freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

صالح مسلم:
تنها کردها خواهان حل بحران سوریه هستند
سرویس سوریه- قدرت های درگیر در بحران سوریه درد و رنج مردم سوریه را درک نمی کنند و در حل بحران سوریه جدی نیستند. تنها کرد ها هستند که می خواهند جنگ و خونریزی خاتمه پیدا کند.

به گزارش کردپرس به نقل از فرات نیوز، صالح مسلم رئیس مشترک حزب اتحاد دموکراتیک (PYD) گفت قدرت های بین المللی در حل و فصل بحران سوریه چندان جدی نیستند و آلام مردم سوریه را درک نمی کنند، تنها کردها هستند که می خواهند به جنگ و خونریزی در سوریه پایان داده شود.
مسلم در مراسمی که به مناسبت سالگرد تأسیس این حزب در آلمان برگزار شده بود گفت: «هیچ یک از قدرت های درگیر در سوریه آلام مردم سوریه را درک نمی کنند. تاکنون صدها هزار تن از مردم کشته شده و هزاران خانه ویران شده اند. کردها تنها نیرویی هستند که خواهان پایان یافتن جنگ و خونریزی در سوریه هستند. گروه های بسیاری گفته اند چنانچه کردها در مذاکرات ژنو حضور نداشته باشند مسائل سوریه حل نخواهد شد.»
مسلم گفت: «واقعیت این است که در کردستان سوریه مردمی آماده هستند. سیاست های درست اتخاذ شده است. نیروهای دفاعی وجود دارد. ایالات متحده و روسیه متوجه اهمیت سیستم خودمختاری در کردستان سوریه شده و پیشنهادهای مشابهی مطرح کرده اند. با این حال قدرت های منطقه ای مانند ترکیه، قطر و عربستان سعودی نمی خواهند روابط میان کردهای سوریه و قدرت های بین المللی توسعه یابد. آنها می خواهند نخست از نظر نظامی پیشروی کنند آنگاه روابط سیاسی شکل بگیرد.»

کد مطلب: 116297  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۲۷  |  ساعت: ۸ : ۴۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۵۱:۱۶ دیده شده : ۱۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها