freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365818/34  زمان: 10:08  1395/07/27  بازدید: 5,559

در لیگ برتر با معدل کسب دو امتیاز از  هر بازی می توان بر صدر جدول تکیه زد و در نهایت هم قهرمان شد؛ اما پرسپولیس امروز در شرایطی بر صدر جدول تکیه زده که کمی از این فرمول پیش است.

به گزارش "ورزش سه"، میانگین کسب امتیاز این تیم از هر بازی 2.25 است و مجموعا از 8 بازی 18 امتیاز کسب کرده است. در فوتبال ایران این مساله بین مربیان مرسوم است که هر تیمی به طور میانگین از هر بازی دو امتیاز کسب کند، قهرمان خواهد شد؛ البته به این معدل، عدد یک هم اضافه می شود و اصطلاحا می گویند 2+1 ؛ یعنی تیمی که 5 بازی کرده، باید 11 امتیاز کسب کرده باشد.


در دیگر لیگ ها این طور نیست و تیمی می تواند قهرمان شود که به طور حتم از هر بازی به طور معدل بیش از دو امتیاز کسب کند. هم اکنون در لیگ برتر جزیره، منچستر سیتی، از 8 بازی 19 امتیاز کسب کرده و معدل امتیاز این تیم از هر بازی 2.37 است. در هلند تیم فاینورد 27 امتیاز از 9 بازی کسب کرده؛ یعنی کسب همه امتیازات ممکن که کمی عجیب است. یووه در ایتالیا تا به این جای کار از هر مسابقه 2.62 امتیاز کسب کرده. نیس در فرانسه با میانگین امتیاز 2.55 بر صدر جدول تکیه زده است و بایرن هم به طور میانیگن از هر بازی 2.42 امتیاز کسب کرده است.


تنها صدرنشینی که عملکردش مشابه پرسپولیس بوده، آتلتیکو مادرید در اسپانیا است. این تیم از 8 بازی انجام داده، 18 امتیاز اندوخته و معدلش طبیعی است که از هر بازی 2.25 باشد.


به نظر می رسد پرسپولیس در حال شکستن این رکورد است. از هر بازی دو امتیاز به علاوه یک. معدل 2.25 امتیاز از هر بازی اگر برای پرسپولیس حفظ شود، قهرمانی با اقتداری در انتظار این تیم خواهد بود.

 

پرسپولیس که فصل گذشته تهاجمی ترین بازی را به نمایش گذاشت، با ادامه این روند رکورد میانیگن کسب امتیاز از هر بازی را خواهد شکست.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲:۴۰ دیده شده : ۱۵۶بار نویسنده : admin

پرسپولیس ازانس پرسپولیس ازنا پرسپولیس از نظر فیفا پرسپولیس از تتلو پرسپولیس تتلو اهنگ پرسپولیس از تتلو آهنگ پرسپولیس از امیر تتلو پرسپولیس از رضاییان شکایت کرد پرسپولیس از لیگ کنار کشید چرا پرسپولیس از لیگ کنارکشید سالی که پرسپولیس از لیگ کنار کشید چه سالی پرسپولیس از لیگ کنار کشید پرسپولیس در چه سالی از لیگ کنار کشید کنار کشیدن پرسپولیس از لیگ ماجرای کنار کشیدن پرسپولیس از لیگ کنار کشیدن پرسپولیس از لیگ در سال 76 از پرسپولیس چه خبر از پرسپوليس چه خبر از باشگاه پرسپولیس چه خبر از تیم پرسپولیس چه خبر از پرسپولیس جه خبر ازباشگاه پرسپولیس چه خبر ازتیم پرسپولیس چه خبر از پرسپولیس تا میلان دانلود مستند از پرسپولیس تا میلان مستند از پرسپولیس تا میلان دانلود فیلم از پرسپولیس تا میلان فرمول قهرمانی جهان والیبال فرمول مسابقات قهرمانی جهان والیبال فرمول والیبال قهرمانی جهان 2014 فرمول والیبال قهرمانی جهان لهستان فرمول مرحله سوم والیبال قهرمانی جهان فرمول رقابت های والیبال قهرمانی جهان فرمول مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2014 لهستان تاریخچه قهرمانی فرمول 1 پرسپولیس از فرمول قهرمانی جلو می‌زند!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها