freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365839/39  زمان: 10:59  1395/07/27  بازدید: 64

خلعتبری دوباره اوج می‌گیرد


کاپیتان تیم گسترش فولاد اعلام کرد تیمش مقابل صبای قم باید به برتری برسد تا روند خوبش را حفظ کند.

مرتضی اسدی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره پیروزی تیمش مقابل پدیده، خروج گسترش فولاد از بحران، وضعیت محمدرضا خلعتبری و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را بر زبان آورد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


طلسم شکست


بازی خیلی خوبی مقابل پدیده انجام دادیم. با اینکه بهتر از بازی های قبلی بودیم اما در مسابقات گذشته نیز عملکردمان از نظر فنی خوب بود و فقط دچار بدشانسی شده بودیم. خداراشکر می کنم که طلسم نبردن تیم ما شکست و توانستیم اولین 3 امتیاز را دشت کنیم. انشاءالله این پیروزی سرآغاز موفقیت های بعدی خواهد بود.


گفته بودم با یک برد شرایط درست می‌شود


خوشبختانه دیگر بحرانی نداریم. قبلا هم گفته بودم اگر یک برد به دست آوریم، همه چیز درست می شود و اکنون شک ندارم در آینده روند خوبمان را ادامه می دهیم. البته کارمان دشوار است اما تیم ما از نظر فنی شرایط مطلوبی دارد و می توانیم روزهای خوبی را سپری کنیم.


خلعتبری دوباره اوج می‌گیرد


محمدرضا خلعتبری بازیکن بزرگی است. او هم رفتار حرفه ای دارد و هم از نظر فنی یکی از بهترین ها است. به هر حال مشکلات اینچنینی برای هر فوتبالیستی در مقطعی پیش می آید. دل محمدرضا با گسترش فولاد است و قطعا او در آینده بیشتر به تیم کمک می کند. شک ندارم خلعتبری بهترین نمایش را در بازی های آینده خواهد داشت.


مجموعه گسترش برای موفقیت یکدل است


رضا خالقی فر بازیکن ارزشمندی است. او از زمانی که به گسترش فولاد آمده تلاش زیادی می کند و خوشحالم که دو گل زیبا زد. بی تردید مجموعه تیم گسترش فولاد همه یکدل هستند تا نتایج خوبی به دست آوریم. امسال اهداف بزرگی داریم و می توانیم به این مهم دست پیدا کنیم.


دنبال برد مقابل صبا هستیم


بازی سختی با صبای قم داریم. صبا کادرفنی قدرتمند و بازیکنان ارزشمندی دارد. با توجه به اینکه بیرون از خانه بازی می کنیم، باید بیشتر تلاش کنیم. تمام هدفمان این است که 3 امتیاز را به دست آوریم و بتوانیم در جدول رده بندی صعود کنیم. ما باید خیلی زود به نیمه بالای جدول برسیم و دیگر نباید هیچ مسابقه ای را از دست بدهیم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳:۱۸ دیده شده : ۷بار نویسنده : admin

هواپیما چگونه اوج می گیرد بهوش بودم از اول بهوش بودم از اول که دل بکس نسپارم بهوش بودم از اول که دل بهوش بودم از اول که به هوش بودم از اول كه شعر به هوش بودم از اول دانلود آهنگ به هوش بودم از اول عاشقت بودم از باراد آهنگ عاشقت بودم از باراد دانلود عاشقت بودم از باراد عاشقت بودم باراد متن اهنگ عاشقت بودم از باراد آکورد آهنگ عاشقت بودم از باراد دانلود موزیک ویدیو عاشقت بودم از باراد دانلود آهنگ جدید عاشقت بودم از باراد دانلود رایگان آهنگ عاشقت بودم از باراد ترسیده بودم از عشق دانلود اهنگ ترسیده بودم از عشق ترسیده بودم از عشق دانلود ترسیده بودم از عشق عاشقتر از همیشه هراسون بودم از روز جدایی هراسون بودم از روز جدایی آخرم اومد آهنگ هراسون بودم از روز جدایی دانلود اهنگ هراسون بودم از روز جدایی دانلود آهنگ هراسون بودم از روز جدایی آخرم اومد دانلود هراسون بودم از روز جدایی منتظرت بودم از اشرفی منتظرت بودم اشرفی منتظرت بودم اشرفی دانلود دانلود آهنگ منتظرت بودم از اشرفی منتظرت بودم غلامحسین اشرفی اهنگ منتظرت بودم از غلامحسین اشرفی دانلود آهنگ منتظرت بودم از غلامرضا اشرفی دانلود اهنگ منتظرت بودم از غلامحسین اشرفی منتظرت بودم از غلامحسین اشرفی اهنگ منتظرت بودم از اشرفی سرخورده بودم از عشق سرخورده بودم از عشق در انتظار مردن دروغین بودم از دیروز دروغین بودم از دیروز مرا امروز حاشا کن دانلود آهنگ عاشقت بودم از باراد دانلود آهنگ عاشقت بودم از باراد با کیفیت 320 اهنگ عاشقت بودم باراد دانلوداهنگ عاشقت بودم باراد دانلود آهنگ عاشقت بودم باراد با کیفیت 320 چگونه از بحران خارج شویم چگونه از بحران مالی خارج شویم چگونه در مواقع بحران از کسب و کار خارج شویم منتظرت بودم از داریوش رفیعی خلعتبری دوباره اوج می‌گیرد/ اسدی: گفته بودم از بحران خارج می‌شویم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۰۵۰۹۷
  • تعداد نظرات : ۳۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵۷ ثانيه قبل
تبلیغات
برچسب ها
تبلیغات
آخرین جستجوها