freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، مهدی علی اکبرزاده در جلسه کمیته تشکل دانش آموزی اظهار کرد: در روز 13 آبان تمام اقشارجامعه بخصوص دانش آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی استکبار ستیزی شرکت خواهند داشت.

وی بیان کرد: به دلیل تعطیل بودن مدارس در پنجشنبه 13 آبان مراسمی با حضور حداکثری دانش آموزان و فرهنگیان در محل هایی که توسط شورای تبلیغات اسلامی مشخص شده است برگزار می شود و مدارس آمادگی این را خواهند داشت که با هدایت دانش آموزان و فرهنگیان به محل تجمع مانند سالهای گذشته این تظاهرات را باشکوه برگزار کنند.

علی اکبرزاده اظهارکرد: زنگ استکبارستیزی و روز دانش آموز مصوب شورای عالی آموزش وپرورش است امسال به دلیل تعطیلی مدارس در روز پنجشنبه  ویژه برنامه استکبار ستیزی در روز 12 آبان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز به روشنگری دارند افزود: برگزاری جلسات روشنگری در اوضاع کنونی که بسیاری از ترفندهای استکبار در دنیا دیده می شود برای دانش آموزان لازم است.

مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه چهار تشکل درمدارس بر اساس مصوبه موجود فعالیت رسمی دارند گفت: مقرر شده که دبیرخانه کمیته دانش آموزی 13 آبان از طریق این تشکلها سازماندهی شود تا شاهد حضور گسترده دانش آموزان و معلمان باشیم .

وی با اشاره به اینکه یکی از فرصتهایی که هماهنگی و حضور تشکلها را به عنوان بازوان آموزش و پرورش مطرح می کند برنامه 13 آبان است گفت: تلاش ما این است که روز ملی استکبارستیزی، روز دانش آموز، روز تسخیرلانه جاسوسی و روزی که امام (ره) تبعید شد گرامی داشته شود .

وی عنوان کرد: هرچه بتوان حضور چشم گیر در این راهپیمایی داشت پیام خود را محکم تر به استکبار می رسانیم که ایران اسلامی هنوز پابرجاست و درکنار ملتهای مظلوم از آنها حمایت می کند می توان در این روز پیام امام ره را اطلاع رسانی کنیم که تا ظلمی در جهان است ما هستیم و پیروز میدان خواهیم بود.

مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در نشریات آموزش و پرورش برای روز 13 آبان جایگاه خاصی مدنظر گرفته شده است گفت: در مجموعه انتشارات ماهنامه تربیت و مجلات رشد اطلاع رسانی لازم انجام شده تا فرهنگیان بتوانند با اطلاعات کامل در این راهپیمایی شرکت کنند. مضاف بر اینکه این روز با ایام سوگواری حضرت رقیه و ماه صفر مصادف شده است.

براساس گزارش روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، علی اکبرزاده با بیان اینکه در روز راهپیمایی 13 آبان ایستگاه سیار آموزشی مهارتی تشکیلاتی برقرار است گفت: در این ایستگاه آموزش چوب و طناب داده می شود همچنین آموزش کمک های اولیه نقشه خوانی و برنامه های ورزشی اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳:۲۰ دیده شده : ۱۷۹بار نویسنده : admin

مدرسة 12 ربيع الاول مدرسة 12 ربيع الاول بنغازى مدرسة 12 ربيع الاول فيس بوك مدرسة 126 المتوسطه بالرياض مدرسة 123 الثانوية بالرياض مدرسة 121 الثانوية بالرياض مدرسة 125 المتوسطة بالرياض مدرسة 125 المتوسطة مدرسة 125 المتوسطة بجدة موقع مدرسة 125 المتوسطة بالرياض مدرسه 12 فروردین گرگان دبیرستان 12 فروردین گرگان مدرسه راهنمایی 12 فروردین گرگان سایت مدرسه 12 فروردین گرگان مدرسه 124 مدرسة 124 المتوسطة بالرياض مدرسة 124 الثانوية مدرسة 124 الابتدائية مدرسة 124 المتوسطة مدرسة 124 بالرياض مدرسة 124 الابتدائية بالمدينة المنورة مدرسة 124 الابتدائية بمكة مدرسة 124 المتوسطة بجدة المدرسة 124 مدرسة 122 الثانوية بالرياض موقع مدرسة 122 الثانوية بالرياض مدرسة 123 المتوسطة بالرياض می شود آیا می شود چگونه میشود پولدار شد مستربین پلیس می شود خودرو ارزان می شود ماشین ارزان می شود رجب آرتیست می شود خودرو گران می شود صمد آرتیست میشود بنزین گران می شود آیا می شود دوباره عاشق شد آیا می شود تغییر جنسیت داد آيا مي شود مني را خورد؟ آیا خودرو ارزان می شود آیا طلا گران می شود ایا ماشین ارزان می شود آیا دلار ارزان می شود آیا گوشی ارزان می شود آیا دلار گران می شود چگونه ميشود پولدار شد چگونه می توان پولدار شد چگونه می توان سریع پولدار شد چگونه میتوان در ایران پولدار شد چگونه میتوان یک شبه پولدار شد چگونه می توان بدون سرمایه پولدار شد مستربین پلیس میشود 2 مستربین پلیس میشود 1 مستربین پلیس میشود دانلود مستربين پليس مي شود مستربین پلیس می شود اپارات مستربین پلیس میشود 3 مستربین پلیس می شود ویکی پدیا مستربین پلیس می شود بدون سانسور مستربین پلیس می شود 2 بدون سانسور خودرو ارزان می شود یانه خودرو ارزان می شود یا خیر ماشین ارزان می شود یا گران قیمت خودرو ارزان می شود آيا خودرو ارزان مي شود خودرو خارجی ارزان می شود آیا ماشین ارزان می شود؟ ماشین ارزان می شود یا نه خودرو ارزان می شود یا گران خودرو ارزان می شود یا نه؟ قیمت ماشین ارزان می شود؟ فیلم رجب ارتیست می شود دانلود فیلم رجب ارتیست می شود نقد فیلم رجب آرتیست می شود دانلود فیلم ایرانی رجب ارتیست می شود دانلود رجب ارتیست می شود فیلم سینمایی رجب آرتیست می شود فیلم ایرانی رجب آرتیست می شود دانلود فیلم سینمایی رجب آرتیست می شود خودرو گران می شود یا ارزان ماشین گران می شود یا ارزان ماشین گران می شود؟ آیا خودرو گران می شود آیا خودرو گران می شود در سال 94 آیا ماشین گران می شود آیا خودرو خارجی گران می شود خودرو در سال 94 گران می شود قیمت خودرو گران می شود صمد ارتیست میشود اپارات صمد آرتیست میشود کامل آهنگ فیلم صمد آرتیست میشود صحنه فیلم صمد آرتیست میشود فیلم ایرانی قدیمی صمد ارتیست میشود صمد آرتيست مي شود بازیگران صمد ارتیست میشود دانلود فیلم صمد آرتیست میشود صمد آقا آرتیست میشود بنزین گران می شود یا نه ایا بنزین گران می شود بنزین کی گران می شود چرا بنزین گران می شود بنزین از کی گران می شود بنزين از كي گران مي شود بنزین فردا شب گران می شود ایا امشب بنزین گران می شود قیمت بنزین کی گران می شود زنگ استکبارستیزی مدارس 12 آبان نواخته می شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۷
  • تعداد حاضران : ۲۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها