freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کمپانی بی‌ام‌دبلیو در صدمین سالگرد تولدش از کانسپت جدیدترین محصول خود رونمایی کرده است که تصویری از حمل و نقل آینده را به تصویر می‌کشد.

به گزارش گروه علم و فناوری آنا به نقل از livescience، موتورسیکلت‌های آینده بسیار هوشمند هستند و نیاز به وسایل محافظتی و ایمنی برای راندن آن حذف خواهد شد. BMW کانسپت جدیدترین موتورسیکلت خود را موسوم بهMotorrad Vision Next 100 ارائه داده است که تولیدکنندگان آن معتقدند راکب آن نیازی به استفاده از کلاه ایمنی ندارد.

موتورسیکلت Motorrad Vision Next 100 مجهز به سیستم کنترل تعادل خودکار است که چه در زمان حرکت و چه هنگام توقف، تعادل آن را حفظ می‌کند. ویژگی‌ این موتورسیکلت به گونه‌ای است که راکب آن آزادانه می‌تواند مهارت موتورسواری خود را روی آن به نمایش بگذارد.

با موتورسیکلت جدید بی‌ام‌دبلیو نیازی به کلاه ایمنی نداریم

ایمنی این موتورسیکلت نیاز به هرگونه کلاه ایمنی و لباس‌ مخصوص موتورسواری را برای راکبان برطرف می‌کند. در این موتور، صفحه کنترل از جلوی موتور حذف شده است و به جای آن، راکب موتورسیکلت کلاه لبه‌داری به سر می‌گذارد که به عنوان یک نمایشگر هوشمند عمل می‌کند.

اطلاعات بین راکب و موتورسیکلت از طریق این کلاه هوشمند منتقل می‌شود. این کلاه، تمام میدان دید راکب را دربرمی‌گیرد و نه‌ تنها از چشم‌های او در برابر وزش باد محافظت می‌کند، بلکه اطلاعات مرتبط را نیز در اختیار او قرار می‌دهد. این اطلاعات هنگام نیاز راکب به طور مستقیم در برابر دید قرار می‌گیرد.

با موتورسیکلت جدید بی‌ام‌دبلیو نیازی به کلاه ایمنی نداریم

البته این اطلاعات همیشه مورد نیاز نیست و موتورسوار می‌تواند کنترل فعال وسیله نقلیه را در لحظاتی به دست گیرد. این موتورسیکلت را می‌توان به فناوری خودکار بدون راننده نیز مجهز کرد.

مهندسان BMW در مراسم سالگرد این کمپانی اعلام کردند که این موتور به عنوان یکی از موتورسیکلت‌های نسل آینده و سایر کانسپت‌های ارائه‌شده، وسایل حمل و نقل پاک و فاقد گازهای گلخانه‌ای هستند و در قالب وسایل نقلیه برقی وارد سیستم حمل و نقل آینده وارد جاده‌ها خواهند شد.

با موتورسیکلت جدید بی‌ام‌دبلیو نیازی به کلاه ایمنی نداریم

از دیگر کانسپت‌های نمایش داده‌شده در این مجموعه می‌توان به Rolls-Royce اشاره کرد که با خودروی هوش مصنوعی Eleanor به میدان آمده بود. این خودرو کاملا خودران است و به جای صندلی از مبلمان داخل آن استفاده شده و فرمانی در آن به کار نرفته است.

BMW همچنین کانسپتی از خودروی Mini را به نمایش گذاشت. این خودرو نیمه شفاف طراحی شده است و با توجه به این که به صورت خودران هدایت می‌شود، از طریق یک اپلیکیشن به مکان مورد نظر می‌رسد.

با موتورسیکلت جدید بی‌ام‌دبلیو نیازی به کلاه ایمنی نداریم

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱:۱۰ دیده شده : ۴۶۷بار نویسنده : admin

سفر با موتورسیکلت سفر با موتورسیکلت به ترکیه سفر با موتورسیکلت 125 سفر با موتورسیکلت به ارمنستان سفر به شمال با موتورسیکلت سفر با موتورسيكلت خاطرات سفر با موتورسیکلت کتاب خاطرات سفر با موتورسیکلت دانلود فیلم خاطرات سفر با موتورسیکلت دانلود کتاب خاطرات سفر با موتورسیکلت تصادف با موتورسیکلت تصادف موتورسیکلت با تریلی مسافرت با موتورسیکلت جهانگردی با موتورسیکلت رانندگی با موتورسیکلت آموزش رانندگی با موتورسیکلت آموزشگاه رانندگی با موتورسیکلت فیلم آموزش رانندگی با موتورسیکلت با ما موتورسیکلت سایت با ما موتورسیکلت کار با موتورسیکلت آموزش کار با موتورسیکلت خاطرات سفر با موتورسیکلت/ارنستو چه گوارا حمل موتورسیکلت با قطار هزینه حمل موتورسیکلت با قطار نیازی نیازی به انتقام نیست نیازیهای همشهری نیازی نیست اطرافمون نیازی نیست اطرافمان نیازمندی همشهری نیازی اسکناس نیازی به مرگ مغزی نیست نیازیت سقف نیازی اوریمی نیازی به انتقام نیست فقط منتظر بمان نيازي به انتقام نيست نیازمندیهای همشهری نیازمندیهای همشهری کرج نیازمندیهای همشهری تهران نیازمندیهای همشهری خودرو نیازمندیهای همشهری اصفهان نیازمندیهای همشهری تهران استخدام نیازمندیهای همشهری همدان نیازمندیهای همشهری جمعه بازار نیازمندیهای همشهری اتومبیل نیازی نیست اطرافمون پراز آدم باشه نیازمندی همشهری کرج نیازمندی همشهری استخدام نیازمندی همشهری خودرو نیازمندی همشهری اتومبیل نیازمندی همشهری اصفهان نیازمندی همشهری همدان نیازمندی همشهری املاک نیازمندی همشهری ماشین نیازمندی همشهری استان البرز سقف نیازیت چیست عکس سقف نیازیت نیازی اوریمی شهردار نادعلی نیازی اوریمی حسن نیازی اوریمی شهردار نادعلی نیازی اوریمی کلاه به انگلیسی کلاه به انگلیسی چی میشه کلاه به انگلیسی چه میشود کلاه به زبان انگلیسی کلاه گیس به انگلیسی معنی کلاه به انگلیسی کلاه بافتنی به انگلیسی کلاه کاسکت به انگلیسی انواع کلاه به انگلیسی کلاه ایمنی به انگلیسی انواع کلاه به زبان انگلیسی انواع کلاه ها به زبان انگلیسی کلاهبرداری به روش نیجریه ای کلاهبرداری به روش نیجریه ای چیست كلاهبرداري به روش نيجريه اي کلاهبرداری ها به روش نیجریه ای کلاهبرداری به روش نیجریه ای از تجار ایرانی کلاهبرداری ها به روش نیجریه ای چیست کلاه به سرهای ابوغریب کلاه به سرهای ابوغریب چه کسانی هستند کلاهبرداری به انگلیسی كلاهبرداري به انگليسي كلاهبردار به انگليسي کلاهبرداری به زبان انگلیسی معنی کلاهبرداری به انگلیسی کلاه به عربی معنی کلاه به عربی کلاه به زبان عربی کلاهبرداری به اسم همراه اول کلاهبرداری به نام همراه اول کلاه به جای روسری كلاه به جاي روسري کلاه گیس به جای روسری با موتورسیکلت جدید بی‌ام‌دبلیو نیازی به کلاه ایمنی نداریم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها