freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۶۵۹۱

۱۲۶  بازدید

وبسایت عصرایران: یک بنگاه دار املاک در ترکیه ادعا کرده است گنجینه بزرگ شهر تاریخی تروا در این کشور  ارزشی معادل 500 تریلیون دلار آمریکا دارد.
 
به گزارش سی ان ان ترک " تونجر رفعت بارین " یک مشاور املاک در شهرستان "میلاس " در استان " موقلا " در ترکیه ادعا کرده است گنجینه های پادشاهان "تروا" به ارزش تقریبی 500 تریلیون دلار در زیر تپه های متعلق به شهر تاریخی " تروا" خاک می خورند.

ادعای کشف گنجی معادل 25 برابر اقتصاد آمریکا!
 
او این گنجینه تاریخی را بزرگ ترین گنجینه مدفون در تاریخ بشر دانسته است.
 
رفعت بارین در یک نشست خبری به واکنش های مطرح شده پس از  ادعای مطرح شده درباره "گنیجنه 500 تریلیون دلاری" نیز پاسخ داده است.
 
پس از طرح ارزش 500 تریلیون دلاری، بسیاری از رسانه های ترکیه ای با "تمسخر" نوشته بودند این رقم با محاسبات "چرتکه  بقالی" به دست آمده است. مجله باستان شناسی ترکیه نیز به این رقم ادعایی واکنش نشان داده و آن را رد کرده است.
 
گفتنی است رقم تولید ناخالص داخلی ایالات متحده آمریکا که بزرگ ترین اقتصاد جهان است کمتر از 20 تریلیون دلار در سال است و این رقم ادعا شده درباره ارزش گنیجنه تمدن باستانی " تروا"  معادل 25 سال تولید ناخالص داخلی آمریکاست.
 
شهر تاریخی تروا منطقه ای در غرب ترکیه و در 30 کیلومتری" چاناک قلعه " است که در سال های دهه 1870 و در کاوش های یک باستان شناس آلمانی ثابت شد که تمدن تاریخی تروا که در منظومه  ایلیاد  " هومر" حماسه سرای یونانی به ماجرای جنگ معروف آن – جنگ تروا -   اشاره شده است، در این منطقه از ترکیه قرار داشته است.
 
در بیش از یک قرن گذشته بقایا و اشیایی تاریخی از این منطقه کشف شده که امروزه در موزه های ترکیه، آمریکا، آلمان و روسیه نگهداری می شود.
 
رفعت بارین ادعا کرده است گنجینه افسانه ای پادشاهان تروا شامل بیش از 3 هزار قطعه از جمله 15 مجسمه بزرگ و طلایی و دیگر اشیاست که ارزش تقریبی آنها 500 تریلیون دلار آمریکاست.
 
شهر تاریخی تروا یکی از جاذبه های گردشگری در ترکیه است.
 
در برخی منابع تاریخی آمده که  اسکندر مقدونی در بازدید از این شهر زره خود را به معبد مشهور آتنا در این شهر هدیه کرده و سلطان محمد فاتح پادشاه عثمانی نیز قبل از فتح شهر استانبول – کنستانتینوس = پایتخت روم شرقی - به این شهر رفته و در آنجا سوگند انتقام یاد کرده بود.
ادعای کشف گنجی معادل 25 برابر اقتصاد آمریکا! 
ادعای کشف گنجی معادل 25 برابر اقتصاد آمریکا! 
ادعای کشف گنجی معادل 25 برابر اقتصاد آمریکا! 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲:۵۷ دیده شده : ۱۷۰بار نویسنده : admin

فرصت برابر 25 اردیبهشت 94 فرصت برابر 25 اردیبهشت اقتصاد آمریکا 2015 اقتصاد امريكا 2015 انهيار اقتصاد امريكا 2015 اقتصاد امریکا در سال 2015 اقتصاد امریکا در 2015 رشد اقتصادی امریکا 2015 اقتصاد امريكا ينهار 2015 اقتصاد آمریکا در سال 2016 اقتصاد آمریکا در سال 2015 اقتصاد آمریکا Pdf اقتصاد آمریکا اقتصاد آمریکا در سال 2013 اقتصاد آمریکای لاتین اقتصاد آمریکای شمالی اقتصاد آمریکای جنوبی اقتصاد آمریکا در قرن 19 اقتصاد آمریکا در آینده آمار اقتصاد آمریکا اقتصاد امريكا رشد اقتصادی امریکا در سال 2013 وضعیت اقتصادی آمریکا در سال 2013 اقتصاد کشورهای آمریکای لاتین کمیسیون اقتصادی امریکای لاتین وضعیت اقتصادی آمریکای لاتین اقتصاد آمریکای شمالی ویکی پدیا اقتصاد آمريكاي شمالي پیمان اقتصادی امریکای شمالی ومرکزی پیمان اقتصادی آمریکای شمالی و مرکزی پیمان اقتصادی امریکای شمالی اقتصاد سیاسی کشورهای آمریکای شمالی اقتصاد کشورهای آمریکای جنوبی اقتصاد در آمریکای جنوبی وضعیت اقتصادی آمریکا در قرن 19 وضعیت اقتصادی آمریکا در قرن نوزدهم ادعای کشف گنجی معادل 25 برابر اقتصاد آمریکا!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها