freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":ستاره آلمانی منچسترسیتی معتقد است مربی اسپانیایی تیمش شناخت کاملی از بارسلونا داشته و نحوه مقابله با لیونل مسی را می‌داند.

 فردا شب در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان اروپا مصاف مهمی انجام می‌شود. در ورزشگاه نیوکمپ بارسا میزبان منچسترسیتی خواهد بود. جدالی که پپ گواردیولا، سرمربی کنونی تیم انگلیسی را برابر تیم سابقش قرارمی دهد.

در مورد این نبرد «ایلکای گون‌دوغان» نظر مثبتی دارد. زیرا معتقد است پپ با جو حاکم بر تیم کاتالانی آشنا است و تک تک نفرات این تیم به خصوص لیونل مسی را می‌شناسد.

هافبک 25 ساله آبی‌های آسمانی اظهارداشت:این یک برگ برنده برای ما است که پپ آنها را خوب می‌شناسد.او با تیم حریف آشناست. باشگاه اسپانیایی، ورزشگاه و شخص مسی را خوب می‌شناسد. حتی می‌داند تاکتیک بازی بارسا چیست. در واقع از همه چیز آگاه است و به ما یکسری اطلاعات می‌دهد که دیگر مربیان آن را نمی‌دانند.

وی افزود:در این حال تنها نکته‌ای که باقی می‌ماند این است که بازیکنان کامل دقت کنند در زمین چه دستوراتی باید انجام دهند.

گون‌دوغان که تا پایان بهار عضو تیم بورسیادورتموند آلمان بود، افزود:این رویارویی به نظرم بزرگترین چالش خواهد بود.آنها می‌خواهند در قالب بهترین تیم ظاهر شوند و ما باید آنها را بگیریم.آنها بازیکنان با کلاس جهانی دارند و با لیونل مسی، احتمالا صاحب بهترین بازیکن دنیا هستند. در مقابل کار به خصوص برای ما سخت است. یک چالش عظیم است.

مصاف دو تیم ساعت 22 و 15 دقیقه در ورزشگاه نیوکمپ آغاز خواهد شد.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹:۳۹ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها