freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت ودرمان فارس گفت: از خواص گیاه آویشن می توان به ضد درد، ضد آلرژی، ضد آلزایمر، ضد آرتریت، ضد میکروب و باکتری اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین آویشن خاصیت ضد سرطانی و التهابی دارد و در هنگام سرماخوردگی ضد تب بوده و عفونت و اسپاسم را برطرف کرده و ضد احتقان و ضد سرفه و خلط آور است.

این متخصص طب سنتی گفت: افرادی که مبتلا به فشارخون هستند بهتر است آویشن بیشتر مصرف کنند چون کاهش دهنده‌ چربی خون و پرفشاری خون و محرک سیستم ایمنی بدن است.

حسینی ادامه داد:، مصرف خوراکی آویشن دارای اثر خلط آور و ضد سرفه‌ خوبی است به همین دلیل در برونشیت، سیاه‌سرفه و درمان سینوزیت به خوبی می‌توان از آن استفاده کرد.

وی گفت: هم چنین در بعضی مواقع به عنوان ضد خارش مصرف می شود و محلول‌ آن برای غرغره و کاهش تورم دهان و گلو، مصرف می‌شود.

این متخصص طب سنتی افزود: کاربرد دیگر آویشن، مصرف آن در بعضی ادویه و ترشی‌هاست اما بیشتر به دلیل اثر مسکن، ضد اسپاسم و ضد نفخ، از آن استفاده می‌کنند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸:۵ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

آویشن شیرازی آویشن شیرازی و سرماخوردگی آویشن شیرازی نام علمی آویشن شیرازی+pdf آویشن شیرازی ویکی پدیا آویشن شیرازی و بارداری آویشن شیرازی برای زنان باردار آویشن شیرازی نام انگلیسی آویشن شیرازی عکس آویشن شیرازی به انگلیسی آویشن به انگلیسی آویشن به انگليسي ترجمه آویشن به انگلیسی معنی اویشن به انگلیسی کلمه اویشن به انگلیسی آویشن کوهی آویشن کوهی و خواص آن اویشن کوهی$fa آویشن کوهی خواص آویشن کوهی+pdf آویشن کوهی به زبان ترکی آویشن کوهی فشار خون آویشن کوهی طب سنتی خواص چای آویشن کوهی آويشن كوهي آویشن چیست آويشن چيست عسل آویشن چیست ترکی آویشن چیست طبع اویشن چیست نام ترکی آویشن چیست خواص گیاه آویشن چیست؟ پودر آویشن چیست آویشن ویکی پدیا آویشن باغی ویکی پدیا آویشن در ویکی پدیا آویشن در بارداری آويشن در بارداري مصرف آویشن در بارداری آویشن در دوران بارداری تاثیر آویشن در بارداری شربت آویشن در بارداری خواص آویشن در بارداری عرق آویشن در بارداری مضرات آویشن در بارداری عوارض آویشن در بارداری آویشن خواص دارویی عرق آویشن خواص دارویی خواص دارویی آویشن کوهی خواص دارویی آویشن شیرازی خواص دارویی آویشن باریک خواص دارویی آویشن باغی آویشن و خواص دارویی آن آویشن و خواص دارویی خواص دارویی آویشن پهن خواص دارویی آویشن چیست آویشن به زبان ترکی آویشن به زبان ترکی استانبولی معنی آویشن به زبان ترکی گیاه آویشن به زبان ترکی آويشن به انگليسي آویشن برای سرماخوردگی آویشن برای سرماخوردگی نوزادان اویشن برای سرماخوردگی نوزاد آویشن برای سرماخوردگی خوب است آیا آویشن برای سرماخوردگی خوب است؟ بخور اویشن برای سرماخوردگی دمنوش آویشن برای سرماخوردگی چای آویشن برای سرماخوردگی فواید آویشن برای سرماخوردگی عرق آویشن برای سرماخوردگی خواص معجزه‌گر آویشن

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها