freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اگر آنچه پایگاه خبرگزاری کره‌ای به نام نیوسیس منتشر کرده صحت داشته باشد به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد سیاست‌های کنونی خود را تغییر داده و کیفیت را بر کمیت در ارجحیت قرار دهد.

همانطور که مطلع هستید سامسونگ هر سال دو پرچمدار معرفی می‌کرد. در نیمه اول سال شاهد رونمایی گوشی از سری گلکسی اس بودیم و برای نیمه دوم سال نیز محصول جدیدی از سری گلکسی نوت در نظر گرفته می‌شد. در هر صورت آنچه در اخبار جدید آمده بیانگر این است که سامسونگ قصد دارد تنها یک پرچمدار در سال آینده معرفی کند.

پس از ناکامی که سامسونگ در عرضه گلکسی نوت 7 داشت این موضوع کاملا منطقی به نظر می‌رسد که کمپانی کره‌ای بخواهد با طولانی‌تر کردن زمان معرفی از پرچمدار جدیدش به آزمایش آن پرداخته و از عرضه محصولی بی‌نقص اطمینان خاطر پیدا کند.

آنچه در باور کاربران قرار دارد علت ناکامی گلکسی نوت 7 عرضه زودهنگام آن برای رقابت بهتر با رقیبش یعنی آیفون 7 است اما آنچه از این مسائل اهمیت بیشتری دارد محصول بعدی کمپانی کره‌ای بوده که باید بتواند از کیفیت بهتری برخوردار شده و به عبارتی بی‌نقص باشد زیرا موفقیت این محصول تاثیر مستقیمی بر نقش کمپانی سامسونگ در بازار تلفن‌های هوشمند خواهد داشت. یکی از مسئولان شرکتی که با سامسونگ همکاری می‌کند در مصاحبه‌ای گفته است:

سامسونگ هنوز در مورد اینکه می‌خواهد در استراتژی عرضه پرچمدارانش تغییراتی اعمال کند با ما سخنی به میان نیاورده است اما اگر این اتفاق رخ دهد می‌تواند روی فعالیت تامین کنندگان قطعات تاثیر مستقیم بگذارد.

وی ادامه داد:

در حال حاضر هیچ‌چیز مشخص نبوده و اینکه سامسونگ چطور می‌خواهد شرایطش را بعد از شکستی که گلکسی نوت 7 داشت تغییر دهد در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما آنچه قطعی به نظر می‌رسد تغییر در سیاست‌های سامسونگ و روند تولید محصولاتش خواهد بود.

هنوز هیچ‌یک از این احتمالات توسط سامسونگ تایید نشده است اما به نظر می‌رسد که کمپانی کره‌ای گزینه‌های دیگری مانند ساختن برند جدید را در دست دارد که البته تغییر در تعداد پرچمدارانی که سال آینده عرضه خواهند شد منطقی‌تر به نظر می‌رسد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴:۴۵ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

گوشی سامسونگ سال 93 قیمت گوشی سامسونگ سال 93 قیمت انواع گوشی سامسونگ سال 93 قیمت گوشی سامسونگ در سال 93 قیمت گوشی سامسونگ گلکسی سال 93 قیمت گوشی های سامسونگ در سال 93 جدیدترین گوشی سامسونگ سال 93 قیمت روز گوشی سامسونگ سال 93 قیمت گوشی های سامسونگ سال 93 جدیدترین گوشی سامسونگ در سال 93 قیمت گوشی سامسونگ S3 سال 93 قیمت گوشی سامسونگ S3 در سال 93 قیمت گوشی سامسونگ گلکسی در سال 93 درآمد سالانه سامسونگ درآمد سالانه شرکت سامسونگ قیمت گوشی سامسونگ سال 92 قیمت گوشی سامسونگ در سال 92 بهترین گوشی سامسونگ سال 2015 بهترین گوشی سامسونگ در سال 2015 قیمت تبلت سامسونگ سال 93 قیمت تبلت سامسونگ در سال 93 قیمت تبلت های سامسونگ در سال 93 قیمت تبلت سامسونگ سال 92 قیمت تبلت سامسونگ در سال 92 قیمت یخچال سامسونگ سال 92 قیمت یخچال فریزر سامسونگ سال 92 قیمت یخچال سامسونگ در سال 92 قیمت یخچال فریزر سامسونگ در سال 92 قیمت یخچال سامسونگ سال 94 جشنواره سامسونگ سال 93 جشنواره سامسونگ در سال 93 جشنواره زمستانه سامسونگ سال 93 سامسونگ سال آینده فقط یک پرچمدار معرفی می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها