freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۶۶۳۷

۸۰  بازدید

فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

یکی از اعضای شورای شهر تهران اخیرا در صحن علنی یک‌سری صحبت‌هایی کرده که ما نمی‌توانیم آنها را به صورت علنی برای شما بازگو کنیم. یعنی بنده شب گذشته بخشی از آن صحبت‌ها را به پدرم گفتم، چشمانش از تعجب گرد شد، نگاهی به مادرم کرد و گفت: «دیگه حرمت‌ها از بین رفته، پسره بی‌تربیت!» و سه بار با پشت دست توی دهانم زد.از کلیت صحبت‌های ایشان ما چنین برداشت کردیم که کلا باید قناعت کنیم و کاری به کار کسی نداشته باشیم.

یعنی ایشان گزینه‌ای را روی میز گذاشتند که انصافا ترسناک بود و بهتر است که ما هم صحبت‌های ایشان را باز نشر نکنیم (چه کاریه؟!).بعد خواستیم به صحبت‌های یکی از تحلیلگران اصولگرا بپردازیم که خب ایشان در جریان تحلیل‌ها خودشان بکوب خودشان را توضیح داده و تحلیل کرده و عملا دست و پای ما را برای طنزنوشتن در این مورد بستند.

صحبت‌ها به قدری بامزه و بانمک بود که ما حتی نمی‌توانیم دستی به سر و روی آنها بکشیم.شما در نظر بگیرید یک نفر آمده و گفته: «اصلا مگر در میدان هروی خانه‌ای به مبلغ ۴ میلیارد پیدا می‌شود؟» خب ما این جمله را چه کار کنیم؟! حالا ممکن است ایشان میدان هروی را با محله هرندی اشتباه گرفته باشند، اما این چیزی از ارزش‌های این جمله طنز کم نمی‌کند.

همچنین ایشان در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرده: «ما در ایران ۵ تا مدیر مثل شهردار تهران نداریم» که خب به وضوح وضع مدیریتی کشور را بیان کرده و در پایان هم گفته اند: «دولت سابق هم که قسم خورده بود که شهردار تهران را از هستی ساقط می‌کند، نتوانست یک مورد تخلف از او بگیرد». چون ایشان نگاه کلی‌تر در مقیاسی بزرگ‌تر به ساقط‌کردن هستی داشتند و به فرد اکتفا نکردند و دسته‌جمعی از خجالت ساقط‌کردن هستی درآمدند. ایضا در زمان ایشان بحث از یک مورد و دو مورد و سه مورد تخلف گذشته بود و اساتید در بحث تخلف دست‌شان به کم نمی‌رفت. دیگر یک تخلف را جلوی مورچه هم بگذارید، قهر می‌کند!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶:۴ دیده شده : ۷۷بار نویسنده : admin

گروهی به انگلیسی معنی گروهی به انگلیسی کار گروهی به انگلیسی کلمه گروهی به انگلیسی ترجمه گروهی به انگلیسی گروهی س گروهي س گروهی داعش گروهي داعش گروهی داعش درعراق گروهک داعش در افغانستان اعدام گروهی داعش سربریدن گروهی داعش کشتار گروهی داعش ازدواج گروهی داعش عکس گروهی داعش جنایات گروهی داعش گروهی از بی مهرگان نام گروهی از بی مهرگان گروهی وایبر ارسال گروهی وایبر پیام گروهی وایبر چت گروهی وایبر تبلیغات گروهی وایبر ارسال پیام گروهی وایبر ساخت چت گروهی وایبر جوک گروهی وایبر گفتگوی گروهی وایبر مکالمه گروهی وایبر گروهی بازی بازیهای گروهی بازی گروهی مافیا بازی گروهی آنلاین بازی گروهی اندروید بازیهای گروهی بزرگسالان بازیهای گروهی کودکان بازی گروهی در خانه بازی گروهی مافیا آنلاین بازی گروهی دانلود گروهی تخفیف تخفیفات گروهی تخفیف گروهی مشهد تخفیف گروهی شیراز تخفیف گروهی اصفهان تخفیفان گروهی تخفیفهای گروهی تخفیف گروهی دابی تخفیف گروهی تهران تخفیف گروهی رستوران گروهی چت چت گروهی در فیس بوک چت گروهی در یاهو مسنجر چت گروهی اندروید چت گروهي چت گروهی در اسکایپ چت گروهی در یاهو چت گروهی در وایبر چت گروهی در لاین چت گروهی انلاین طنز؛ ساقط‌کردن هستی به‌صورت گروهی!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها