freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365630/31  زمان: 12:35  1395/07/26  بازدید: 2,417

گری نویل، کاپیتان سابق منچستریونایتد مدعی شد که حاضر است صد بار دیگر جریمه 5 هزار پوندی خوشحالی اش مقابل لیورپول را پرداخت کند.

به گزارش "ورزش سه"، سال 2006 دو تیم به مصاف یکدیگر رفتند که در دقایق پایانی، ریو فردیناند موفق شد دروازه لیورپول را باز کند تا شیاطین سرخ در الدترافورد 1-0 پیروز شوند. سپس گری نویل به سمت جایگاه لیورپولی ها دوید و خوشحالی کرد که باعث شد 5 هزار پوند جریمه شود. حال او ممدعی شد که حاضر است 100 بار دیگر این جریمه را پرداخت کند.


او گفت:" این رقابت پر شور ترین رقابت در لیگ برتر است.در دقیقه 89، هواداران لیورپول شعارهایی علیه من و مادرم سر می‌دادند. ما یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه داشتیم و رایان گیگز پشت توپ ایستاد. در آن لحظه، ذهن، بدن و تمام تمرکزتان در یک سطح بالاتر قرار دارد. این بازی با دیدار با آرسنال و چلسی فرق می‌کند، حتی با دیدار مقابل سیتی، حداقل برای من. تجربه اش ماورایی است. اگر لیورپول را شکست دهید، بهترین روز فصل را سپری می‌کنید. اگر ببازید، قطعا بدترین روز فصل.

 

 


بنابراین در دقیقه 90، گیگزی پشت توپ ایستاد و من خیلی خوب به خاطر دارم که با سانتری کات دار توپ را روی محوطه جریمه ارسال کرد، ریو فردینانند بلند شد و هد زد و توپ وارد دروازه شد. ورزشگاه ترکید. همه چیز غریزی بود. من به سمت هواداران لیورپول در گوشه ورزشگاه رفتم. حدود 60 متر دویدم و فقط همین در ذهنم بود. وقتی به آن ‌ها رسیدم ، آنها که 89 دقیقه شعار می‌دادند و تیمشان را تشویق می‌کردند، هیچ پاسخی نداشتند. یکی از بهترین حس‌هایی بود که در زندگی تجربه کردم. اتحادیه من را سال 5 هزار پوند جریمه کرد. حاضرم 100 بار دیگر این جریمه را پرداخت کنم. یادم می‌آید که در آن دوره خیلی ها می‌گفتند که این رفتاری قابل توجیه از یک مرد 30 ساله نیست. آنها راست می‌گفتند و همین است که فوتبال را جادویی می‌کند. برای 90 دقیقه دوباره بچه می‌شوید. این تمام رویای ما بوده است، غیر از این است؟


یادم می‌آید که وقتی 5 یا 6 ساله بودم، در اتوبان M60 با پدرم در مسیر ورزشگاه بودیم. هنوز یادم می‌آید که به بیرون نگاه می‌کردم فکر می‌کردم که آیا نزدیک ورزشگاه هستیم؟ به آنجا رسیدیم. سپس از پل بارتون رد شدیم و متوجه شدم. ما 10 دقیقه با الدترافورد فاصله داشتیم. به محض اینکه تئاتر رویاها در دیدگاه من ظاهر شد، قلب من شروع به تپیدن کرد. سپس پارک کردیم و کمی کیک و چیپس خریدیم. اهل نوستالژی نیستم ولی دوست دارم دوباره آن روزها را تجربه کنم. آن خاطرات هنوز در من زنده هستند."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴:۱۰ دیده شده : ۵۶بار نویسنده : admin

از شادی پر گیرم از شادی پرگیرم که رسم از شادی پر گیرم که رسم به فلک از شادی پر گیرم برسم به فلک از شادی پر گیرم محمد اصفهانی آهنگ از شادی پر گیرم دانلود از شادی پر گیرم دانلود آهنگ از شادی پر گیرم آهنگ از شادی پر گیرم شکیلا دانلود از شادی پر گیرم محمد اصفهانی شادی از دیدگاه اسلام شادی از نظر اسلام شادي از نظر اسلام زندگی شاد از دیدگاه اسلام شاد زیستن از دیدگاه اسلام شادی و نشاط از دیدگاه اسلام شادی و نشاط از دیدگاه اسلام و روانشناسی غم و شادی از دیدگاه اسلام تعریف شادی از نظر اسلام کتاب شادی و شادکامی از دیدگاه اسلام شاد بودن از نظر اسلام شاد زیستن از نظر اسلام شادی و نشاط از نظر اسلام شادی و غم از نظر اسلام شادی و تفریح از نظر اسلام عکس از شادی عکس از شادی و خوشحالی عکس از شادی پهلوی عکس از شادی موسوی عکس از شادی نکته سنج عکس از شادی یعنی عکس از شادی سرخیل عکس از شادیه در سریال مرحمت عکس از شادی امینی عکس از شادیه در مرحمت دلم از شادی میلرزه اهنگ دلم از شادی میلرزه دانلود آهنگ دلم از شادی میلرزه وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه دانلود اهنگ وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه مصطفی فتاحی هنوز وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه دانلودآهنگ هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه دانلود آهنگ از شادی امینی دانلود آهنگ برمیگردم از شادی امینی دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی دانلود آهنگ دیوونه از شادی امینی دانلود آهنگ 28 از شادی امینی دانلود آهنگ عیدی از شادی امینی دانلود آهنگ جدید از شادی امینی دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت 320 دانلود آهنگ بالکن از شادی امینی دانلود اهنگ دیوونه از شادی امینی تعریف شادی از نظر روانشناسی آهنگ تختخواب از شادی اهنگ تختخواب از شادی امینی متن آهنگ تختخواب از شادی امینی متن اهنگ تختخواب از شادی امینی دانلود آهنگ تختخواب از شادی دانلود رایگان آهنگ تختخواب از شادی امینی دانلود آهنگ تختخواب از شادي اميني دانلود آهنگ جدید تختخواب از شادی امینی لیورپول طرفداری سایت لیورپول طرفداری لیورپول نیوز سایت لیورپول نیوز لیورپول ورزش3 لیورپول بارسلونا لیورپول و بارسلونا بازی لیورپول بارسلونا دانلود لیورپول بارسلونا دانلود بازی لیورپول بارسلونا فوتبال بارسلونا لیورپول لیورپول فهرست بازیکنان لیورپول آرسنال لیورپول و آرسنال بازی لیورپول آرسنال لیورپول 5 آرسنال 1 خلاصه بازی آرسنال و لیورپول پیش بازی لیورپول آرسنال آرسنال لیورپول جام حذفی لیورپول 4 آرسنال 4 پخش بازی لیورپول آرسنال سرویس ویدئو لیورپول آرسنال لیورپول ویکی پدیا شهر لیورپول ویکی پدیا ليورپول ويكي پديا باشگاه لیورپول ویکی پدیا لیورپول در ویکی پدیا بندر لیورپول ویکی پدیا بازیکنان لیورپول ویکی پدیا لیورپول قطره ليورپول قطره اخبار لیورپول قطره لیورپول سایت قطره اخبار باشگاه لیورپول قطره اخرین اخبار لیورپول قطره لیورپول میلان 2007 لیورپول میلان لیورپول میلان 3-3 لیورپول میلان سال 2005 لیورپول میلان فینال لیورپول میلان2005 آپارات میلان لیورپول بازی لیورپول میلان 2005 لیورپول-اث میلان لیورپول و میلان لیورپول منچستر یونایتد لیورپول منچسترسیتی لیورپول منچستر لیورپول منچستر سیتی آپارات لیورپول منچسترسیتی اپارات لیورپول و منچستر یونایتد لیورپول و منچستر بازی لیورپول منچستر نتیجه لیورپول منچستر ليورپول و منچستريونايتد خاطره نویل از شادی جنجالی مقابل لیورپول

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها