freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اکثریت مطلق مشترکان پی‌پال کاربر اندروید و آی.او.اس هستند.شرکت خدمات پرداخت اینترنتی پی‌پال می‌گوید به زودی ارائه خدمات از طریق برنامه‌های همراه خود که برای سیستم‌عامل‌های ویندوزفون، بلک‌بری و فایر او.اس آمازون طراحی شده‌اند را متوقف می‌کند.

علت این تصمیم تعداد اندک کاربرانی است که از سیستم‌عامل‌های همراه یاد شده برای دسترسی به خدمات پی‌پال استفاده می‌کنند. به بیان دیگر اکثریت مطلق مشترکان پی‌پال کاربر اندروید و آی.او.اس هستند.

اگر چه این تصمیم‌گیری در مورد ویندوزفون و بلاک‌بری چندان عجیب و غیرمنتظره به نظر نمی‌رسد، اما با توجه به موقعیت خاص آمازون به عنوان یک فروشگاه بزرگ اینترنتی که خود عرضه کننده تبلت‌های کیندل فایر است انتظار نمی‌رفت آمازون هم مشمول این تصمیم شود.

پی‌پال هنوز خود توضیحات چندانی در این مورد ارائه نکرده و صرفا ادعا کرده که این تصمیم به طراحی برنامه‌های همراه بهتری برای اندروید و آی.او.اس منجر می‌شود. در بخشی از بیانیه پی‌پال در این مورد آمده است: چنین تصمیمی برای ما دشوار بود. اما معتقدیم با این‌کار می‌توانیم منابعمان را برای بهبود تجربه کاربری مشتریان اختصاص دهیم.کاربران گوشی‌های مجهز به سیستم‌عامل‌هایی که دیگر توسط پی‌پال پشتیبانی نمی‌شوند باید از مرورگر گوشی برای مراجعه به پی‌پال و دسترسی به خدمات پرداخت مالی استفاده کنند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۸:۳۸ دیده شده : ۶۴بار نویسنده : admin

جنگل آمازون و حیوانات جنگل امازون و حیواناتش جنگل آمازون حیوانات آمازون و زن امازون زن امازون زنده کشتار را متوقف کنید کشتار همنوعان خود را متوقف کنید اصغر فرهادی کشتار همنوعان خود را متوقف کنید چگونه زمان را متوقف کنیم چگونه قاعدگی را متوقف کنیم چگونه پریود را متوقف کنیم چگونه خونریزی قاعدگی را متوقف کنیم چگونه سرفه را متوقف کنیم چطور سرفه را متوقف کنیم چگونه پریودی را متوقف کنیم کشتن همنوع را متوقف کنید کشتن همنوعان خود را متوقف کنید کشتن همنوع خود را متوقف کنید کشتن همنوعان خود را متوقف کنيد کمپین کشتن همنوعان خود را متوقف کنید کمپین کشتن همنوع را متوقف کنید ریزش مو را متوقف کنید ارسال پارازیت را متوقف کنید ظریف را متوقف کنید می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر برزیل و آمازون پی‌پال برنامه‌های ویندوزفون، بلک‌بری و آمازون را متوقف می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها