freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365855/1  زمان: 12:13  1395/07/27  بازدید: 697

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:خدا عزتی داد که حالا حالا ها به دست نمی آید اما به نظرم تکرار شدنی است اگر برنامه ریزی داشته باشیم می توانیم درسطخ جهان آقایی کنیم اما باید برنامه ریزی منظم تری داشته باشیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، محمد ناظم‌الشریعه در نشست مطبوعاتی امروز خود در خصوص کسب مقام سومی تیم ملی فوتسال در جام جهانی اظهار داشت:به نوبه خودم ایام سوگواری آقا اباعبدالله را تسلیت می گویم. همچنین به تمام مربیان و مردم سومی تیم ملی در جام جهانی را تبریک می گویم. برای تیم ملی خیلی ها زحمت کشیدند. سخت بود به نظرم خدا عزتی داد که حالا حالا ها به دست نمی آید اما به نظرم تکرار شدنی است اگر برنامه ریزی داشته باشیم می توانیم درسطخ جهان آقایی کنیم اما باید برنامه ریزی منظم تری داشته باشیم.


وی ادامه داد: کی روش می گوید جزئیات به ما خیلی کمک می کند در ایران به این مسئله توجه نمی شود اما جزئیات خیلی مهم است که می تواند دیدگاه مردم را تغیر بدهد.

 

 

سرمربی تیم ملی فوتسال یادآور شد: توجه ویژه ای به فوتسال نمی شود اما ما سعی کردیم تا با کسب مقام جهانی نگاه ها را تغییر بدهیم. امیدوارم هر کسی مربی می شود بتواند این راه را ادامه بدهد. پس از کسب قهرمانی در آسیا گفتم که تازه فیتیله روشن شده است. باید این کار را ادامه بدهیم اگر می خواهیم در این جایگاه بمانیم باید همه حمایت کنند. ما به این تیم ایمان داشتیم. سعی کردیم خارج از حاشیه باشیم. کادرفنی کادر محجوبی است که تلاش می کرد آرام آرام پیش برود.

 

 

ناظم الشریعه یادآور شد: دنبال این بودیم که مشکلات فنی را کمتر کنیم و خدا هم پاداش این مسئله را به ما داد.

 

 

وی در مورد اینکه نسبت به یک سال و نیم پیش پیرتر شده و ‌آیا این موضوع به خاطر فشارها بوده تاکید کرد: همه دوستان با تجربه هستند هر کسی در کار خود فشاری را تحمل می کند وقتی فکر می کنی نماینده 80 میلیون هستی کار خیلی سخت تر می شود. به هر حال برخی حرف ها را نباید گوش داد. عموم کشور این حالت را که به حاشیه نرویم دوست داشتند. سعی می کنیم بیشتر خونسردی خود را حفظ کنیم و این آرامش می تواند به تیم خیلی کمک کند.

 

 

ناظم الشریعه گفت: در ابتدا به دنبال این بودیم که از لحاظ روانی آنها را آماده کنیم و بعد به دنبال پیاده شدن موارد فنی بودیم.

 

 

وی در مورد نقاظ ضعف تیم ملی خاطرنشان کرد: بعد از هر پیروزی متاسفانه ضعف ها محو می شود اما خودمان را نمی توانیم فریب بدهیم می دانیم که در دفاع ضعف داشتیم اما با حالت تهاجمی سعی کردیم جبران کنیم. در فوتسال حرفی است که می گوید تیمی که گل می‌زند برنده نیست بلکه تیمی که گل نمی خورد برنده است.


سرمربی تیم ملی فوتسال یادآور شد: آماری که ما در بازی برزیل داشتیم تعداد پاس بیشتری داده بودیم. این یعنی رشد. سعی کردیم ضعف دفاعی را از بین ببریم. البته باید قبول کنیم که ضعف هایی در بازی های دوستانه و امکانات هم داشتیم.

 

 

سرمربی تیم مالی فوتسال در مورد اینکه آیا در تیم ملی ادامه خواهد داد یا خیر تاکید کرد: اصلا نباید خود را فریب بدهیم همه دوست دارند در خدمت تیم ملی باشند اما حالا که شرایط فرق کرده و توقعات بالا رفته مسائل فرق می کند. دیروز به مسئولان گفتم که باید برنامه ریزی کنیم. هنوز خدمت تاج نرسیدم باید به جمع بندی برسیم ما تمام تلاش خود را می کنیم که در تیم بمانیم.

 

 


وی در مورد اینکه چه برنامه‌هایی دارد تاکید کرد: ما دو برنامه آماده کردیم یکی برای تیم های پایه و یکی برای تیم بزرگسالان. قرار است در یکی دو روز آینده تاریخ های فیفا را مشخص کنیم و برنامه ای بر اساس آن بدهیم. تا هفته آینده کار تیم امید شروع خواهد شد. اولویت ما هم اکنون با توجه به حضور تیم در اردیبهشت ماه تیم امید ما است که نتیجه آن در المپیک هم مهم است.


ناظم الشریعه در مورد اینکه ‌آیا با همین کادر ادامه می دهد یا خیر گفت: بله اینها باید مرا قبول داشته باشند مطمئن باشید هیچ کس به این کادر با تجربه دست نمی زند.

 

 

به گزارش فارس، هنگاهی که یکی از خبرنگاران در مورد رقم قرارداد کادرفنی صحبت کرد حسینی روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیح داد که اینجا هستیم تا برنامه های آینده را مد نظر بدهیم.

 

 

پس از این ناظم الشریعه گفت: ما خیلی دنبال پول نبودیم شخصیت آدم ها به پول نیست. محبوبیت به پول نیست باید مبلغی تهیه شود که مناسب باشد اما خیلی به آن فکر نمی کنیم. دوست نداریم این مقام بماند و دیگر نتوانیم به آن دست پیدا کنیم. مهم نیست چه کسی باشد. اصلا ناراحت نمی شوم اگر نباشد. خدا را شکر الان پرچم مربیان ایرانی بالاست. وقتی اینفانتینو با بازیکنان تیم ملی عکس می گیرد نشان از سطح بالای فوتسال ما دارد. در فوتسال هوش است که خیلی تاثیرگذار است.

 

 

ناظم الشریعه در مورد عدم حضور تیم های بزرگ در فوتسال گفت: بسیار خوب است که این تیم ها بیایند. ما نمی خواهیم با فوتبال مقایسه شویم. شخصیت و طرفداران متفاوتی داریم دوست داریم تیمداری صورت گیرد.

 

 

وی افزود: باید تیمداری درستی صورت بگیرد در کل رشد فوتسال تاثیرگذار است. خوب است این رابطه خوب باشد. استقلال و پرسپولیس در گذشته اصلا توجه نمی کردند. 

 

 

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر عدم استفاده از طاهری و کشاورز گفت:ما می دانستیم که تیم ما کامل نیست. هر بازیکنی که شرایطش بهتر بود وارد زمین شد. این مسئله به ما خیلی کمک کرد که در هر بازی متفاوت ظاهر شدیم. با امکانات محدود کادرفنی آنالیز می کرد. از کنار نام طاهری نمی توان گذشت. 


وی افزود: اگر در همه بازی ها فیکس بود به اندازه کاری که در بازی برزیل کرد نبود. بازیکنان بزرگی بودند که نتوانستیم دعوت کنیم. این خیلی مهم بود که براساس دیدگاه رفتیم جلو.


سرمربی تیم ملی فوتسال در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه طاهری در بازی برزیل با وجود اینکه بازی نکرده بود پنالتی زد گفت: من 3 بار طاهری را رد کردم تا پنالتی را نزد. وقتی او پشت توپ قرار گرفت همه ما روی خودمان را برگرداندیم. هیچ کس قبول نکرد که پنالتی را بزند. خدا به خیلی مسائل نگاه می کند.

 

 

ناظم‌الشریعه در مورد خداحافظی کشاورز و اینکه چه برنامه‌ای برای اضافه کردن بازیکنان جایگزین دارد گفت: در ارتباط با سن فوتسال باید بگویم که اصلا مهم نیست تا زمانی که دستگاه بدنش جواب بدهد می تواند کار کند.بازیکنان به راحتی ستاره نشدند. ارزش بازیکنان را نمی توان پایین آورد.

 

 

ناظم الشریعه گفت: خیلی ها فکر می کردند کشاورز به درد ما نمی خورد اما او نشان داد که خیلی مهم بود. کشاورز با 2 گلی که در آخرین سال بازی ملی زد 2 گل تاثیرگذار در فینال آسیایی و برزیل زد. همان طور که گل خداد به استرالیا جاودانه شد همین گل کشاورز هم جاودانه خواهد شد.

 

 

وی افزود: استراتژی تیم ما استفاده از کشاورز بود. ما می توانستیم سعید افشار را هم ببریم اما می خواستیم از کشاورز استفاده کنیم. فکر می کنم فدارسیون هم حمایت کند. بازیکنان کسانی هستند که سال های سال برای تیم زحمت کشیده اند. به این راحتی سرمایه نشدند خیلی ها زحمت کشیده اند.

 

 

وی در پایان گفت: بین ریا و تظاهر و اشاعه فرهنگ یک مو فاصله نیست. تمام تلاش ما این بود که صداقت داشته باشیم. هیچ جا بحث ریاد نبود. عزت و ذلت دست خداست. دست همه مربیان ایرانی را می بوسم. امیدوارم همه صداقت را سرلوحه کار خود قرار بدهند. ما مزد صداقت خود را گرفتیم.

 

 

وی در مورد اینکه آیا برای حضور در کادر فنی تیم ملی از همسر خود اجازه خواهد گرفت یا خیر گفت: من در فرودگاه وفتی این صحبت را مطرح کردم فکر کردم مصاحبه تمام شده است و خیلی خودمانی در پاسخ به سوال خبرنگار گفتم که باید از همسر خود برای حضور در تیم ملی اجازه بگیرم. (باخنده) در هر صورت حتما باید از او هم اجازه بگیرم که هنوز صحبت نکرده ام. (با خنده)


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹:۳۶ دیده شده : ۸۵بار نویسنده : admin

مربیان ایرانی در المپیک مربیان ایرانی شاغل در خارج مربیان ایرانی مربیان ایرانی فوتبال مربیان ایرانی دارای مدرک پرولایسنس مربیان ایرانی موتور گازی مربی ایرانی امارات مربی ایرانی کشتی فرنگی آذربایجان مربی ایرانی مربی ایرانی الاصل امارات مربی ایرانی فوتبال مربی ایران فوتبال مربیان فوتبال ایران مربيان فوتبال ايران مربي فوتبال ايراني مربی فوتبال ایرانی مرد اسامی مربیان ایرانی فوتبال رنکینگ مربیان ایرانی فوتبال مربي فوتبال ايران مربی ایرانی موتور گازی مربی امارات ایرانی الاصل مربی ایرانی تیم ملی امارات مربی ایرانی تیم کشتی فرنگی اذربایجان مربی ایرانی در برزیل مربی ایرانی در دیسکو برزیل مربی ایرانی در دیسکوهای برزیل مربی ایرانی تیم ملی والیبال ژاپن سرمربی ایرانی الاصل امارات وقتی تو را میبوسم کتاب نامت را میبوسم دانلود کتاب نامت را میبوسم نامت را میبوسم نامت را مي بوسم رمان نامت را میبوسم دانلودرمان نامت را میبوسم رمان نامت را میبوسم دانلود دانلود رمان نامت را میبوسم Pdf رمان نامت را میبوسم برای موبایل رمان نامت را میبوسم از طوبی لبهایت را میبوسم دستانت را میبوسم تو را میبوسم من تو را میبوسم من رد بوی تو را میبوسم در مصرع نخست تو را میبوسم تو را ميبوسم تو را از دور میبوسم تو را با گریه میبوسم یک روز تو را میبوسم لبانت را می بوسم لبت می بوسم و لبت می بوسم صدایت را میبوسم دستهایت را میبوسم لبت را می بوسم ناظم‌الشریعه: دست مربیان ایرانی را می‌بوسم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها