freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


این روزها هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و اصطلاحاتی این چنین در خلال اخبار دنیای فناوری بسیار به گوش می‌رسند، چراکه بسیاری از کمپانی‌های رده بالا و پیشتاز در دنیای فناوری، هوش مصنوعی را قدم بعدی بزرگ برای اضافه کردن قابلیت یادگیری به رایانه‌ها عنوان کرده‌اند.

در ساده‌ترین تعریف ممکن، یادگیری ماشین به معنای تغذیه‌ی الگوریتم‌های محاسباتی با استفاده از در اختیار گذاشتن مجموعه‌ای از اطلاعات در قالب دیتاسِت است که در مرحله‌ی بعد رایانه باید با استفاده از این دیتاسِت به سوالات پرسیده شده پاسخ دهد. برای مثال می‌توان به تهیه‌ی مجموعه‌ای از تصاویر اشاره کرد که هر یک با توضیح "این یک گربه است" یا "این یک گربه نیست" همراه شده است. پس از آنکه این مجموعه‌ی تصاویر در اختیار الگوریتم قرار گرفت، می‌توان با نمایش تصاویری به رایانه از آن خواست تا تشخیص دهد که آیا تصویر مربوط به گربه است یا خیر؟

اما فرآیند آموزش به مجموعه‌ی اولی که در اختیار رایانه قرار گرفته محدود نمی‌شود؛ با پرسیدن هر سوال که در واقع یک تصویر در آن نمایش داده می‌شود، فارغ از اینکه الگوریتم صحیح پاسخ دهد یا خیر، عکس مورد نظر به دیتاست اضافه شده و در نتیجه دانش هوش مصنوعی به مرور زمان بهبود می‌یابد.

در ادامه ۱۰ کاربرد اصلی هوش مصنوعی برای حل مشکلات و چالش‌های دنیای فناوری را از نظر می‌گذرانیم.

۱. امنیت داده‌ها

بدافزارها یکی از مشکلات کاربران و کمپانی‌ها در فضای آنلاین است که قدمت آن به روزهای ابتدایی شکل‌گیری اینترنت بازمی‌گردد. در سال ۲۰۱۴، موسسه‌ی کسپراسکی اعلام کرد که روزانه بیش از ۳۲۵٫۰۰۰ بدافزار کشف می‌کند. براساس اطلاعات ارائه شده توسط موسسه‌ی تحقیقاتی Deep Instinct، اغلب بدافزار‌های جدید از کد مشابهی که در بدافزار‌های پیشین مورد استفاده قرار گرفته، بهره می‌برند، حال آنکه دامنه‌ی تغییرات اعمال شده بین ۲ تا ۱۰ درصد است. تحقیقات انجام شده نشان از این دارد که مدل یادگیری مورد استفاده در هوش مصنوعی قادر است تغییرات ۲ تا ۱۰ درصدی در کد پیاده‌سازی شده را شناسایی کرده و تشخیص دهد که کدام فایل‌ها بدافزار هستند. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که الگوریتم‌های یادگیری ماشین می‌توانند الگوی‌های مربوط به رد و بدل شدن اطلاعات در سرورهای ابری را تحت نظر گرفته و موارد مشکوک را که احتمالا منجر به سوءاستفاده‌های امنیتی خواهند شد، شناسایی کنند.

۲. امنیت در دنیای واقعی

این روزها گیت‌های امنیتی در تمام مکان‌ها نظیر فرودگاه‌ها یا شماری از گردهمایی‌ها که حساسیت امنیتی وجود دارد، دیده می‌شوند. یادگیری ماشین نشان داده که قادر است روند کنترل امنیتی را تسریع کرده و دقت این فرآیند را افزایش دهد. با استفاده از یادگیری ماشین می‌توان از ایجاد هشدارهای اشتباه پیشگیری کرده و مواردی را تشخیص داد که اسکنرهای معمولی قادر به شناسایی آن‌ها نیستند. از این سیستم می‌توان در فرودگاه‌ها، کنسرت‌ها، استادیوم‌ها و سایر مواردی که تعداد زیادی از افراد در آن حضور دارند، استفاده کرد.

۳. مبادلات مالی

بسیاری از افراد تمایل دارند تا قیمت سهام کمپانی‌ها در روزهای آینده را در صورت حاکم شدن شرایط مشخص، پیش‌بینی کنند. استفاده از یادگیری ماشین در کنار کلان‌ داده درصدد تحقق این امر است. بسیاری از کمپانی‌های خرید و فروش کننده‌ی سهام از سیستم‌های اختصاصی توسعه یافته برای پیش‌بینی قیمت و انجام خرید و فروش براساس نتایج به دست آمده استفاده می‌کنند. بسیاری از سیستم‌های توسعه یافته مبتنی بر علم احتمالات است، اما یک معامله که شاید احتمال کمی برای سوددهی داشته باشد، در صورتی که حجم بالایی داشته و با وجود احتمال پایین یک معامله‌ی موفق باشد، می‌تواند سود سرشاری را به همراه بیاورد. به قطع یقین زمانی که حجم داده‌هایی که باید پردازش شوند، افزایش یافت، انسان‌ها نمی‌توانند در برابر قدرت پردازشی رایانه‌ها حرفی برای گفتن داشته باشند، از این‌رو تجهیز سیستم‌ها به قدرت محاسباتی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین می‌تواند در این خصوص بسیار راهگشا باشد.

۴. سرویس‌های سلامتی و مراقبت‌های بهداشتی

الگوریتم‌های مبتنی بر یادگیری ماشین می‌توانند اطلاعات بسیار زیادی را پردازش کرده و الگوهای بسیاری را در مقایسه با انسان‌ها از میان داده‌های بسیار استخراج کنند. در یک مطالعه، محققان از یک سیستم تشخیص رایانه‌ای برای بازبینی نتایج ماموگرافی زنانی استفاده کرده‌اند که بعدها به بیماری سرطان سینه مبتلا شده‌‌اند. براساس اطلاعات ارائه شده این سیستم رایانه‌ای موفق شده تا با بررسی نتایج ماموگرافی‌های یک سال پیش در ۵۲ درصد موارد، سرطان سینه را در بیماران پیش از تشخیص پزشکان، پیش‌بینی کند. علاوه بر تشخیص بیماری بصورت موردی برای هر فرد براساس نتایج آزمایش، یادگیری ماشین می‌تواند با بررسی عوامل خطرناک برای بیماری جمعی، آن را پیش از همه‌گیر شدن شناسایی کند. کمپانی Medecision الگوریتمی را توسعه داده که با استفاده از می‌توان با شناسایی هشت فاکتور در بیماران دیابتی، نیاز به بستری شدن در بیمارستان را تشخیص داد.

۵. بازاریابی

هراندازه که درک و شناخت شما از کاربرانتان بیشتر باشد، بهتر می‌توانید به آن‌ها سرویس بدهید و در نتیجه فروش بهتری را نیز تجربه خواهید کرد. این نگرش را باید بنیان استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در بازاریابی خواند. شاید شما این تجربه را دارید که پس از جستجو برای یک محصول و یافتن آن، از خرید پشیمان شده یا به هر دلیلی کالای مورد نظر را خریداری نکرده‌اید، اما در روزهای بعد در اغلب صفحات وب با آگهی‌هایی روبرو شده‌اید که کالای جستجو شده توسط شما را نمایش می‌دهند. این نوع بازاریابی را باید تنها بخش کوچکی از قابلیت‌هایی بدانیم که با استفاده از یادگیری ماشین می‌توان انجام داد. ایمیل‌های شخصی سازی شده ارسالی برای کاربران از جمله‌ی دیگر کاربردهای یادگیری ماشین در بازاریابی است.

۶. جلوگیری از تقلب

توانایی یادگیری ماشین در زمینه‌ی شناسایی و جلوگیری از تقلب در سرویس‌های مختلف روز به روز افزایش پیدا می‌کند که این توانایی در حوزه‌های مختلف قابل استفاده است. برای مثال می‌توان به سیستم پی‌پال اشاره کرد که از یادگیری ماشین برای مبارزه با پولشویی از طریق پی‌پال استفاده می‌کند. این کمپانی قادر است با بهره‌گیری از یادگیری ماشین میلیون‌ها تراکنش انجام شده را تحلیل کرده و موارد مشکوک به پولشویی را که بین خریداران و فروشندگان اتفاق می‌افتد، پیش‌بینی کند.

۷. سیستم ارائه‌ی پیشنهاد

سرویس‌هایی نظیر آمازون و نتفلیکس با استفاده از فعالیت‌های کاربران در سرویس‌هایشان، پیشنهاداتی را در اختیار افراد قرار می‌دهند. الگوریتم‌های مبتنی بر یادگیری ماشین با تحلیل و بررسی فعالیت یک کاربر مشخص و مقایسه‌ی آن با میلیون‌ها کاربر دیگر، لیستی از پیشنهادات را تهیه می‌کنند که احتمالا کاربر در نوبت بعدی به خرید کالا یا برنامه‌ی پیشنهادی علاقه نشان دهد. این پیشنهادات که برگرفته از سیستم‌های هوشمند هستند، رفته رفته باهوش‌تر شده و می‌توانند درک کنند که شما چه کالاهایی را برای هدیه دادن و چه کالاهایی را برای استفاده‌ی شخصی خریداری می‌کنید. در مورد سرویس‌هایی نظیر نتفلیکس، این سیستم‌ها با افزایش هوش می‌توانند تمایلات اعضای مختلف یک خانواده را از هم تفکیک کنند.

۸. جستجوی آنلاین

به جرات می‌توان جستجوی اینترنتی را شناخته شده‌ترین نمونه از کاربرد یادگیری ماشین خواند. گوگل و رقبای این کمپانی همواره در حال بهبود نتایج جستجو هستند. هر زمانی که کاربر جستجویی را در گوگل انجام می‌دهد، الگوریتم گوگل نحوه‌ی واکنش شما با نتایج نمایش داده شده را تحت نظر می‌گیرد. در صورتی که کاربر روی نتایج اولیه‌ی جستجو کلیک کند و به صفحه‌ی وب مورد نظر مراجعه کند، الگوریتم گوگل به این نتیجه می‌رسد که کاربر نتیجه‌ی مدنظر خود را یافته است. در صورتی که کاربر بدون کلیک روی هیچ یک از نتایج به صفحه‌ی دوم مراجعه کند یا عبارت دیگری را برای جستجو وارد کند، گوگل به این نتیجه می‌رسد که کاربر به مواردی که در نظر داشته، دست نیافته است. الگوریتم هوشمند مبتنی بر یادگیری ماشین قادر است با دریافت اطلاعات این چنینی، نتایج جستجو را در مقایسه با گذشته بهبود دهد.

۹. تشخیص گفتار

تشخیص گفتار طبیعی یا Natural language Processing که به اختصار NLP خوانده می‌شود، قابلیت استفاده در کاربردهای مختلفی را دارد. با استفاده یادگیری ماشین و تشخیص گفتار طبیعی می‌توان کاربران یا مشتریان را با سرعت بیشتری به سمت اطلاعاتی که مدنظر وی است، هدایت کرد. از جمله‌ی کاربردهای دیگر این سیستم می‌توان به ساده‌سازی مفاد یک قرارداد که اصطلاحات پیچیده‌ی حقوقی دارد و همچنین خلاصه کردن تمام اطلاعاتی که یک وکیل مدافع باید آن‌ها را مطالعه کند، اشاره کرد.

۱۰. خودروهای هوشمند

IBM اخیرا تحقیقی انجام داده که براساس آن بیش از ۷۴ درصد متخصصان در حوزه‌ی خودرو از پیش‌بینی خود برای عرضه‌ی تجاری خودروهای هوشمند تا سال ۲۰۲۵ سخن گفته‌اند. یک خودروی هوشمند نه تنها با استفاده از مفهوم اینترنت اشیا قادر است با خودروهای دیگر و تابلوهای کنار جاده ارتباط برقرار کند، بلکه قادر است تا با یادگیری ماشین، عادت‌های کاربر یا به بیان راننده را نیز بشناسد. این عادات شامل دمای داخلی خودرو، تنظیمات سیستم صوتی و وضعیت صندلی است. خودرو قادر است با تکیه بر قابلیت‌های هوشمند تنظیمات را تغییر داده و در صورت بروز مشکل، خود مساله را حل کند. همچنین باید به ارائه‌ی پیشنهاد در مورد مسیر رسیدن به مقصد براساس داده‌های ترافیکی و وضعیت جاده نیز اشاره کرد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲:۴۴ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin

با ۱۰ میلیون چه ماشینی بخرم با 10 میلیون چه ماشینی بخرم با 10 میلیون چه ماشینی بخریم با 10 میلیون تومان چه ماشینی بخرم با ۱۰ میلیون چکار کنیم با 10 میلیون چکار کنیم با 10 ميليون چكار كنم با 10 میلیون چکار کنم با 10 میلیون تومان چکار کنم بازنشستگی با ۱۰ سال سابقه بازنشستگی با 10 سال سابقه بازنشستگی با 10 سال سابقه بیمه بازنشستگي با 10 سال سابقه بازنشستگی با 10 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی بازنشستگي با 10 سال سابقه بيمه بازنشستگی با 10 سال سابقه تامین اجتماعی جزئیات بازنشستگی با ۱۰ سال سابقه کار شرایط بازنشستگی با 10 سال سابقه قانون بازنشستگی با 10 سال سابقه سرمایه گذاری با ۱۰ میلیون سرمایه گذاری با 10 میلیون سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان سرمايه گذاري با 10 ميليون تومان سرمايه گذاري با 10 ميليون بهترین سرمایه گذاری با 10 میلیون بهترین راه سرمایه گذاری با 10 میلیون بهترین راه سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان سرمایه گذاری با 10 میلیون تومن سرمایه گذاری زودبازده با 10 میلیون تومان سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون تومان آموزش تایپ با ۱۰ انگشت آموزش تایپ با 10 انگشت غذا با ۱۰ کیلو نمک غذا با 10 کیلو نمک غذایی با 10 کیلو نمک معما غذا با 10 کیلو نمک جواب معمای غذا با 10 کیلو نمک معمای غذا با 10 کیلو نمک پختن غذا با 10 کیلو نمک غذایی که با 10 کیلو نمک شور نشه غذایی که با 10 کیلو نمک درست میشه غذایی که با 10 کیلو نمک شور نمیشه کار با ۱۰ میلیون کار با 10 میلیون سرمایه کار با 10 میلیون کار با سرمایه 10 میلیونی کار با سرمایه 10 میلیون تومان بهترین کار با 10 میلیون شروع کار با 10 میلیون شروع کار با 10 میلیون تومان کارآفرینی با 10 میلیون کسب و کار با 10 میلیون بازنشستگی با ۱۰ سال بازنشستگي با 10 سال بيمه بازنشستگی با 10 سال حق بیمه کار با ۱۰۰ میلیون کار با سرمایه ۱۰۰ میلیون کاربردهای مهم کامپیوتر مهمترین کاربرد Gis کاربردهای مهم جوشکاری در صنعت هوش مصنوعی هوش مصنوعی Pdf هوش مصنوعی گوگل هوش مصنوعی فیلم هوش مصنوعی دانشگاه شریف هوش مصنوعی در پزشکی هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی و رباتیک هوش مصنوعی Ppt هوش مصنوعي Pdf هوش مصنوعی.pdf Free Download پروژه هوش مصنوعی+pdf مقاله هوش مصنوعی Pdf آموزش هوش مصنوعی Pdf هوش مصنوعی چیست.pdf تعریف هوش مصنوعی.pdf کتاب هوش مصنوعی Pdf جزوه درس هوش مصنوعی+pdf هوش مصنوعی در گوگل مسابقه هوش مصنوعی گوگل کاربرد هوش مصنوعی در گوگل هوش مصنوعی فیلم دانلود هوش مصنوعي فيلم هوش مصنوعی فيلم درس هوش مصنوعی فیلم فیلم هوش مصنوعی ویکی پدیا هوش مصنوعی دانشگاه تهران هوش مصنوعی دانشگاه امیرکبیر هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی شریف جزوه هوش مصنوعی دانشگاه شریف گروه هوش مصنوعی دانشگاه شریف رشته هوش مصنوعی دانشگاه شریف اساتید هوش مصنوعی دانشگاه شریف دانلود جزوه هوش مصنوعی دانشگاه شریف نمونه سوالات هوش مصنوعی دانشگاه شریف هوش مصنوعی در پزشکی Pdf هوش مصنوعی در پزشکی Ppt هوش مصنوعی در پزشکی چیست هوش مصنوعی پزشکی مقاله هوش مصنوعي در پزشكي کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی هوش مصنوعی در علم پزشکی پروژه هوش مصنوعی در پزشکی هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری Ppt کاربرد هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری مقاله هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری پاورپوینت هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری هوش مصنوعی بازی های کامپیوتری بررسي هوش مصنوعي در بازي هاي كامپيوتري هوش مصنوعی و بازی های کامپیوتری هوش مصنوعي شريف شرکت هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی مدرسان شریف جزوه هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی صنعتی شریف گروه هوش مصنوعی شریف اساتید هوش مصنوعی شریف مسابقات هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی و ربات مقاله هوش مصنوعی و رباتیک رشته هوش مصنوعی و رباتیک کنفرانس هوش مصنوعی و رباتیک تفاوت هوش مصنوعی و رباتیک هوش مصنوعی رباتیک کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و رباتیک چهارمین کنفرانس هوش مصنوعی و رباتیک معرفی رشته هوش مصنوعی و رباتیک هوش مصنوعي Ppt هوش مصنوعی Powerpoint مقاله هوش مصنوعی Ppt کاربرد هوش مصنوعی Ppt جزوه هوش مصنوعی Ppt پروژه هوش مصنوعی Ppt هوش مصنوعی Filetype Ppt دانلود جزوه هوش مصنوعی.ppt یادگیری و حافظه يادگيري و حافظه یادگیری و حافظه Ppt تقویت یادگیری و حافظه فیزیولوژی یادگیری و حافظه افزایش یادگیری و حافظه مقاله یادگیری و حافظه تفاوت یادگیری و حافظه فيزيولوژي يادگيري و حافظه کتاب یادگیری و حافظه یادگیری و انواع آن تعریف یادگیری و انواع آن اختلالات یادگیری و انواع آن یادگیری شرطی و انواع آن یادگیری سازمانی و انواع آن تئوری یادگیری و انواع آن مقاله یادگیری و انواع آن یادگیری و انتقال دو جانبه آزمايش يادگيري و انتقال دوجانبه آزمون یادگیری و انتقال دو جانبه انتقال یادگیری دوجانبه آزمایش یادگیری و انتقال دو جانبه یادگیری و اجرای مهارتهای حرکتی جزوه یادگیری و اجرای مهارتهای حرکتی یادگیری و یاددهی یادگیری و یاددهی فرهنگیان سامانه یادگیری و یاددهی فرهنگیان فرایند یادگیری و یاددهی روشهای یادگیری و یاددهی راهبردهای یادگیری و یاددهی یادگیری یاددهی سامانه جامع یادگیری و یاددهی فرهنگیان روشهای نوین یادگیری و یاددهی روشهای فعال یادگیری و یاددهی یادگیری و کنترل حرکتی یادگیری و کنترل حرکتی اشمیت و لی یادگیری و کنترل حرکتی برای کاربران یادگیری و کنترل حرکتی از دیدگاه روانشناسی عصبی يادگيري و كنترل حركتي دانلود کتاب یادگیری و کنترل حرکتی کتاب یادگیری و کنترل حرکتی مقاله یادگیری و کنترل حرکتی دانلود کتاب یادگیری و کنترل حرکتی اشمیت یادگیری و تفکر روانشناسی یادگیری و تفکر سبکهای یادگیری و تفکر یادگیری تفکر یادگیری تفکر انتقادی مقاله یادگیری و تفکر کتاب یادگیری و تفکر یادگیری سازمانی و تفکر سیستمی رابطه یادگیری و تفکر یادگیری مشارکتی و تفکر انتقادی یادگیری و انگیزش یادگیری انگیزشی یادگیری و مطالعه روشهای یادگیری و مطالعه راهبردهای یادگیری و مطالعه روش یادگیری و مطالعه مهارتهای یادگیری و مطالعه روشهاي يادگيري و مطالعه مهارت یادگیری و مطالعه یادگیری مطالعه شیوه های یادگیری و مطالعه بهترین روش یادگیری و مطالعه یادگیری و شرطی سازی یادگیری شرطی سازی یادگیری شرطی سازی کلاسیک یادگیری شرطی سازی عامل اصول اساسی یادگیری و شرطی سازی ماشین در خواب ماشین در خواب دیدن ماشین در خواب چه تعبیری دارد دزدیدن ماشین در خواب خریدن ماشین در خواب دزديدن ماشين در خواب ماشین سواری در خواب تعبیر ماشین در خواب چیست دزدین ماشین در خواب خريدن ماشين در خواب ماشین در حد 50 میلیون خودرو در حد 50 میلیون بهترین ماشین در حد 50 میلیون ماشین صفر در حد 50 میلیون ماشین خوب در حد 50 میلیون خرید ماشین در حد 50 میلیون ماشین شاسی بلند در حد 50 میلیون ماشین در ایران گرانترین ماشین در ایران قیمت ماشین در ایران بهترین ماشین در ایران ماشین بوگاتی در ایران ماشین خارجی در ایران گرانترین ماشین در ایران مال کیست ارزانترین ماشین در ایران ماشین چینی در ایران ماشین فراری در ایران ماشین در کیش ماشین در کیش قیمت ماشين در كيش اجاره ماشین در کیش خرید ماشین در کیش ماشین لامبورگینی در کیش نمایشگاه ماشین در کیش اجاره ماشین در کیش ارزان قیمت ماشین در کیش سال 93 عکس ماشین در کیش ماشین در تهران ماشین در تهران روی دیوار ماشين در تهران ماشین بازی در تهران اجاره ماشین در تهران نمایشگاه ماشین در تهران ماشین فراری در تهران کورس ماشین در تهران گرانترین ماشین در تهران ماشین بوگاتی در تهران ماشین در حد 40 میلیون خودرو در حد 40 میلیون ماشين در حد 40 ميليون ماشین خارجی در حد 40 میلیون ماشین خوب در حد 40 میلیون بهترین ماشین در حد 40 میلیون قیمت خودرو در حد 40 میلیون قیمت ماشین در حد 40 میلیون خرید ماشین در حد 40 میلیون ماشین کارکرده در حد 40 میلیون ماشین در حد 30 میلیون خودرو در حد 30 میلیون بهترین ماشین در حد 30 میلیون خرید ماشین در حد 30 میلیون ماشین خارجی در حد 30 میلیون ماشین خوب در حد 30 میلیون ماشین دست دوم در حد 30 میلیون قیمت خودرو در حد 30 میلیون ماشین در حد 60 میلیون خودرو در حد 60 میلیون بهترین ماشین در حد 60 میلیون فروش خودرو در حد 60 میلیون قیمت ماشین در حد 60 میلیون خرید ماشین در حد 60 میلیون ماشین خارجی در حد 60 میلیون ماشین صفر در حد 60 میلیون ماشین دست دوم در حد 60 میلیون ماشین دسته دوم در حد 60 میلیون ماشین در دبی قیمت ماشین در دبی اجاره ماشین در دبی نمایشگاه ماشین در دبی قیمت ماشین در دبی به درهم خرید ماشین در دبی فروش ماشین در دبی قیمت ماشین در دبی به دلار قیمت ماشین در دبی 2014 بنگاه ماشین در دبی ماشین در حد 70 میلیون تومان خرید ماشین در حد 70 میلیون ماشین خوب در حد 70 میلیون قیمت ماشین در حد 70 میلیون ماشین خارجی در حد 70 میلیون ماشین دسته دوم در حد 70 میلیون قیمت خودرو در حد 70 میلیون ماشین در حد 70 میلیون حوزه های امنیتی شهر کابل حوزه های علمیه تهران حوزه هاي علميه تهران حوزه های علمیه تهران خواهران حوزه های علمیه تهران برادران آدرس حوزه های علمیه تهران اسامی حوزه های علمیه تهران مدیریت حوزه های علمیه تهران حوزه های علمیه استان تهران مرکز خدمات حوزه های علمیه تهران بهترین حوزه های علمیه تهران حوزه های علمیه حوزه های علمیه خواهران حوزه های علمیه قم حوزه های علمیه مشهد حوزه های علمیه خواهران تهران حوزه های علمیه اصفهان حوزه های علمیه شیراز حوزه های علمیه خواهران در تهران حوزه های علمیه خراسان حوزه های علمیه خواهران مشهد حوزه های علمیه خواهران اصفهان حوزه های علمیه خواهران شیراز حوزه های علمیه خواهران استان تهران حوزه های علمیه خواهران یزد حوزه های علمیه خواهران اهواز حوزه های علمیه خواهران در مشهد حوزه های علمیه خواهران در قم حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان حوزه هاي علميه قم معاونت حوزه های علمیه قم مرکزخدمات حوزه های علمیه قم اسامی حوزه های علمیه قم مرکز حوزه های علمیه قم آدرس حوزه های علمیه قم نام حوزه های علمیه قم معاونت آموزش حوزه های علمیه قم مركز خدمات حوزه هاي علميه قم حوزه های مالیاتی تهران حوزه هاي مالياتي تهران حوزه های مالیاتی تهران بزرگ آدرس حوزه های مالیاتی تهران نقشه حوزه های مالیاتی تهران حوزه های مالیاتی شهر تهران محدوده حوزه های مالیاتی تهران حوزه های مالیاتی استان تهران نشانی حوزه های مالیاتی تهران حوزه های مالیاتی شمال تهران حوزه های علمیه مشهد مقدس لیست حوزه های علمیه مشهد آدرس حوزه های علمیه مشهد اسامی حوزه های علمیه مشهد آدرس حوزه های علمیه خواهران مشهد مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران مشهد حوزه های علمیه در مشهد بهترین حوزه های علمیه مشهد ليست حوزه هاي علميه خواهران تهران آدرس حوزه های علمیه خواهران تهران لیست حوزه های علمیه خواهران تهران اسامی حوزه های علمیه خواهران تهران آدرس حوزه هاي علميه خواهران تهران حوزه هاي علميه خواهران در تهران مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران تهران ادرس حوزه های علمیه خواهران در تهران حوزه های مالیاتی اصفهان حوزه های مالیاتی کرج حوزه های مالیاتی شیراز حوزه های مالیاتی غرب تهران حوزه های مالیاتی مشهد حوزه های مالیاتی شرق تهران حوزه های مالیاتی استان البرز حوزه های مالیاتی خراسان رضوی حوزه های تهران حوزه های قضایی تهران حوزه کلانتری های تهران لیست حوزه های تهران حوزه های ثبتی تهران حوزه های بسیج تهران شوید پلو شوید پلو با ماهی شوید پلو با گوشت شوید پلو با مرغ شوید پلو با تن ماهی شوید پلو با گوشت چرخ کرده شوید پلو با مرغ مجلسی شوید پلو با لوبیا چشم بلبلی شوید پلو با ماهیچه شوید پلو با سیب زمینی شوید به انگلیسی سبزی شوید به انگلیسی شوید به زبان انگلیسی شوید پلو به انگلیسی ترجمه سبزی شوید به انگلیسی خوشبخت شوید به انگلیسی معنی شوید به انگلیسی شوید پلو با ماهیچه مجلسی شوید پلو با ماهی قزل آلا شوید پلو با ماهی شیر شوید پلو با ماهی سالمون شويد باقلا پلو با ماهیچه شوید باقالی پلو با ماهیچه تزیین شوید پلو با ماهی شوید پلو با گوشت گردن شوید پلو با گوشت قلقلی شويد پلو با گوشت چرخ كرده شوید پلو با گوشت بوقلمون شوید باقلا پلو با گوشت طرزتهیه شوید پلو با گوشت شوید پلو با مرغ ریش ریش شوید پلو با مرغ زعفرانی شوید باقالی پلو با مرغ شوید باقلا پلو با مرغ تزیین شوید پلو با مرغ شوید لوبیا پلو با مرغ طرز شوید پلو با مرغ شوید باقالی پلو با مرغ مجلسی شوید در بارداری شويد در بارداري خوردن شوید در بارداری خواص شوید در بارداری شوید بارداری مصرف عرق شوید در بارداری مصرف شوید در دوران بارداری شوید پلو در دوران بارداری شوید پلو در بارداری عرق شوید در بارداری شويد پلو با تن ماهي طرز تهیه شوید پلو با تن ماهی طرز تهیه شوید پلو با گوشت چرخ کرده شوید باقالی پلو شوید باقالی پلو با گوشت شويد باقالي پلو شوید باقالی پلو با ماهی شوید باقالی پلو با گردن شوید باقالی پلو دمی شوید باقالی پلو کته حوزه های مالیاتی با ۱۰ کاربرد مهم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در حوزه های مختلف آشنا شوید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۴
  • تعداد حاضران : ۱۹۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها