freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یک شرکت نوپا در لندن با ساخت دستگاهی ترکیبی توانسته سازه هایی استثنایی طراحی کند که نمایی از سازه های آینده را در دسترس بشر امروز قرار می دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیجیتال ترندز، Ai Build دستگاه هایی طراحی کرده که با بهره گیری از هوش مصنوعی خارق العاده شان قادر به مشاهده، خلق و حتی پی بردن به اشتباهات خود و برطرف کردن خودکار آنها هستند.

مدیر این شرکت که خود در رشته معماری و طراحی تحصیل کرده هدف از ابداع دستگاه مذکور را پل زدن میان سازه های کوچک و ساختمان های غول پیکر و بزرگ عنوان کرده و افزوده: از یک سو ما توانسته ایم فرایند تولید این نوع سازه ها را کاملا خودکار کنیم و از سوی دیگر به طور کامل از استفاده از نیروی کار انسانی بی نیاز شویم.

تصاویری از سازه‌های غول پیکر آینده که چاپ می‌شوند

وی اظهار امیدواری کرده که با از راه رسیدن این فناوری جدید چاپ سه بعدی، ساخت و برپایی سازه های بزرگ به صورت مقرون به صرفه تر و کم هزینه تری صورت بگیرد.

البته این فناوری هنوز هم نسبتا گران و وقت گیر است و لذا استفاده از آن برای ساخت اشیای سه بعدی کوچک و ساده مناسب است، اما در آینده نه چندان دور شاهد  عرضه چاپگرهای سه بعدی خواهیم بود که برای تولید هواپیما، فضاهای اداری و آثار هنری جذاب به کار خواهند رفت. بدین منظور ابتدا قطعات مختلف این وسایل با چاپگر سه بعدی ساخته شده و به هم متصل می شوند.

تصاویری از سازه‌های غول پیکر آینده که چاپ می‌شوند

شرکت Ai Build  برای سرعت بخشیدن به روند طراحی و تهیه سازه های بزرگ از تفنگ های پخش کننده فوم که بر مبنای فرمان بازوهای رباتیک عمل می کنند، استفاده می کند.

تصاویری از سازه‌های غول پیکر آینده که چاپ می‌شوند

قرار است در آینده سرعت تهیه این نوع سازه ها با استفاده از ربات ها و چاپگرهای پیشرفته تر ارتقا یابد. هزینه تهیه اولین سازه ساخت این شرکت از این طریق ۱۸۵ دلار بوده است. این در حالی است که تهیه سازه مذکور با روش های دیگر مستلزم صرف ۳۱ هزار دلار هزینه است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰:۶ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

تصاویری از زایمان طبیعی تصاویری از زایمان طبیعی انسان تصاویری از زایمان طبیعی زنان تصاویری از زایمان طبیعی در آب تصاویری از زایمان طبیعی در انسان تصاویری از زایمان طبیعی حیوانات تصاویری از زایمان طبیعی وسزارین تصاویر از زایمان طبیعی تصاویر از زایمان طبیعی زنان تصاویر از زایمان طبیعی حیوانات تصاویری از تنهایی تصاویری از تنهایی زیبا تصاویری از تنهایی و غم تصاویری از تنهایی دختر تصاویری از تنهایی برای وبلاگ تصاویری از تنهایی عاشقانه تصاویری از تنهایی و جدایی تصاویری از تنهایی یک دختر تصاویری از تنهایی دخترانه تصاویر از تنهایی تصاویری از المپیک ریو تصاویری از داعش تصاويري از داعش تصاویر از داعش تصاوير از داعش تصاویر از داعش جدید تصاویری از جنایات داعش تصاویری از گروه داعش تصاویری از جنایت داعش تصاویری از کشتار داعش تصاویری از جنایتهای داعش تصاویری از مثلث برمودا تصاويري از مثلث برمودا تصاویر از مثلث برمودا تصاویری وحشتناک از مثلث برمودا دانلود تصاویری از مثلث برمودا تصاویر واقعی از مثلث برمودا تصاویر مثلث برمودا تصاوير مثلث برمودا جدیدترین عکس از مثلث برمودا عکس واقعی از مثلث برمودا تصاویری از شهر واشنگتن عکس از شهر واشنگتن تصاویر شهر واشنگتن عکس هایی از شهر واشنگتن تصاویر از شهر واشنگتن تصاویری از بهشت تصاویری از بهشت و جهنم تصاويري از بهشت تصاویری از بهشت زهرا تصاویری از بهشت زهرا تهران تصاویری از بهشت گمشده در شیراز تصاويري از بهشت برين تصاویری از بهشت روی زمین تصاويري از بهشت و جهنم تصاویری از بهشت گمشده شیراز تصاویری از جن تصاويري از جن تصاویری از جنایات گروه داعش تصاویری از جنایت های داعش تصاویری از جن ها تصاویری از جنایات داعش در عراق تصاویری از جنین تصاویری از جنگل تصاویری از کودتای ترکیه تصاویری از ختنه زنان تصاويري از ختنه زنان عکس از زنان ختنه شده تصاویر از ختنه زنان تصاویری از ختنه ی زنان تصاوير ختنه زنان تصاویر ختنه زنان توسط داعش تصاوير ختنه زنان توسط داعش عکس های از ختنه زنان عکس از ختنه ی زنان سازه های غول پیکر مستند سازه های غول پیکر دانلود مستند سازه های غول پیکر اولین کتابی که چاپ شد اولین کتابی که در ایران چاپ شد چارلی چاپلین که بود می شوند به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود به انگلیسی معنی می شود به انگلیسی تصاویری از سازه‌های غول پیکر آینده که چاپ می‌شوند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها