freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365850/39  زمان: 12:00  1395/07/27  بازدید: 796

اکنون ارزان‌ترین بازیکن لیگ هستم!


کاپیتان مصدوم تیم ذوب آهن اعتقاد دارد محرم نویدکیا به عنوان پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر نباید غریبانه از فوتبال خداحافظی می کرد.

قاسم حدادی فر در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره وضعیت بدنی اش از پارگی رباط صلیبی، شرایط تیم ذوب‌آهن، کسر رقم قراردادش، خداحافظی محرم نویدکیا و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:


نرم دوی را آغاز کردم
دوران نقاهتم خوب پیش می‌رود. نرم دوی را آغاز کردم و همه چیز طبق برنامه پیش می رود. خداراشکر در حال تلاش هستم تا بازگشت خوبی به فوتبال داشته باشم. انشاءالله همه چیز خوب پیش برود و بتوانم با قدرت به فوتبال برگردم.


شرایط ذوب آهن خوب شد
با پیروزی که تیم ذوب‌آهن مقابل سپاهان در دربی اصفهان به دست آورد، شرایط تیم خوب شد. البته در گذشته نیز بازی های بدی انجام نمی شد اما به هر حال اکنون شرایط خوب شده است. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و تیم ذوب آهن به جایگاه واقعی اش دست پیدا کند.


از لطف آذری ممنونم
از باشگاه ذوب آهن تشکر می کنم که در این مدت به من لطف داشتند. آقای آذری و سایر مدیران باشگاه هرگونه کمک و حمایتی لازم بوده از من کرده اند و واقعا ممنون هستم. امیدوارم بتوانم پاسخ محبت هایشان را بدهم.


بهتر از قبل برمی گردم
با اینکه معمولا بازیکنانی که رباط صلیبی پاره می کنند، در بازگشت نمی توانند مانند قبل موفق باشند، اما استثناهایی نیز وجود دارد. مثلا جباری یا نویدکیا نفراتی بودند که در بازگشت به فوتبال هم توانستند بدرخشند. من هم سعی می کنم بتوانم بهتر از قبل باشم و دوران موفقی را سپری کنم.


ارزان ترین بازیکن لیگ هستم
اوایل فصل مسائلی درباره رقم قرارداد من پیش آمده بود. آن زمان من اگر تمام بازی ها را به میدان می رفتم و نتایج مطلوبی می گرفتیم، جزو گران ترین ها بودم اما فکر می کنم پس از مصدومیت رقم قراردادم کسر شد. اطلاع دقیقی ندارم اما فکر می کنم قراردادم به یک سوم کاهش پیدا کرد و الان ارزان‌ترین بازیکن لیگ هستم! اما از شوخی گذشته، آذری واقعا حمایت خوبی از من داشت و ممنونم که اینطور رفتاری با من شد.


محرم غریبانه رفت
حق محرم نویدکیا این نبود که اینطور از فوتبال خداحافظی کند. پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر نباید اینطور فوتبال را کنار بگذارد. باید از محرم به اندازه بزرگی و جام هایش قدردانی و مراسم خداحافظی باشکوه برای او برگزارش شود. نویدکیا دوست داشت در دربی اصفهان خداحافظی کند اما کاش تماشاگر بیشتری به ورزشگاه می آمد تا اینطور غریبانه از فوتبال نرود. با این حال امیدوارم در همه مراحل آینده زندگی اش موفق باشد.


نویدکیا مربی بزرگی می شود
من با محرم نویدکیا در ارتباط هستم اما درباره خداحافظی اش با او حرفی نزدم. به هر حال تصمیمش را گرفته و کسی نمی تواند آن را تغییر دهد. شک ندارم محرم مربی بزرگی خواهد شد و در این عرصه نیز به موفقیت می رسد.


در ذوب‌‌آهن از فوتبال خداحافظی می کنم
من عاشق تیم ذوب آهن هستم و از بچگی در این تیم بازی کردم. در بازگشت به میادین فوتبال دوست دارم چند سال دیگر برای ذوب آهن بازی کنم و با پیراهن همین تیم از فوتبال خداحافظی کنم.به قول قدیمی ها، همین جا کار را تمام خواهم کرد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵:۲۲ دیده شده : ۷بار نویسنده : admin

بازیکن لیگ برتری م ف بازیکن لیگ برتری قاتل بازیکنان لیگ برتر بازیکنان لیگ برتر فوتبال بازیکنان لیگ برتری نوراباد ممسنی بازيكنان ليگ برتر بازیکنان لیگ برترایران بازیکنان لیگ برتر بسکتبال بازیکنان لیگ برتری بدون تیم بازیکنان لیگ برتر مازندرانی بازیکن لیگ برتری دائم الخمر بازیکن لیگ برتری دائم الخمر است بازیکنان مازندرانی لیگ برتر فوتبال ایران بازیکنان مازندرانی در لیگ برتر اسامی بازیکنان مازندرانی لیگ برتر فوتبال اسامی بازیکنان مازندرانی لیگ برتر لیست بازیکنان مازندرانی لیگ برتر بازیکنان مازندرانی لیگ برتر والیبال بازیکنان مازندرانی در لیگ برتر فوتبال ایران بازیکنان مازندرانی شاغل در لیگ برتر بازیکنان مازندرانی حاضر در لیگ برتر بازیکن دوپینگی لیگ برتر کیست بازیکن دوپینگی لیگ برتری بازیکن دوپینگی لیگ برتر بازيكن دوپينگي ليگ برتر بازیکن دوپینگی لیگ برتر فوتبال بازیکن دوپینگی لیگ برتر م ح بازیکن دوپینگی لیگ برتر92 بازیکن دوپینگی لیگ برتر پرسپولیس بازیکن دوپینگی لیگ برتر ایران بازیکن دوپینگی لیگ برتر فوتبال ایران بهترین بازیکن لیگ برتر ایران بهترین بازیکن لیگ برتر ایران 95 بهترین بازیکن لیگ برتر ایران 93 بهترین بازیکن لیگ برتر ایران 92 بهترین بازیکنان لیگ برتر ایران بهترین بازیکن جوان لیگ برتر ایران بهترین بازیکن خارجی لیگ برتر ایران بهترین بازیکن فوتبال لیگ برتر ایران بهترین بازیکنان خارجی لیگ برتر ایران بهترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران اکنون ارزان‌ترین بازیکن لیگ هستم!/ حدادی‌فر: در ذوب‌آهن خداحافظی می‌کنم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۰۴۶۱۷
  • تعداد نظرات : ۳۱۱
  • تعداد حاضران : ۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۱۴ دقيقه قبل
تبلیغات
برچسب ها
تبلیغات
آخرین جستجوها