freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۶۲۲۸

۸۴  بازدید

برترین ها: این سبدهای خرید که به طور ویژه برای افراد با نیازهای خاص طراحی شده به نام دختر مخترع آن، چرخ دستی کارولین نامیده می شوند. کارولین با سندروم رت متولد شد و مادرش سال ها تلاش می کرد که او را در کارهای روزانه همراه کند در حالیکه آسایش دخترش را نیز تضمین می کند. این بیماری شدیدا مانع توانایی راه رفتن و صحبت کردن کارولین شده است. او اکنون 15 سال دارد و دیگر نمی تواند داخل صندلی های کودک که برای سبدهای خرید معمول طراحی شده بنشیند. به همین دلیل مادرش «لانگ» تصمیم گرفت راه حلی برای کمک به دخترش پیدا کند.


پس از ماه ها آزمون و خطا، راه رفتن در تاریکی و شکست های بسیار، او یک طرح برنده پیدا کرد، یک سبد خرید با یک صندلی پلاستیکی بزرگ که بچه هایی که در غیراین صورت نیاز به ویلچر یا اسکوتر دارند می توانند به راحتی در آن بنشینند. این صندلی می تواند تا 113 کیلوگرم را تحمل کند. درواقع بسیاری از بزرگسالانی که مبتلا به آلزایمر و دیگر بیماری های ناتوان کننده هستند می توانند از اختراع خیرخواهانه لانگ استفاده کنند. برای مثال زنی که می خواست مادر 91 ساله اش را با خود به فروشگاه مواد غذایی ببرد و چون توانایی راه رفتن نداشت، مجبور بود همیشه او را در ماشین و یا خانه تنها بگذارد، حالا می تواند از این وسیله به راحتی استفاده کند. با این سبدهای خرید خانواده ها می توانند همراه هم به خرید آخر هفته بروند. او این چرخ دستی را با هدف کمک به دخترش اختراع کرد اما حالا تجربه خرید بهتر برای میلیون ها نفر در سراسر کشور شده است.

بااین سبدخرید افراد ناتوان هم می توانند در خرید شرکت کنند 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸:۵۵ دیده شده : ۱۰۵بار نویسنده : admin

افراد ناتوان افراد ناتوان موفق افراد ناتوان ذهنی اشتغال افراد ناتوان افراد عقب مانده ذهنی هم میهن هم میهن آنلاین هم میهن تالار گفتگو هم میهن هواداران استقلال هم میهن محمود غفاری هم میهنی هم میهن روزنامه هم میهنان هم میهن دات کام هم میهن توقیف شد هم ميهن آنلاين سایت هم میهن آنلاین تالار گفتگوي هم ميهن تالار گفتگوی هم میهن چت هم میعن سایت هم میعن هم میهنی ها گونه زایی هم میهنی چت هم میهنی سایت هم میهنی هم میههن روزنامه هم میهن سایت روزنامه هم میهن توقیف شد سایت هم میهنان انجمن هم میهنان شبکه اجتماعی هم میهنان شبکه هم میهنان خرید شرکت خرید شرکت نفت خرید شرکت ثبت شده خرید شرکت در سوئد خرید شرکت پیمانکاری خرید شرکت رتبه 5 خرید شرکت بیز خرید شرکت سهامی خاص خرید شرکت رتبه 4 خرید شرکت رتبه 5 ابنیه خرید شرکت نفتی سامانه خرید شرکت نفت خرید سهام شرکت نفت خريد اينترنتي شركت نفت خرید از شرکت نفت خرید بنزین شرکت نفت خرید گازوئیل شرکت نفت خرید سهام شرکت نفت بهران سايت خريد شركت نفت خرید شرکت ثبت شده عمرانی خرید شرکت ثبت شده در اصفهان فروش شرکت ثبت شده فروش شرکت ثبت شده آماده قیمت خرید شرکت ثبت شده خرید و فروش شرکت ثبت شده قیمت فروش شرکت ثبت شده فروش شرکت ثبت شده در اصفهان فروش شرکت ثبت شده در تهران شرایط خرید شرکت در سوئد فروش شرکت در سوئد هزینه خرید شرکت در سوئد خرید شرکت سوئد خرید شرکت پیمانکاری رتبه 5 خرید شرکت پیمانکاری رتبه دار خرید شرکت پیمانکاری تاسیسات خرید شرکت پیمانکاری تبریز خرید شرکت پیمانکاری اصفهان خريد شركت پيمانكاري فروش شرکت پیمانکاری فروش شرکت پیمانکاری رتبه دار فروش شرکت پیمانکاری رتبه 4 خرید شرکت رتبه 5 نیرو خرید شرکت رتبه 5 تاسیسات خرید شرکت رتبه 5 آب خرید شرکت رتبه 5 راه خرید شرکت رتبه 5 برق خرید شرکت رتبه 5 شیراز خرید شرکت رتبه 5 مشهد فروش شرکت رتبه 5 شرکت خرید اینترنتی بیز خرید از شرکت بیز فروش شرکت سهامی خاص قیمت خرید شرکت سهامی خاص فروش سهام شرکت سهامی خاص خرید و فروش شرکت سهامی خاص فروش اموال شرکت سهامی خاص قرارداد فروش شرکت سهامی خاص خرید و فروش سهام شرکت سهامی خاص قرارداد خرید و فروش سهام شرکت سهامی خاص فروش شرکت سهامی خاص در تبریز خرید شرکت رتبه 4 راه خرید شرکت رتبه 4 تاسیسات خرید شرکت رتبه 4 آب خرید شرکت رتبه 4 راه و ابنیه فروش شرکت رتبه 4 قیمت شرکت رتبه 4 فروش شرکت رتبه 4 ابنیه فروش شرکت رتبه 4 راه فروش شرکت رتبه 4 تاسیسات قیمت شرکت رتبه 5 ابنیه فروش شرکت رتبه 5 ابنیه خرید و فروش شرکت رتبه 5 ابنیه چراغانیت کنند تا چراغانیت کنند میبرند تا چراغانیت کنند میبرند چراغانیت کنند قربانیت کنند که قربانیت کنند می برند که قربانیت کنند شاید که قربانیت کنند بااین سبدخرید افراد ناتوان هم می توانند در خرید شرکت کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها