freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید از این که توسط هواداران به عنوان بهترین بازیکن دو بازی اخیر تیم ملی انتخاب شد، خوشحال است.

 سیدجلال حسینی درباره انتخابش به عنوان بهترین بازیکن دو بازی اخیر تیم‌ ‌ملی صحبت کرد. او همچنین در صحبت‌هایش عنوان کرد تیم‌ ‌ملی هنوز راه زیادی تا صعود به جام جهانی دارد.

* شب گذشته (دوشنبه) در نظر سنجی برنامه "90" به عنوان بهترین بازیکن دو بازی اخیر تیم‌ ‌ملی انتخاب شدید، در این باره صحبت کنید.

دست همه هواداران درد نکند. از این بابت خوشحالم، اما بیشترین خوشحالی من این است که با نظر هواداران و مردم انتخاب شدم. مطمئنا در آینده سعی و تلاشم را بیشتر می‌کنم تا بتوانم باز هم عملکرد بهتری داشته باشم.

* پرسپولیس این روزها خوب نتیجه‌ می‌گیرد و علاوه بر خوب گل زدن کم هم گل دریافت می‌کند. نظرتان درباره عملکرد خط دفاعی پرسپولیس چیست؟

من به این موضوع که خط دفاع پرسپولیس خوب کار کرده اعتقاد ندارم بلکه معتقدم کار تیمی ما خوب بوده و باعث شده کم گل بخوریم. البته در دیدار مقابل نفت اشتباه هایی داشتیم که یکی، دو فرصت خوب را در اختیار حریف قرار داد و اگر آنها دقت می‌کردند  شاید دروازه ما باز می‌شد. در کل معتقدم که کار تیمی ما در دفاع خوب بوده. البته باید بیشتر مراقب باشیم زیرا بازی‌های سختی پیش رویمان است. این گونه نیست که الان صدرنشین باشیم و بخواهیم با غرور به کارمان ادامه‌ دهیم.

* همان طور که گفتید خیلی از هواداران پرسپولیس نگران این موضوع هستند که این روند خوب در اواخر فصل متوقف شود و این تیم نتواند به قهرمانی برسد.

واقعیت این است که ما الان حریفان سر سختی همچون تراکتورسازی، استقلال، ذوب آهن و حتی استقلال خوزستان و سایپا داریم که کار ما را واقعا سخت کرده‌اند. اگر فکر کنیم که ما دیگر صدرنشین هستیم و قهرمان خواهیم شد، مطمئنا تصور اشتباهی داریم. باید تلاشمان را بیشتر کنیم و بدانیم که اختلاف امتیازمان با حریفمان‌مان کم است و شاید بر اثر یک اشتباه صدرنشینی را از دست بدهیم. در این میان هم خیلی‌ها به دنبال ایجاد حاشیه برای ما هستند، ولی ما باید خودمان تلاش کنیم و با تمرکز حاشیه‌هایی که در اطراف تیم ایجاد می‌شود را جمع کنیم.

* موضوع طلبتان از باشگاه نفت به کجا رسید.

9 ماه است هر چه که تلاش می‌کنیم و هر چه دعوا می‌کنیم به نتیجه‌ نمی رسیم. گویی قرار نیست که پولمان را به ما بدهند. هیچ کس پاسخگوی ما نیست. جالب است پس از ماه‌ها تلاش آنها به راحتی از بیرانوند شکایت می‌کنند و ظرف یک هفته‌ او را به دادسرا می کشانند. در این فوتبال، فقط فوتبالیست‌ها نمی‌توانند حق خودشان را بگیرند، ولی دوستانی که 9 ماه پول ما را نداده‌اند به راحتی بازیکن را به دادسرا می برند. امیدوارم در روزهای آینده این مشکل بر طرف شود، چون واقعا هم تمرکز من و هم علیرضا بیرانوند و وحید امیری بر هم خورده است. این دوستان نه تنها طلب ما را نمی‌دهند بلکه زورگویی هم می‌کنند.

* تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی وضعیت بسیار خوبی دارد. خیلی‌ها تیم‌ ‌ملی را از الان در جام جهانی می بینند، آیا این تصور درست است؟

این موضوع درست نیست که خودمان را در جام جهانی ببینیم. ما بازیکنان تیم‌ ‌ملی فکر می‌کنیم مقدماتی جام جهانی تازه شروع شده است. اگر به گروه‌مان نگاه کنید می‌بینید اختلاف امتیاز تیم ما که صدرنشین است با تیم‌های پایین جدول بسیار کم است و شاید به خاطر یک اشتباه پایین جدول بیاییم. ما باید بیست و پنجم آبان با تیم سوریه بازی کنیم، این‌ در حالی است که در آن روز کره جنوبی به مصاف ازبکستان می‌رود. بنابراین باید تلاش کنیم در دیدار مقابل سوریه به پیروزی برسیم. اگر فکر کنیم درصد زیادی از راه صعود را طی کرده‌ایم واقعا فکرمان اشتباه بوده است. به اعتقاد من تازه دو درصد از راه صعود را طی کرده‌ایم.

* دیدار برابر سوریه را چطور ارزیابی می کنید.

مطمئنا بازی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه بسیار دشوار خواهد بود. بازی کردن با تیم‌های عربی همیشه سخت بوده. بنابراین به مانند بازی‌های قبلی نیازمند تدارکات خوبی هستیم تا بتوانیم با امکانات خوب به مصاف سوریه برویم. قبل از دیدار برابر کره جنوبی یک اردوی خوب را در ارمنستان پشت سر گذاشتیم که ثمره آن پیروزی برابر کره جنوبی بود. امیدوارم که برای دیدار برابر سوریه هم یک اردوی خوب برگزار کنیم تا با آمادگی کامل به مصاف سوریه برویم.

منبع:ایسنا


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸:۰ دیده شده : ۵۴بار نویسنده : admin

مهراد حسینی باید باور کنم از پرسپولیس چه خبر از پرسپوليس چه خبر از باشگاه پرسپولیس چه خبر از تیم پرسپولیس چه خبر از پرسپولیس جه خبر از پرسپولیس از پرسپولیس چ خبر از پرسپولیس خبر جدید از پرسپولیس تا میلان از پرسپولیس متنفرم پرسپولیس از لیگ کنار کشید عکس از پرسپولیس از مزایده پرسپولیس چه خبر از واگذاری پرسپولیس چه خبر جدیدترین خبر از پرسپولیس دانلود مستند از پرسپولیس تا میلان مستند از پرسپولیس تا میلان دانلود فیلم از پرسپولیس تا میلان من از پرسپولیس متنفرم من از بازیکنان پرسپولیس متنفرم چرا پرسپولیس از لیگ کنارکشید سالی که پرسپولیس از لیگ کنار کشید چه سالی پرسپولیس از لیگ کنار کشید پرسپولیس در چه سالی از لیگ کنار کشید کنار کشیدن پرسپولیس از لیگ ماجرای کنار کشیدن پرسپولیس از لیگ کنار کشیدن پرسپولیس از لیگ در سال 76 عکس از پرسپوليس عکس از تیم پرسپولیس عکس از بازیکنان پرسپولیس عکس هایی از پرسپولیس عکس از پرچم پرسپولیس عکس از باشگاه پرسپولیس عکس مسخره از پرسپولیس عکس طنز از پرسپولیس عکس زیبا از پرسپولیس چطورپول جمع کنیم پول جمع کنیم چطورپول جمع کنم چگونه پول جمع کنیم چگونه پول جمع كنيم چگونه پول جمع کنيم چگونه پول خود را جمع کنیم چگونه در لاین پول جمع کنیم چگونه پولهای خود را جمع کنیم چگونه سریع پول جمع کنیم چگونه در کلش پول جمع کنیم چگونه تو لاین پول جمع کنیم چگونه لایک جمع کنیم چگونه لایک جمع کنیم در اینستاگرام چگونه لایک جمع کنیم در لاین چگونه در فیس بوک لایک جمع کنیم چگونه در اینستا لایک جمع کنیم چگونه فالوور جمع کنیم چگونه در اینستا فالوور جمع کنیم چگونه سرمایه جمع کنیم چطوری پول جمع کنیم چطور پول جمع کنیم چطوري پول جمع كنم چطور پول جمع کنم چگونه اکسیر جمع کنیم چگونه دارک اکسیر جمع کنیم چگونه اکسیر سیاه جمع کنیم چگونه در کلش اکسیر جمع کنیم چگونه در کلش اکسیر سیاه جمع کنیم چگونه اکسیر بنفش جمع کنیم چگونه دارک اکسیر زیاد جمع کنیم چگونه در کلش دارک اکسیر جمع کنیم چگونه جم جمع کنیم چگونه در بازی کلش جم جمع کنیم چگونه در کلش اف کلنز جم جمع کنیم چگونه دارک جمع کنیم چگونه دارک الکسیر جمع کنیم چگونه در کلش اف کلنز دارک جمع کنیم چگونه کامپیوتر جمع کنیم چگونه یک کامپیوتر جمع کنیم چگونه یک کامپیوتر خوب جمع کنیم چگونه یک کامپیوتر را جمع کنیم حسینی: باید حاشیه‌ها را از پرسپولیس جمع کنیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۶
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها