freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365664/40  زمان: 15:04  1395/07/26  بازدید: 1,752

عابدزاده جوان حتی با مهار یک ضربه پنالتی نیز نتوانست مانع از حذف تیم جدید خود از جام حذفی شود.

به گزارش "ورزش سه"، امیر عابدزاده در جام حذفی پرتغال برابر اورینتال برای اولین بار در ترکیب ثابت تیم جدید خود به میدان رفت. دروازه جوان این تیم هر چند در طول دو نیمه نمایش قابل قبولی داشت اما نتوانست مانع از شکست این تیم شود.


عابدزاده در این بازی کار سختی برابر تیم دسته اولی اورینتال داشت. او در نیمه اول بارها مانع از فروپاشی دروازه تیم خود شد که بازگرداندن توپ از روی خط دروازه در دقایق پایانی نیمه اول یکی از بهترین واکنش های او بود. با آغاز نیمه دوم و اخراج مستقیم یکی از بازیکنان این تیم، کار برای عابدزاده و هم تیمی های او بسیار سخت تر از گذشته شد. دقیقه 82 و مهار پنالتی تیم اورینتال مهم ترین واکنش او در اولین دیدار با پیراهن باریرنسه بود. او با این واکنش توانست تا اندازه  ای هم بازیان خود را برای جبران نتیجه امیدوار کند اما واکنش های او برای جلوگیری از شکست این تیم کافی نبود تا باریرنسه از در دور سوم جام حذفی متحمل شکست شود.

 

در پایان بازی و بعد از درخشش عابدزاده مربی دروازه بان های اورینتال با شوکه کننده قلمداد کردن واکنش او، نمایش عابدزاده را تحسین کرد و ابراز امیدواری کرد تا او با حفظ این روند در لیگ های بالاتر پرتغال حضور داشته باشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰:۷ دیده شده : ۱۰۳بار نویسنده : admin

درخشش عابدزاده درخشش امیر عابدزاده در روزهای آخر اسفند در روزهای آخر اسفند شفیعی در روزهای آخر اسفند فرهاد در روزهاي آخر اسفند در روزهای آخر اسفند وقتی بنفشه ها را در روزهای آخر اسفند تئاتر در روزهای آخر اسفند رحمانیان در روزهای آخر اسفند فرهاد دانلود در روزهای آخر اسفند کوچ بنفشه های مهاجر در روزهای آخر اسفند شعر در روز چقدر کالری بسوزانیم در روز چقدر باید کالری بسوزانیم چقدر با تردمیل در روز باید کالری بسوزانیم در روز چقدر کالری مصرف کنیم؟ در روز چقدر كالري مصرف كنيم در روز چقدر کالری مصرف کنم در روز چقدر باید کالری مصرف کنیم در طول روز چقدر کالری مصرف کنیم در روز چقدر ورزش کنیم چقدر در روز ورزش کنیم تا لاغر شویم در روز چقدر آب بنوشیم در روز عاشورا چه گذشت در روز عاشورا در کربلا چه گذشت روز عاشورا چه گذشت روز عاشورا در كربلا چه گذشت انچه در روز عاشورا گذشت در روزهای اول بارداری چی بخوریم در روزهای اول بارداری چه کنیم در روزهای اول بارداری در روزهای اول بارداری چه چیزهایی بخوریم در ماه اول بارداری چه بخوریم در ماه اول بارداری در ماه اول بارداری چه باید کرد؟ در ماه اول بارداری چه کنیم در هفته اول بارداری در ماه اول بارداری چی بخوریم در روز خواب دیدن خواب دیدن در روز جمعه خواب دیدن در روز تعبیر دارد خواب دیدن در روز شنبه دیدن خواب در روز اول ماه روز قیامت را در خواب دیدن روزه در قرآن روزه در قرآن کریم روزه خواری در قرآن کفاره روزه در قرآن احکام روزه در قرآن روزه گرفتن در قرآن وجوب روزه در قرآن مبطلات روزه در قرآن روزه داری در قرآن اهمیت روزه در قرآن روزه در بارداری روزه در بارداری نی نی سایت روزه در بارداري روزه گرفتن در بارداری روزه داری در بارداری روزه در دوران بارداری روزه در اوایل بارداری روزه در زمان بارداری احکام روزه در بارداری تاثیر روزه در بارداری درخشش عابدزاده در روز شکست باریرنسه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها