freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":مهاجم هندوراسی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بایت جدایی یحیی گل‌محمدی ناراحت شدم اما حسینی هم مربی خیلی خوبی است.

 جری بنسون درباره اتفاقات دربی اصفهان، جدایی یحیی گل‌محمدی از ذوب‌آهن و انتخاب مجتبی حسینی به عنوان جانشین وی و دیگر مسائل مربوط به تیمش به سوالات پاسخ داد.

ذوب‌آهن بعد از کسب نتایج ضعیف موفق شد دربی اصفهان را ببرد، فکرش را می‌کردید این بازی سخت را ببرید؟

قبلا گفته بودم که تیم ما در عین شایستگی در برخی بازی‌ها امتیاز از دست داد. دربی اصفهان بازی بسیار سخت و درگیرانه‌ای بود که خوشبختانه برنده آن ما بودیم. این بازی مثل همه دربی‌ها هیجان زیادی داشت و فکر کنم تماشاگران از تماشای آن لذت بردند. خیلی مهم بود که این بازی را ببریم و خوشحالم که این اتفاق رخ داد.

مجتبی حسینی بعد از بازی از عملکرد تو ابراز رضایت کرده بود، متوجه این مسئله شدی؟

خداراشکر همه چیز در این بازی برای من و تیم خوب پیش رفت. خیلی تلاش کردم به سپاهان گل بزنم اما نشد و شاید در این زمینه بدشانس بودم. البته مهم پیروزی تیم بود که اتفاق افتاد.

مثل اینکه در ذوب‌آهن جا افتاده‌ای؟

اصفهان شهر زیبایی است و جدا از اینکه از زندگی در این شهر راضی‌ام، توانسته‌ام خودم را با شرایط تیم تطبیق دهم. تلاش می‌کنم در آینده بازیکن موثرتری برای تیمم باشم.

بعد از کسب برد در دربی می‌توانید در جمع مدعیان حاضر شوید؟

صددرصد. ذوب‌آهن از هر نظر شایستگی قرار گرفتن در جمع مدعیان را دارد و همه چیز به تلاش خودمان بستگی دارد. باید بازی به بازی پیش برویم و کمترین اشتباهات را داشته باشیم.

اما در این فصل خلاف انتظار ظاهر شده‌اید؟

امتیازات‌مان می‌توانست خیلی بیشتر از آن چیزی که هست باشد. در برخی بازی‌‌ها ضعیف بودیم اما در اکثر دیدارها از حریف‌مان بهتر کار کردیم و به خاطر اتفاقات نتیجه را واگذار کردیم. فاصله تیم‌ها با یکدیگر زیاد نیست و رقابت بین تیم‌هایی که شانس قهرمانی دارند تا روز آخر ادامه خواهد داشت. ما هم می‌توانیم یکی از این تیم‌ها باشیم و نهایت تلاش‌مان را برای قهرمانی انجام دهیم.

رابطه‌ات با هواداران ذوب‌آهن چطور است؟

هواداران ذوب‌آهن تعدادشان زیاد نیست اما با این وجود آنها به بهترین شکل از تیم حمایت می‌کنند و ما در بازی‌های خانگی از حمایت آنها برخورداریم.

از جدایی یحیی گل‌محمدی از ذوب آهن ناراحت نشدی؟

بله واقعا ناراحت کننده بود. گل‌محمدی مربی بزرگی است و شخصیت بسیار دوست داشتنی دارد. برای او در هر جا که است آرزوی موفقیت دارم.

حسینی می‌تواند جایگزین خوبی برای گل‌محمدی باشد؟

صددرصد. حسینی هم مربی خیلی خوبی است و ارتباط دوستا‌نه‌ای با بازیکنان دارد. تیم ما از هر نظر یک تیم حرفه‌ای و بزرگ است و در ادامه بازی‌ها، حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

روز پنجشنبه باید با تیمی بازی کنید که در بازی قبل خود شکست سنگینی مقابل پرسپولیس متحمل شد.

نفت تیم خیلی خوبی است و بعد از باخت به پرسپولیس با انگیزه بسیار بالایی به مصاف ما می‌آید. هدف‌مان این است که در این بازی 3 امتیاز را کسب کنیم و برای این کار باید بازی بدون اشتباه و خوبی را انجام دهیم.

باشگاه پرسپولیس مالیات تو را پرداخت کرد تا بتوانی از کشور خارج شوی؟

نه متاسفانه هنوز مالیات مرا پرداخت نکرده‌اند اما قول داده‌اند که به زودی این اتفاق رخ دهد.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹:۲۵ دیده شده : ۱۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۵۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها