freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365765/42  زمان: 22:32  1395/07/26  بازدید: 14,979

باشگاه اینتر به نقل از ایکاردی با انتشار بیانیه ای رسمی، حواشی به وجود آمده در رابطه با کتاب چاپ شده به قلم کاپیتان جوان نراتزوری ها را پایان دادند.

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر درگیری های مهاجم جوان آرژانتینی با هواداران اینتر به اوج رسیده است. ایکاردی در کتاب خود اذعان داشت که برای درگیری با هواداران اینتر، قصد داشته افرادی را از آرژانتین به ایتالیا منتقل کند که این موضوع با واکنش شدید هواداران نراتزوری ها مواجه شد و در جریان شکست دیروز اینتر برابر کالیاری، این حواشی شدت بیشتری یافت. اما باشگاه اینتر و ایکاردی در بیانیه ای رسمی اعلام کردند که قرار است صفحات مربوط به نقل این اتفاق از کتاب کاپیتان اینتر حذف شود.

 

 

 

 

در بیانیه اینتر که از جانب ماریو ایکاردی نوشته شده، آمده است: "در روزهای اخیر اتفاقات ناراحت کننده ای در باشگاه رخ داده است. البته همیشه در یک خانواده چنین مسائلی رخ می دهد و من از اینکه هواداران اینتر ناراحت شده اند بسیار متاسفم. سعی می کنم تا صفحات و کلماتی که باعث ناراحتی هواداران شده را حذف کنم تا هیچگونه احساس خیانت و توهینی از سوی من در ذهن آنها وجود نداشته باشد. من تصمیم دارم تا در آینده با احتیاط بیشتری عمل کنم زیرا امروز در صحبت هایی که با باشگاه داشتیم به این نتیجه رسیدیم که هیچ چیز مهم تر از اینتر نیست".

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۱:۹ دیده شده : ۱۲۸بار نویسنده : admin

بیانیه رسمی بیانیه رسمی در جدول نظر در چپ و راست نظر بر چپ و راست نظر به چپ و راست نظر در مورد رانا نظر در مورد رانا Lx نظر کاربران در مورد رانا نظر مردم درمورد رانا نظرسنجی در مورد رانا نظر در مورد خودرو رانا نظر مشتریان در مورد رانا نظر در مورد خرید رانا نظر در مورد ماشین رانا نظر شما در مورد رانا نظر در مورد لیفان X60 نظر سنجی در مورد لیفان X60 نظر مردم در مورد لیفان X60 نظر درباره لیفان X60 نظر مردم درباره لیفان X60 نظر کاربران درباره لیفان X60 نظر کارشناسان در مورد لیفان X60 نظر خریداران درباره لیفان X60 نظر در مورد لیفان 620 نظر کاربران در مورد لیفان 620 نظر مردم در مورد لیفان 620 نظر کارشناسان در مورد لیفان 620 نظر درباره لیفان 620 اظهار نظر در مورد لیفان 620 نظر ها در مورد لیفان 620 نظر مردم در باره لیفان 620 نظر در مورد تیبا نظر در مورد تیبا2 نظر در مورد تیبا هاچ بک نظر کاربران در مورد تیبا نظر مردم در مورد تیبا نظر سنجی در مورد تیبا نظر کاربران در مورد تیبا 2 نظر در مورد خودرو تیبا نظر کارشناسی در مورد تیبا نظر سنجی در مورد تیبا 2 نظر در مورد جیلی نظر در مورد جیلی شاسی بلند نظر در مورد جیلی Ec7 نظر در مورد جيلي نظر کاربران در مورد جیلی نظر مردم در مورد جیلی نظر در مورد خودرو جیلی نظر در مورد ماشین جیلی نظر کاربران در مورد جیلی X7 نظر کاربران در مورد خودرو جیلی نظر درباره تیبا نظر درباره تیبا 2 نظر درباره تیبا هاچ بک نظرات درباره تیبا نظرات درباره تیبا 2 نظرات درباره تیبا Sx نظرات درباره تیبا۲ نظرات درباره تيبا نظر مردم درباره تیبا نظر درباره ماشین تیبا نظرات درباره لیفان 620 نظرات درباره ليفان 620 نظرات درباره لیفان 620 با موتور 1800 نظرات در مورد لیفان 620 با موتور 1800 نظرات در مورد ليفان 620 نظرات در مورد لیفان 620 مدل 1800 نظرات در مورد لیفان 620 1.8 نظرات مردم درباره لیفان 620 نظرات درباره خودرو لیفان 620 نظرات درباره ليفان X60 نظرات در مورد ليفان X60 نظرات درباره خودرو لیفان X60 نظرات درباره ی لیفان X60 نظرات درباره خودروی لیفان X60 نظر کاربران در مورد خودرو رانا نظر مردم درمورد ماشین رانا نظر در باره خودرو رانا نظر مردم در مورد خودرو رانا نظر سنجی در مورد خودرو رانا نظر خواهی در مورد خودرو رانا نظر کارشناسان در مورد خودرو رانا نظر مشتریان در مورد خودرو رانا بیانیه رسمی اینتر؛ تجدید نظر در کتاب ایکاردی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۵۴
  • تعداد حاضران : ۲۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها