حل کنم و دفترچه‌ی پاسخ را بررسی کنم تا اشکالات خود را از طریق معلم یا دوستانم برطرف کنم؛ سپس آن‌ها را در کتاب خودآموزی یادداشت کنم تا بتوانم به‌راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشم. در آخر هم نکات آموزشی و ویژه‌ای را که در این ارزیابی آموختم یادداشت می‌کنم.

دوست خوب من! برنامه‌ی تو بعد از پایان یافتن آزمون‌های روز جمعه چیست؟

                                 

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶:۵۸ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin

روزهای جمعه روزهای جمعه ابر داشتیم روزهای دلگیر جمعه ما روزهای جمعه تعطیلیم آزمایشگاه روزهای جمعه استخر بانوان روزهای جمعه کلاس یوگا روزهای جمعه استخر روزهای جمعه پیامک روزهای جمعه سونوگرافی روزهای جمعه روز جمعه دلگیر دلگیری روز جمعه آزمایشگاه روز جمعه استخر بانوان روز جمعه استخر زنانه روز جمعه استخر بانوان در روزهای جمعه استخر بانوان در روز جمعه استخر روز جمعه استخر در روز جمعه پیامک روز جمعه پيامك روز جمعه پيامک روز جمعه پیامک روز جمعه جدید پیامک روز جمعه عاشقانه پیامک های روز جمعه پیامک برای روز جمعه پیامک غروب روز جمعه پیامک دلتنگی روز جمعه سونوگرافی روز جمعه سونوگرافی در روز جمعه مگر میشود مگر میشود دلی را بشکنی مگر میشود برای تخریب مگر میشود دوستت نداشت مگر میشود قلبی را بشکنی مگر میشود تو باشی و مگر میشود زندگی مرا مگر می شود نیامده باز مگر میشود قیصر امین پور مگر میشود برای تخریب روح مگر می شود برای تخریب مگر میشود برای تخریب روح و قلب مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته مگر میشود خدای دانه های انار مگر می شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد مگر می شود زندگی مرا مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد مگر میشود در یک نقطه ماند مگر می شود از خویش گریخت کوچ تا چند مگر می شود از خویش گریخت مگر میشود تو را دوست نداشت روزهای جمعه، بدون ارزیابی مگر می‌شود؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها