freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: شرایط امروز مهم نیست و من باز هم می‌گویم در پایان فصل گسترش فولاد جزو شش تیم بالای جدول خواهد بود.

 فراز کمالوند به حمایت از بازیکنانش پرداخت و در مورد برتری 3 بر صفر مقابل پدیده مشهد صحبت‌هایی مطرح کرد که می‌خوانید:

بازیکنانم برای برد بازی کردند

ما با حریفی استخوان‌دار و گردن‌کلفت به نام پدیده بازی داشتیم که طی سه فصل گذشته یقه همه بزرگان را گرفته است، اما آنقدر خوب بازی کردیم که پدیده نتوانست کار خاصی انجام دهد و بازی را با سه گل به ما واگذار کرد. بازیکنانم در این دیدار دوندگی بسیار خوبی داشتند و مشخص بود از دقیقه اول، فقط برای کسب برد می‌جنگند. آنها نسبت به بازی‌های گذشته کیفیت مطلوبی داشتند و این موضوع کمک کرد تا نتیجه بگیریم. موضوع دیگر هم این بود که جدا از ساختن موقعیت‌های فراوان برای گلزنی، در زدن ضربات آخر، حرفه‌ای عمل کردند و سه امتیاز را گرفتیم.

به مهاجمانم آرامش هدیه دادم

احساس می‌کنم تنها کاری که برای رضا خالقی‌فر، لوسیانو پریرا و سایر بازیکنان انجام دادیم، تزریق آرامش به تیم بود. این کار را کردیم تا آنها خود را پیدا کنند و راه گلزنی برای گسترش باز شود. ما صبر و حوصله زیادی داشتیم تا تیم‌مان در مسیر موفقیت بیفتد و تنش‌ها را از بازیکنان گرفتیم تا آنها امروز بتوانند بازدهی بهتری داشته باشند. می‌بینید که همین اتفاق نیز رخ داد و وقتی شرایط تمرینی طول هفته را آنالیز می‌کنیم، متوجه پیشرفت آنها می‌شویم.

جزو 6 تیم اول جدول خواهیم بود

روزهایی که در انتهای جدول بودیم، هرگز ناراحت نبودم و امروز که از قعر جدول به میانه‌های جدول آمدیم هم خوشحال نیستم، چون هدف ما، این مسائل نیست که بخواهیم وقت‌مان را به خاطر آن تلف کنیم. ما به رده‌بندی انتهای فصل فکر می‌کنیم و باید تمام برنامه‌ریزی‌های‌مان به آن زمان تعلق داشته باشد. من باز هم تأکید می‌کنم گسترش فولاد در پایان فصل جزو شش تیم بالای جدول خواهد بود.

بهترین کیفیت و بهترین امتیاز را می‌خواهیم

بی‌شک دیدار این هفته‌مان نیز بازی سختی است. صبا را باید تیمی قابل احترام و سخت‌کوش دانست که توانایی انجام کارهای بزرگ را دارد. به‌طور کلی معتقدم هیچ دیداری برای هیچ تیمی در لیگ این فصل آسان نیست و هر بازی را باید یک چالش پیش‌رو برای مربیان دانست، اما با امیدواری و خوش‌بینی‌های زیادی وارد زمین می‌شویم و تلاش می‌کنیم تا مثل دیدار با پدیده بهترین کیفیت را ارائه دهیم و بهترین امتیاز را کسب کنیم.

خلعتبری کار بزرگی انجام داد

محمدرضا خلعتبری در روز دیدار مقابل پدیده نه در ترکیب تیم ما بود و نه به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت اما پس از رقم خوردن پیروزی 3 بر صفر، به سراغ من آمد و گفت که می‌خواهد بازیکنان را بابت کسب این پیروزی، به یک ضیافت کوچک دعوت کند. من هم این موضوع را پذیرفتم و به محمدرضا گفتم خودش این خبر را در جمع بازیکنان اعلام کند. او ما را به میهمانی دعوت کرد و ناهار روز دوشنبه را در کنار هم خوردیم. به عقیده من، محمدرضا کار بسیار بزرگی انجام داد و ثابت کرد یک بازیکن حرفه‌ای است.

اتحاد و همدلی در گسترش فولاد حرف اول را می‌زند

در تیم ما، این موضوع به خوبی جا افتاده که بازیکنان متحد و یکدل باشند. دیگر برای هیچ‌کس فرقی نمی‌کند کدام بازیکن در میدان است و کدام بازیکن روی نیمکت می‌نشیند، چون همه ما یکدل شده‌ایم تا تیم را در جدول بالا بیاوریم و در نهایت، به هدفی که داریم برسیم. اتحاد و همدلی در گسترش فولاد حرف اول را می‌زند و اگر خدا بخواهد با همین میزان از اتحاد فصل را ادامه می‌دهیم. مطمئنم بهترین نتایج را کسب خواهیم کرد.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲:۵۰ دیده شده : ۱۶۷بار نویسنده : admin

اتهام بزرگ خلعتبری به نیلسون و حرفهایی هست برای نگفتن حرفهایی هست برای نگفتن شریعتی حرفهای هست برای نگفتن و حرفهایی است برای نگفتن حرفهایی که در دلم ماند حرفهایی که در دل ماند عکس و حرفهای قشنگ عکس حرفهای قشنگ عکس با حرفهای قشنگ فنی و حرفهای فنی و حرفهای اصفهان فنی و حرفهای تبریز فنی و حرفهای تهران فنی و حرفهای خراسان رضوی فنی و حرفهای کشور فنی و حرفهای گیلان فنی و حرفهای شیراز فنی و حرفهای مشهد فنی و حرفهای همدان سازمان فنی و حرفهای اصفهان سایت فنی و حرفهای اصفهان فني حرفهاي اصفهان فنی حرفی اصفهان اداره کل فنی و حرفهای اصفهان سازمان فنی و حرفهای استان اصفهان اداره کل آموزش فنی و حرفهای اصفهان سازمان فنی و حرفهای تبریز دانشگاه فنی و حرفهای تبریز فنی حرفهای تبریز سازمان فنی و حرفی تبریز فنی حرفی تبریز سایت سازمان فنی و حرفهای تبریز سازمان فني و حرفهاي تبريز سازمان فنی و حرفهای تهران پورتال فنی و حرفهای تهران مراکز فنی و حرفهای تهران فنی و حرفهای استان تهران فنی حرفهای تهران فني حرفهاي تهران فنی حرفه تهران سازمان فنی و حرفهای استان تهران دانشکده فنی و حرفهای سما تهران عکس و حرفهای عاشقانه عکس حرفهای عاشقانه عکسهای و حرفهای عاشقانه عکسهای حرفهای عاشقانه عکسها و حرفهای عاشقانه سازمان فنی و حرفهای خراسان رضوی سایت فنی و حرفهای خراسان رضوی اداره کل آموزش فنی و حرفهای خراسان رضوی سازمان فنی و حرفهای استان خراسان رضوی بود سبنسر بود سبنسر ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل مترجم بود سبنسر في الغرب بود سبنسر في الغرب مترجم بود سبنسر مترجم بود سبنسر البلدوزر بود سبنسر وترانس هيل يوتيوب بود سبنسر كابوي بود سبنسر كامل بود اسپنسر بود اسپنسر ویکی پدیا باد اسپنسر و ترنس هیل باد اسپنسر ترنس هیل بود اسپنسر پلیس عکس بود اسپنسر دانلود فیلم بود اسپنسر بود بامیان بود باميان بود های بامیان عکس بود بامیان معلومات درباره بود بامیان بودبودک بودبودک سرشماری در قزوین بودبودک تلگرام بودبودک آپارات بود آیا که خرامان بود آیا که خرامان شجریان دانلود بود آیا که خرامان ز درم بازآیی شجریان بود آیا که خرامان شجریان بود آیا که خرامان ز درم باز آیی ؟ بود آیا که خرامان به برم باز آیی بود آیا که خرامان ز درم بود ایا که خرامان ز درم بازایی بود آیا که خرامان به درم باز آیی بود آيا كه خرامان ز درم بازآيي بود سبنسر وترانس هيل ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل أفلام بود سبنسر وترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل كامل بود سبنسر ترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة كاملة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة عربي فلم بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم عربي تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم فيلم حامي الطيور بود سبنسر وترانس هيل مترجم و حرفهایی که در دلم ماند کمالوند: کار خلعتبری بزرگ و حرفه‌ای بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها