freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":علیرضا منصوریان با آزمایشی روبروست به نام بختیار رحمانی که اگر برخورد مناسبی با او صورت نگیرد ممکن است استقلال به پرسپولیس حمید درخشان شبیه شود.

 درست از لحظه ای که بختیار رحمانی چسب های دور دستش را به زمین کوبید و بدون عبور از منطقه تعویض، سرخود به سمت رختکن ورزشگاه ثامن حرکت کرد خیلی از هواداران فوتبال می خواستند بدانند که برخورد منصوریان با او چگونه خواهد بود؟ آن هم منصوریانی که هفته ای یک بار از کی روش تعریف می کند و خودش را کپی او معرفی می کند.

کی روش روی کین را هم از منچستر بیرون کرد کاپیتان افسانه ای اولدترافورد را. در کتاب خاطرات فرگوسن از قول سر آلکس نوشته شده که  کین می خواست بیشتر از یک بازیکن باشد و کی روش این را فهمید و به این ترتیب او را کنار گذاشتیم.

منصوریان اما آیا می تواند با بختیاری را که عمر مفیدش در استقلال به ده هفته فوتبال نرسیده برخوردی داشته باشد؟ مسلما این برخورد اخراج از تیم نیست اما اگر برخورد جدی با این بازیکن نشود. پرسپولیس حمید درخشان انتظار منصوریان را می کشد یعنی تیمی که به مهد کودک شهره شده بود و هر بازیکنی حتی رضا حقیقی تازه وارد و میثم حسینی یاغی و گابریل و صادقیان  بچه سال هم در آن به تعویض اعتراض می کردند.

 علیرضا منصوریان البته نشان داده که برخلاف الگوی خودش یعنی کی روش برخورد چکشی بلد نیست. کی روش نه با بختیار، که با علی کریمی، مجتبی جباری، محمدرضا خلعتبری و هادی عقیلی برخوری چکشی داشت بختیار که جای خود دارد.

منصوریان اما به نظر نمی رسد که همانقدر توان مدیریتی و فرماندهی داشته باشد. البته قرار هم نیست که رفتار منصوریان در باشگاه با رفتار کی روش در تیم ملی که درب‌هایش باز است یکی باشد اما برخورد لازم به هر حال باید جدی باشد تا همه  دیگران در این تیم بفهمند که استقلال تنها یک فرمانده دارد و آن هم فرمانده ای است شبیه به کی روش. فرمانده ای با جذبه که تیمش را یک کاسه می کند و مشت.

در مورد منصوریان البته عقبه خوبی در این زمینه وجود ندارد، از آن روزها بگیرید که بازیکنان منصوریان در اردوی کیش قلیان می کشیدند تا روزهایی که به دلیل سه کارته بودن کامیابی نیا، تیم فوتبال امید ایران کلا حذف شد.

حالا اما قصه متفاوت است. او دمخور کی روش شده و مدتی را هم به عنوان دستیار کنار وی بوده و بختیار هم نمونه بسیار کوچکتر  علی کریمی و جباری و دیگران است. اگر منصوریان با رحمتی در مورد کی روش حرف بزند بهتر متوجه می شود که برخوردهای او چگونه است.

بختیار رحمانی در واقع اولین شوک کوچک به استقلال است که اگر کار او جمع نشود اتفاقات بزرگتری می تواند برای آبی پوشان رخ دهد.

منبع:مهر


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸:۵۱ دیده شده : ۱۱۸بار نویسنده : admin

برای درخشان شدن چشم برای شفاف شدن چشم برای شفاف شدن چشم ها براي شفاف شدن چشم راهی برای شفاف شدن چشم برای شفاف شدن چشم چه باید کرد برای شفاف شدن چشم چه کنیم برای شفاف شدن چشم چکار کنیم راهی برای درخشان شدن چشم برای شفاف شدن سفیدی چشم برای درخشان شدن پوست برای درخشان شدن پوست چه کنیم ماسک برای درخشان شدن پوست راهی برای درخشان شدن پوست ماسک صورت برای درخشان شدن پوست برای درخشان شدن مو برای درخشان شدن موها ماسک برای درخشان شدن مو لیست درخشان برای نیم فصل لیست خرید درخشان برای نیم فصل لیست خرید درخشان برای نیم فصل دوم لیست حمید درخشان برای نیم فصل استعدادهای درخشان برای دکتری استعدادهای درخشان دکتری استعدادهای درخشان دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان دکتری دانشگاه تهران آیین نامه استعدادهای درخشان برای دکتری شرایط استعدادهای درخشان برای دکتری استعدادهای درخشان دکتری پیام نور استعدادهای درخشان دکتری 92 استعدادهای درخشان دکتری 94 استعدادهای درخشان دکتری 93 شرایط استعداد درخشان برای دکتری شرایط استعداد درخشان برای دکتری 93 شرایط استعداد درخشان برای دکترا شرایط استعداد درخشان دکتری 94 شرایط استعداد درخشان دکتری 93 شرایط استعداد درخشان دکتری دانشگاه تهران شرایط استعداد درخشان دکتری دانشگاه علامه طباطبایی شرایط استعداد درخشان دکتری دانشگاه آزاد شرایط استعدادهای درخشان دکتری شرایط جدید استعداد درخشان دکتری ماسک برای درخشان شدن پوست صورت شرایط استعداد درخشان برای ارشد شرایط استعداد درخشان ارشد شرایط استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد شرایط استعداد درخشان در کارشناسی ارشد شرایط استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت شرایط استعدادهای درخشان ارشد شرایط استعداد درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه تهران شرایط دانشجوی استعداد درخشان ارشد منصوریان خوزستان منصوریان سرمربی استقلال منصوریان سرمربی استقلال می شود منصوریان مربی استقلال میشود علیرضا منصوریان سرمربی استقلال علیرضا منصوریان سرمربی استقلال شد منصوریان سرمربی جدید استقلال علی منصوریان سرمربی استقلال شد منصوریان سرمربی فصل بعد استقلال منصوریان استقلال منصوریان استقلالی شد بیانیه منصوریان استقلال منصوریان به استقلال میاید علی منصوریان استقلال علیرضا منصوریان استقلال منصوریان به استقلال پیوست منصوریان تتلو منصوریان و تتلو منصوریان به تتلو علیرضا منصوریان تتلو منصوریان و امیر تتلو توهین تتلو منصوریان منصوریان علیرضا علیرضا منصوریان و همسرش علیرضا منصوریان رستوران علیرضا منصوریان فست فود علیرضا منصوریان فیسبوک علیرضا منصوریان امیر تتلو علیرضا منصوریان و امیر تتلو علیرضا منصوریان مربی پیغام منصوریان به تتلو پیام منصوریان به امیر تتلو آیا منصوریان مربی استقلال می شود منصوریان فست فود منصوريان فست فود علی منصوریان فست فود عليرضا منصوريان فست فود فست فود منصوریان 10 فست فود منصوریان سعادت اباد فست فود منصوريان در سعادت اباد فست فود منصوریان شعبه سعادت آباد منصوریان یزدان یزدان منصوریان ایمیل یزدان منصوریان روش تحقیق وبلاگ یزدان منصوریان سایت یزدان منصوریان دکتر یزدان منصوریان رزومه استاد یزدان منصوریان بیوگرافی یزدان منصوریان منصوریان استعفا داد منصوریان استعفا کمین پرسپولیس درخشان برای منصوریان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۲۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها