freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


امروزه بازاریابی صفحه نمایش ها بر اساس میزان رزولوشن آنها انجام می شود و ما شاهد عباراتی مثل 4K، 5K و حتی 8K هستیم که نشاندهنده کیفیت نمایشگرها هستند. از سوی دیگر همه ما می دانیم که این صفحه نمایش ها چطور یک راه طول و دراز را طی کرده اند تا به طراحی غیر قابل باور امروزی که بسیار باریک و بدون حاشیه هستند دربیایند. همچنین باید در نظر داشته باشیم که این طراحی ها در آینده نیز تغییر خواهد کرد اما فکرش را بکنید، در مورد یک صفحه نمایش شناور چه نظری خواهید داشت؟

اخیراً محققین دانشگاه Sussex و Bristol یک صفحه نمایش جدید ساخته اند که می تواند در هوا شناور باشد و این ماهیت شناور بودن به دلیل استفاده از امواج آلترا سونیک ایجاد می شود. این نمایشگرها JOLED نام گرفته اند.محققین تکنولوژی خود را با استفاده از دانه های ریز پلی استایرن به نمایش گذاشته اند. این ذرات به کمک اسپیکرهای نصب شده در بالا و پایین محفظه، به حالت شناور در می آیند. هر دانه در جعبه آلتراسوند مخصوص به خودش قرار گرفته است.


با پخش صدا، دانه ها به حرکت در می آیند و موقعیت خود را تغییر می دهند. پس از این مرحله محققین تلاش کرده اند که یک طرف این دانه ها را به رنگ مشکی دربیاورند و آنها را در دی اکسید تیتانیوم غوطه ور کنند. در نهایت این ذرات به دانه هایی تبدیل می شوند که می توانند تغییر مسیر داشته باشند و در نتیجه رنگ های متفاوتی (مشکی و سفید) را به نمایش بگذارند.


مطمئناً این محصول یک نمایشگر با رزلوشن بسیار بالا نیست چرا که از دانه های 6 در 7 تشکیل شده است اما می توان آن را به چشم یک دستاورد بسیار جالب نگاه کرد. همچنین برخی از کاربردهای بالقوه این صفحه نمایش در حوزه تبلیغات و توریسم نیز معرفی شده اند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰:۲۱ دیده شده : ۷۶بار نویسنده : admin

در آینده در آینده چه کاره شوم در آینده چه اتفاقی می افتد در آینده نزدیک به انگلیسی در آینده به انگلیسی در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد در آینده چگونه معلمی باشم در آینده چه اتفاقاتی می افتد در آینده شهرزاد در آینده میخواهید چکاره شوید من در اینده چه کاره می شوم آینده نزدیک به انگلیسی تکنولوژی در آینده به زبان انگلیسی انشا در آینده میخواهید چکاره شوید انشا در مورد در اینده میخواهید چکاره شوید انشاء در آینده میخواهید چکاره شوید؟ به واقعیت پیوستن خواب واقعیت به انگلیسی واقعی به انگلیسی معنی واقعی به انگلیسی غیر واقعی به انگلیسی واقعیت مجازی به انگلیسی واقعیت افزوده به انگلیسی ترجمه واقعی به انگلیسی عشق واقعی به انگلیسی تبدیل رویا به واقعیت تبدیل فکر به واقعیت حدس نزدیک به واقعیت نزدیکترین فال به واقعیت واقعیت به چه معناست دوست داشتن واقعی به چه معناست عشق واقعی به چه معناست خندیدن واقعی به چه معناست؟ واقعیتی به نام جن به پسرم واقعیت را بگویید فال نزدیک به واقعیت فال های نزدیک به واقعیت کدام فال به واقعیت نزدیک است نمایشگرهای شناور در آینده به واقعیت می‌پیوندند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۶
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها