freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


/ برخی ها به هر قیمتی می خواهند، باشند

دی اسپورت -  یوسف قاسمی- نساجی در هفته دهم لیگ آزادگان مقابل ملوان شکست خورد تا این تیم در آستانه دیدار حساس برابر خونه به خونه دچار حواشی زیادی شود. با محمود فکری، سرمربی نساجی تماس گرفتیم تا از اوضاع و احوال این تیم مطلع شویم. فکری از تمام مشکلات و بی مهری هایی که تا به امروز با تیمش شده حرف زد تا به نوعی هواداران پرتعداد تیمش از تمام قضایا مطلع شوند.

ماحصل گفتگو خبرنگار دی اسپورت با محمود فکری را در زیر می خوانید.

در مقابل ملوان مستحق شکست نبودیم

فوتبال برد و باخت دارد ولی اصلا مستحق شکست نبودیم و تساوی عادلانه ترین نتیجه ممکن بود. بازیکنان من از فرصت های بی شماری که نصیب شان شد نتوانستند استفاده کنند. این موضوع به ذهن آشفته بازیکنان باز می گردد که تمرکز کافی برای زدن ضربات نهایی را ندارند.

با شخصیت بازیکنان بازی می کنند

 پس از پایان بازی بازیکنان خیلی ناراحت بودند زیرا علاوه بر عدم دریافت مطالبات، با شخصیت شان هم بازی می شود. به طور مثال برای سفر به شهرهای دیگر اتوبوسی تهیه می کنند که اصلا در شان باشگاه نساجی و بازیکنانش نیست یا بازیکن روز مسابقه ساعت یازده نهار می خورد و وقتی پس از پایان مسابقه برای خوردن غذا مراجعه می کند، می بیند به دلیل بی پولی تیم نباید غذا و یا حتی میوه سفارش دهد. بازیکنان بی پولی را تحمل می کنند ولی بازی با شخصیت شان را نه. از ابتدای فصل، در بحث تدارکات تیم، مانند، تهیه میوه، شیرینی و تغذیه بازیکن با مشکل مواجهیم. یک روز غذای بچه های خوابگاه را قطع می کنند، یک روز صاحبخانه می خواهد مرا بیرون کند. اینها بازیکنان را اذیت می کند.

در بازگشت از کرمان به جای نهار می خواستند به بازیکنان نوشابه و کیک دهند

پس از گذشت ۱۰ هفته هنوز بازیکنان لباس متحدالشکل ندارند. روزی که لباس تمرین سورمه ای است، چند نفر لباس قرمز می پوشند و روزی که لباس آبی است، چند نفر سورمه ای به تن دارند. اینها را به برخوردی که با بازیکن می شود اضافه کنید. پس از بازی با مس، ساعت دوازده از کرمان به تهران رسیدیم و می خواستند به جای نهار به بازیکن نوشابه و کیک بدهند یا زمان بازگشت از انزلی نمی خواستند به بازیکن شام بدهند. اینها بازی با شخصیت بازیکن است.

آقایان فقط پس از برد در زمین دور افتخار می زنند

با این همه مشکلات و کسب این نتایج، آقایان پس از بازی حتی به خودشان زحمت نمی دهند که یک خسته نباشید خشک و خالی به بازیکن بگویند. وقتی مسابقه ای را می بریم به داخل زمین می آیند و دور افتخار می زنند و عکس می گیرند ولی به رختکن نمی آیند تا یک دستتان درد نکند بگویند. مثلا قبل از بازی با ملوان، مدیرعامل را در هتل دیدیم و پس از بازی کسی ایشان را ندید. در صورتی که پس از شکست، تیم به حضور وی نیاز داشت. این بی توجهی ها بازیکنان من را اذیت می کند.

من از جیب هم برای نساجی هزینه کرده ام

 ۱۰ هفته از لیگ می گذرد و تا الان ۶۵ میلیون پول بین بازیکنان و کادر فنی تقسیم شد که ۲۰ میلیون را ابراهیمی آورده و ۴۵ میلیون را من از دوستانم گرفته ام. بازیکن به شهرش می رود و برای بازگشت پول تهیه بلیط ندارد یا خانواده بازیکن از شهرستان به خانه فرزند یا برادر خود می آید ولی بازیکن پول تو جیبی ندارد و با خجالت به من می گوید. به نظر شما باید چکار کنم؟ مجبورم از جیب خودم به آنها پول بدهم تا بازیکنم خجالت نکشد. این تنها بخشی از پولی است که از جیب هزینه کرده ام.

شاید پیگیری من برای حل مشکلات تیم موجب بی خیالی آقایان شده است

من برای کمک به نساجی هر کاری می کنم و حتی حاضرم برای حل مشکل تیم، پیش خیلی ها دست نیاز دراز کنم. شاید مقصر من باشم که آقایان خودشان را به بی خیالی زده و طوری وانمود می کنند که انگار تیم هیچ مشکلی ندارد. شاید پیش خودشان می گویند فکری دنبال کارها است دیگر. مردم همه چیز را دیده و درک می کنند. اگر قرار باشد همه کارها را من انجام دهم پس چه نیازی به سرپرست، تدارکات، مدیرعامل و ... داریم؟ در هر مجموعه ای، هر کس براساس پست و جایگاهش وظیفه ای دارد که این موضوع در نساجی رعایت نمی شود.

برخی ها فقط در زمان پیروزی پیدایشان می شود

مالک باشگاه به دلیل ناراحتی از مسوولین برای کمک به تیم بی میل شده ولی بقیه کسانی که در تیم مسوولیت دارند چرا کاری انجام نمی دهند؟ اینکه بخواهیم دست روی دست بگذاریم و منتظر حرکت مثبت دیگران باشیم که مشکلی حل نمی شود. به قول شما، همانطور که من فراتر از مسوولیتم کار می کنم بقیه هم حداقل در حد وظایف خود کار کنند. باور کنید با کمی تلاش خیلی از مشکلات حل می شود. بازیکنانم با عدم دریافت پول، بیشتر از توانشان زحمت می کشند و این نمی شود که برخی ها تنها در موفقیت پیدایشان شود.

اگر مشکل تیم من هستم با یک اشاره می روم

امروز اسدی با من تماس گرفت و گفت که بازیکنان در تمرین شرکت نکر

دند. من چه چیزی می توانم به آنها بگویم؟ حق با بازیکنان است زیرا علاوه بر عدم دریافت مطالبات، همه جور بی احترامی را تا به امروز تحمل کرده و شخصیت شان لگدمال شده است. من بارها گفته ام اگر مشکل من هستم با یک اشاره می روم و اگر مدیرعامل است، خب برود. اینکه به هر قیمتی به صندلی مان بچسبیم و بخواهیم به هر طریقی در تیم حضور داشته باشیم که فایده ندارد. بازیکن به من می گوید، مگر نمی بینی چگونه با شخصیت ما بازی می شود، چرا سکوت می کنی؟ چه بگویم؟

با این وضعیت در مقابل خونه به خونه بازنده ایم

بازیکنان تصمیم گرفته اند اعتصاب کنند. چند بار با صحبت جلویشان را گرفته ام و دیگر نمی توانم چیزی بگویم. با این اوضاع و احوال، چه بازیکنان بیایند تمرین و چه نیایند در مقابل خونه به خونه شکست می خوریم. کادر فنی در این چند هفته خیلی تلاش کرد تا بازیکنان تمرکز خود را از دست نداده و به تیم شخصیت دهیم ولی آقایان شخصیت بازیکنان را له کرده و اصلا به روی خودشان نمی آورند. هیچکس در هیچ مسابقه ای دوست ندارد بازنده باشد چه برسد بازی به این مهمی ولی برای آقایان، شادی و غم مردم تنها در حد شعار مهم است. شعار می دهند که مردم را دوست داریم و تنها رسیدن به اهدافی که دارند برایشان مهم است.

پس از مالک، مدیرعامل باید جوابگو باشد

من زمانی که در استقلال حضور داشتم هم چنین وضعیتی را دیده ام ولی در آنجا مدیرعامل خونه و ماشین خود را می فروخت یا حداقل از دوستانش پول تهیه می کرد و زمانی که پول به حساب باشگاه واریز می شد، هزینه های خود را برداشت می کرد. به هر حال پس از مالک، مدیرعامل باید جوابگو باشد. اگر می تواند که هیچ وگرنه باید تصمیم دیگری بگیرد. همه مدیرعامل را می شناسند. نه ما و نه بازیکنان دوست نداریم موقعیتی که در آن قرار داریم را از دست بدهیم ولی مردم جای ما، با بی احترامی ها چه کار کنیم؟

حرف بزنم یا نزنم پشت سرم حرف می زنند

اگر در مورد مشکلات حرف بزنم، می گویند فکری چقدر مصاحبه می کند. ول کنیم برویم، می گویند فکری شنبه قهر می کند و یکشنبه باز می گردد. بمانیم و حرف نزنیم، این بلاها را سر تیم می آورند و هیچکس جوابگو نیست.

با این وضعیت خیلی از بازیکنان در نیم فصل می روند

به دلیل نتایج خوبمان خیلی از بازیکنان اصلی و حتی نیمکت نشین تیم در نیم فصل با پیشنهادات مختلف مواجه شده و از تیم می روند. ما تمام این اوضاع را فقط به خاطر هواداران و شادی آنها تحمل کرده و می کنیم ولی باید به ما هم حق دهند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۵۷:۴۸ دیده شده : ۱۹۸بار نویسنده : admin

با شخصیت به انگلیسی معنی با شخصیت به انگلیسی با شخصیت بودن با شخصيت بودن راههای با شخصیت بودن نکات با شخصیت بودن اموزش با شخصیت بودن راهای با شخصیت بودن اصول با شخصیت بودن برای با شخصیت بودن روش های باشخصیت بودن راز های با شخصیت بودن با شخصیت با شخصیت شدن با شخصیت ها شخصیت با رنگ چشم شخصیت با گروه خونی با شخصيت با شخصيت باشيم با شخصيت شدن راههای با شخصیت شدن روشهای با شخصیت شدن اموزش با شخصیت شدن راه هایی برای باشخصیت شدن نحوه با شخصیت شدن رمان با شخصیت های مغرور آشنایی با شخصیت های سیاسی برخورد با شخصیت های مختلف چت روم با شخصیت ها دانلود رمان با شخصیت های غیرتی نحوه برخورد با شخصیت های متفاوت شوخی با شخصیت ها رمان با شخصیت های مذهبی آشنایی با شخصیت های انقلاب اسلامی روش با شخصیت بودن شخصیت شناسی با رنگ چشم رابطه شخصیت با رنگ چشم روانشناسی شخصیت با رنگ چشم شخصیت با توجه به رنگ چشم شخصیت شناسی با استفاده از رنگ چشم شخصیت افراد با توجه به رنگ چشم شناخت شخصیت با رنگ چشم تست شخصیت با رنگ چشم تست شخصیت شناسی با رنگ چشم شخصیت شناسی با گروه خونی رابطه شخصیت با گروه خونی شخصیت افراد با گروه خونی ارتباط شخصیت با گروه خونی شخصیت افراد با گروه خونی O+ تعیین شخصیت با گروه خونی تست شخصیت با گروه خونی شخصیت افراد با گروه خونی Ab شخصيت شناسي با گروه خوني خانم با شخصيت جملات با شخصيت چگونه با شخصيت باشيم جكونه با شخصيت باشيم چگونه فردي با شخصيت باشيم چطور با شخصيت باشيم چگونه با شخصيت باشيم؟ می کنند مستان سلامت میکنند چرا ختنه می کنند؟ رندان سلامت میکنند چگونه ختنه می کنند؟ یاران سلامت می کنند گرگها فرمانروایی می کنند مستان سلامت میکنند شجریان چگونه مومیایی می کنند آدمها لالت میکنند مستان سلامت میکنند شمس مستان سلامت میکنند سراج مستان سلامت میکنند پورناظری مستان سلامت میکنند از سراج مستان سلامت میکنند داود آزاد مستان سلامت میکنند سراج دانلود مستان سلامت میکنند کامکار مستان سلامت میکنند کریمی چرا مردان ختنه می کنند چرا زنان ختنه می کنند چرا مسلمانان ختنه میکنند چرا دختر را ختنه میکنند چرا مردان را ختنه می کنند چرا پسر را ختنه می کنند چرا پسرها را ختنه میکنند چرا بچه ها را ختنه میکنند چرا پسرها ختنه می کنند رندان سلامت میکنند دانلود رندان سلامت میکنند شجریان Mp3 رندان سلامت میکنند Mp3 رندان سلامت ميكنند رندان سلامت می کند رندان سلامت میکنم رندان سلامت مي كند اهنگ رندان سلامت میکنند دانلود آهنگ رندان سلامت میکنند چگونه زنان را ختنه می کنند چگونه دختر را ختنه میکنند چگونه پسران را ختنه می کنند آهنگ یاران سلامت می کنند سرود یاران سلامت می کنند دانلود آهنگ یاران سلامت می کنند یاران سلامت می کند کلیپ یاران سلامت می کنند شعر یاران سلامت می کنند کلیپ تصویری یاران سلامت می کنند دانلود صوتی یاران سلامت می کنند دانلود مداحی یاران سلامت می کنند چگونه مومیایی می کردند چگونه اجساد را مومیایی می کنند ادمها لالت میکنند بعد آدمها لالت مي كنند با شخصیت بازیکنانم بازی می کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۱
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها