freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در حالی که اقتصاد کشور چین در شرایط خوبی به سر نمی برد و رشد آن با کاهش رو به روست، به نظر می رسد این کشور قصد دارد در زمینه های دیگری رشد کند و به موفقیت دست یابد.این کشور امروز موفق شد فضاپیمای Shenzhou 11 خود را با موفقیت به فضا پرتاب کند. قرار است شنژو-11 به مدت 30 روز در آزمایشگاه فضایی تیانگنگ 2 بماند. فضاپیمای شنژو-11 دارای دو فضانورد است: جینگ هایپنگ 50 ساله و چن دونگ 37 ساله.

شی جین پینگ، رییس جمهور چین، از فضانوردان این کشور دعوت کرده تا در زمینه برنامه های فضایی انسان محور پیشرفت کنند و بیش از پیش آن را گسترش دهند. به عقیده او، با پیشبرد این هدف، مردم چین می توانند در زمینه فضا و نجوم حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشند. در نتیجه این پیشرفت، چین می تواند تبدیل به یک قدرت بزرگ فضایی شود.مدتی است که چین در عرصه بین کهکشانی فعال تر شده است. ماه پیش این کشور از آزمایشگاه بزرگ فضایی تیانگنگ 2 پرده برداری کرد و در ماه ژوئن نیز موشک‌ حامل جدید خود موسوم به Long March 7 را از یک پایگاه فضایی جدید به فضا پرتاب کرد.

چین در زمینه ارسال فضانوردان به فضا و به خصوص سیاره سرخ تنها نیست و در حال حاضر سازمان فضایی آمریکا یعنی ناسا در این خصوص تلاش های بسیاری از خود نشان داده است. هفته گذشته رییس جمهور فعلی آمریکا، باراک اوباما، پیش بینی کرده بود که ناسا تا سال 2030 انسان ها را بر روی سیاره مریخ فرود خواهد آورد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱:۴۰ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin

ماموریت فضایی ماموریت های فضایی ماموریت شاتل فضایی بازی ماموریت فضایی ماموریت های شاتل های فضایی بازی ماموریت ویژه ی فضایی با موفقیت جمله بسازید با کلمات موفق یا موفقیت جمله بسازید با کلمات موفق یا موفقیت چند جمله بسازید با کلمه موفق یا موفقیت چند جمله بسازید با کلمات موفق و موفقیت چند جمله بسازید موفقیت با ذهنیت مثبت موفقیت با ذهنیت مثبت ناپلئون هیل کتاب موفقیت با ذهنیت مثبت کتاب موفقیت با ذهنیت مثبت Pdf دانلود کتاب موفقیت با ذهنیت مثبت دانلود کتاب موفقیت با ذهنیت مثبت Pdf دانلود رایگان کتاب موفقیت با ذهنیت مثبت خرید کتاب موفقیت با ذهنیت مثبت موفقیت با تحلیل رفتار متقابل موفقيت با تحليل رفتار متقابل دانلود کتاب موفقیت با تحلیل رفتار متقابل کتاب موفقیت با تحلیل رفتار متقابل موفقیت با جی 5 موفقیت با قانون جذب موفقیت در کنکور با قانون جذب موفقیت بامبویی موفقیت بازاریابی موفقیت با موفقيت با راز موفقیت با قران موفقیت بانک ها موفقیت با Nlp ارتباط موفقیت آمیز با Nlp موفقیت با ذهن با آرزوی موفقیت با آرزوی موفقیت روزافزون با آرزوی موفقیت و کامیابی با آرزوی موفقیت های روز افزون با آرزوی موفقیت در کنکور با آرزوی موفقیت به انگلیسی با آرزوی موفقیت در جملات با آرزوی موفقیت ترجمه با آرزوی موفقیت اس ام اس با آرزوی موفقیت اجرا شده اجرا شده کاغذ دیواری تئاترهای اجرا شده نمونه اجرا شده آزمون بندر گشتالت کابینت اجرا شده اهنگ اجرا شده در عروسی آهنگهای اجرا شده در عروسی طنز اجرا شده در کیش نماهای اجرا شده در ایران طرحهای اجرا شده کاغذ دیواری اجرا شدن به انگلیسی اجرا كردن به انگليسي اجرا شدن طرح رجیستری اجرا شدن کدهای Ussd اجرا شدن خودکار برنامه ها اجرا شدن خودکار برنامه ها در اندروید اجرا شدن اندروید در کامپیوتر اجرا شدن برنامه اندروید در کامپیوتر دانلود برنامه اجرا شدن اندروید در کامپیوتر اجرا شدن برنامه های اندروید در کامپیوتر دانلود نرم افزار اجرا شدن بازی های اندروید در کامپیوتر اجرا شدن مورتال کمبت اجرا شدن اندروید در ویندوز اجرا شدن برنامه Bluestacks مشکل اجرا شدن نرم افزار Bluestacks اجرا شدن Pes 2014 کند اجرا شدن Pes 2014 مشکل کند اجرا شدن Pes 2014 کند اجرا شدن بازی Pes 2014 ماموریت فضایی شنژو-11 چین با موفقیت اجرا شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۷۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها