freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


معاون نخست وزیر ترکیه امروز دوشنبه از آمادگی این کشور برای پذیرش صدها هزار شهروند فراری از شهر موصل عراق خبر داده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، نعمان قورطولموش معاون نخست وزیر ترکیه امروز دوشنبه در سخنانی تاکید کرد: ترکیه برای صدها هزار شهروند فراری موصل آمادگی دارد، اگر عملیات نظامی با حمایت ائتلاف آمریکایی برای بیروت راندن تروریست های داعش موجب تشدید خشونت شود.

نیروهای عراقی با حمایت هوایی و زمینی ائتلاف به رهبری آمریکا، عملیات تهاجمی علیه تروریست های داعش در موصل را آغاز کرده اند. ترکیه بارها ادعا کرده است که شرکت نیروهای شیعه در این عملیات موجب تشدید خشونت ها خواهد شد.

معاون نخست وزیر ترکیه گفت: اگر عملیات نظامی در موصل به درستی مدیریت شود، موج مهاجران جدیدی به ترکیه سرازیر نخواهد شد. ولی اگر اقدام نادرست و اشتباهی صورت گیرد، صدها هزار نفر موصل را ترک خواهند کرد و تنها جایی که شهروندان موصل می توانند بروند، ترکیه خواهد بود.

یک مقام سازمان مدیریت بحران ترکیه نیز گفت: تجربه ترکیه در مدیریت مهاجران جنگ سوریه- که اکنون بیش از 3 میلیون نفر آنها در ترکیه زندگی می کنند- نشان می دهد که ترکیه به خوبی آماده است.

انتظار می رود حدود 30 هزار سرباز عراقی، نیروهای پیشمرگه و جنگجویان سنی در این عملیات شرکت کنند.

سازمان پناهندگان ملل متحد در آستانه حمله نیروهای ارتش عراق برای آزاد سازی شهر موصل از دست نیروهای تروریستی داعش اعلام کرد ممکن است حدود 100هزار عراقی از موصل به سوریه و ترکیه فرار کرده باشند.

کمیسر عالی سازمان ملل در امور پناهندگان طی درخواستی خواهان دریافت مبلغ 61میلیون دلار برای تامین چادر، کمپ، لوازم زمستانی و اجاق گاز برای آوارگان عراقی و کشورهای همجوار آن شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰:۷ دیده شده : ۱۸۵بار نویسنده : admin

اعلام آمادگی به انگلیسی اعلام آمادگی اعلام آمادگی برای همکاری اعلام آمادگی احمدی نژاد اعلام آمادگی برای جنگ با داعش اعلام آمادگی برای کار اعلام آمادگی برای صیغه اعلام آمادگی شرکت در مناقصه اعلام آمادگی برای مقابله با داعش اعلام آمادگی همکاری نامه اعلام آمادگی برای همکاری اعلام آمادگی جهت همکاری اعلام آمادگی ایران برای همکاری با گوگل نمونه نامه اعلام آمادگی برای همکاری نامه اعلام آمادگی شرکت در مناقصه نمونه نامه اعلام آمادگی شرکت در مناقصه نامه اعلام آمادگی جهت شرکت در مناقصه اعلام آمادگی جهت شرکت در مناقصه درخواست اعلام آمادگی شرکت در مناقصه متن نامه اعلام آمادگی شرکت در مناقصه نمونه نامه اعلام آمادگی همکاری نامه اعلام آمادگی جهت همکاری نامه اعلام آمادگی همکاری متن اعلام آمادگی همکاری متن نامه اعلام آمادگی همکاری ترکیه برای زندگی ترکیه برای زندگی چگونه است ترکیه برای زندگی خوبه؟ ترکیه زندگی بهترین شهر ترکیه برای زندگی بهترین شهرهای ترکیه برای زندگی ارزانترین شهر ترکیه برای زندگی بهترین جای ترکیه برای زندگی بهترین منطقه ترکیه برای زندگی شهرهای خوب ترکیه برای زندگی ترکیه برای کار اقامت ترکیه برای کار ترکیه کار ترکیه کاریابی مهاجرت به ترکیه برای کار رفتن به ترکیه برای کار اعزام به ترکیه برای کار بهترین شهر ترکیه برای کار سفر به ترکیه برای کار اعلام آمادگی ترکیه برای پذیرش صدها هزار شهروند پناهجوی موصل

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها