freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":  وحید شیخ ویسی  درباره آخرین وضعیت استقلال خوزستان پیش از رویارویی با پرسپولیس اظهار داشت: خداراشکر پس از بردی که مقابل ماشین سازی به دست آوردیم شرایط خوبی داریم. بچه ها با انگیزه در تمرینات ظاهر شدند و آماده رویارویی با پرسپولیس در هفته نهم هستیم.

وی افزود: به خاطر نتایج اخیرمان چند هفته بود که تحت فشار بودیم و به برد بازی با ماشین سازی بسیار احتیاج داشتیم. از طرفی آنها هم به دنبال برد بودند اما با استراتژی خوبی که کادر فنی برای این بازی اندیشید توانستیم سه امتیاز حیاتی مان را به دست بیاوریم. در این بازی ما گل اول را خوردیم اما اطمینان داشتیم که می توانیم به برتری برسیم و ناامید نشدیم. خودم هم یک توپ خوب را از پیام صادقیان گرفتم . با توجه به شناختی که از پیام داشتم می دانستم که توپ را به کجا می زند. 

دروازه بان استقلال خوزستان درباره شرایط خودش پس از پیوستن به این تیم خاطرنشان کرد: حدود 2 ماهی هست که در استقلال خوزستان عضویت دارم. خداراشکر اینجا شرایط برای ما بسیار خوب است و تحت نظر کادر فنی تمرینات خوبی را پشت سر می گذارم. گرمای اهواز هم دیگر شدتش کم شده و از این بابت هم مشکلی ندارم. مردم اینجا هم بسیار خونگرم هستند و با هم رابطه خوبی داریم. کادر فنی استقلال خوزستان و شخص سیروس پورموسوی خیلی زحمت کشیدند که این تیم بتوانند نتایج خوبی را کسب کنند. ما چند هفته بدشانس بودیم و در دقایق آخر گل می خوردیم و امیدوارم این اتفاق دیگر رخ ندهد و ما روز به روز بهتر شویم. 

وی درباره تقابل با پرسپولیس در هفته نهم اذعان داشت: پرسپولیس تیم بزرگی است و همه دوست دارند جلوی این تیم بازی کنند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم. در ضمن خیلی از رفقای من در این تیم حضور دارند و خوشحالم که باز هم آنها را از نزدیک می بینم. پرسپولیس در روزهای اوج خود به سر می برد و صدرنشین لیگ است و ما ا حترام زیادی برای آنها قائل هستیم اما فقط و فقط برای کسب پیروزی به مصاف شان می رویم و مطمئنم که با لطف خدا و حمایت هواداران و تلاش بچه ها می توانیم به این مهم برسیم و در جدول شرایط بهتری پیدا کنیم.

دروازه بان اسبق تیم نفت تهران درباره این شایعه که گفته می شود با علیرضا بیرانوند هم تیمی سابقش کدورت دارد تصریح کرد: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. من نه تنها با علیرضا کدورت ندارم بلکه بسیار با هم رفیق هستیم. اتفاقا حدود یک ماه هست که در یک گروه تلگرامی با یکدیگر عضو شدیم و ارتباط خوبی هم داریم. علیرضا دروازه بان بسیار خوبی است که این روزها در تیم ملی هم درخشش خوبی دارد و در پرسپولیس هم در کنار مدافعین باکیفیتی که جلویش حضور دارند نمایش قابل قبولی داشته است. برای او آرزوی موفقیت می کنم. 

وی درباره طلبش از باشگاه نفت بیان داشت: من به واسطه اینکه می خواستم به استقلال خوزستان بیایم تمام طلبم را بخشیدم. 300میلیون طلب من از باشگاه نفت بود و اگر می دانستم اگر این پول را ببخشم می توانم از این تیم جدا شوم زودتر این کار را می کردم. می خواهم مسوولان باشگاه نفت بدانند هیچکدامشان را حلال نمی کنم. نه به خاطر این 300 میلیون، حتی اگر 500هزار تومان هم از آنها طلب داشتم باز هم نمی بخشیدم شان. من فقط 400هزار تومان با آنها تلفنی حرف زدم تا به من رضایت دهند و یا طلبمم را بدهند اما می دانستم این کار را انجام نمی دهند.می خواستم از پولی که به من می دهند به خیریه کمک کنم اما این کار را نکردند و من هم نتوانستم این کار را انجام دهم. آنها را حلال نمی  کنم و امیدوارم خدا هم از سرشان نگذرد.

شیخ ویسی در پایان گفت: سال اولی که به نفت آمدم در نیم فصل اول اصلا بازی به من نرسید. با آمدن علیرضا منصوریان شرایط فرق کرد و کمی بیشتر به میدان رفتم و در سال سوم در 15 بازی به میدان رفتم. از انتهای همان فصل مشخص بود که علیرضا به یک تیم بزرگ خواهد پیوست و این انتظار در من به وجود آمد که با رفتن او می توانم دروازه بان شماره یک نفت باشم اما این اتفاق نیفتاد. دلخوری هم وجود ندارد و اصلا از علی دایی ناراحت نیستم. مربیگری سلیقه ای است و فوتبال هم حرفه ای است. وقتی شرایط را دیدم  خواستار جدایی شدم و از آنجایی که تیم هایی مثل استقلال خوزستان چند ماهی به دنبالم بودند به این تیم پیوستم حالا هم شرایطم خوب است و خداراشکر در وضعیت ایده آلی قرار گرفتم. 

 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲:۴۲ دیده شده : ۱۴۲بار نویسنده : admin

شیخ ویسی پاکدشت وحید شیخ ویسی وحید شیخ ویسی متولد وحيد شيخ ويسي مسعود شیخ ویسی عکسهای مسعود شیخ ویسی سایت مسعود شیخ ویسی بیوگرافی مسعود شیخ ویسی حمید شیخ ویسی حمیدرضا شیخ ویسی وبلاگ حمید شیخ ویسی سایت حمید شیخ ویسی طایفه شیخ ویسی طايفه شيخ ويسي سعید شیخ ویسی فیزیک سعید شیخ ویسی مجید شیخ ویسی طیبه شیخ ویسی فراموشت نمیکنم فراموشت نمیکنم رفیق فراموشت نمیکنم عشقم هرگز فراموشت نمی کنم فراموشت نمیکنم به انگلیسی فراموشت نمیکنم عزیزم فراموشت نمیکنم عشق من هیچ وقت فراموشت نمیکنم عشقم فراموشت نميكنم اسمس فراموشت نمیکنم حلالت نمیکنم حلالت نمیکنم عکس حلالت نميكنم اسمس حلالت نمیکنم شعر حلالت نمیکنم اهنگ حلالت نمیکنم متن حلالت نمیکنم پیامک حلالت نمیکنم وبلاگ حلالت نمیکنم دانلود آهنگ حلالت نمیکنم فراموش نمیکنم فراموش نمیکنمت فراموش نميكنم شعر فراموش نمی کنم می بخشم اما فراموش نمیکنم می بخشم ولی فراموش نمیکنم تو را فراموش نمی کنم هرگز فراموش نمیکنم گریه نمیکنم نه اینکه سنگم گریه نمیکنم تو بخند گریه نمیکنم نرو گریه نمیکنم نرو داریوش گریه نمیکنم گریه نمیکنم نرو+داریوش+دانلود گریه نمیکنم داریوش گریه نمیکنم نه اینکه گریه نمیکنم نه اینکه سردم گریه نمیکنم بمون نفرینت نمیکنم نفرینت نمیکنم امیر عظیمی نفرینت نمیکنم ولی نفرینت نمیکنم اما نفرينت نميكنم آهنگ نفرینت نمیکنم دانلود اهنگ نفرینت نمیکنم ازدواج نمیکنم ازدواج نمیکنم چون ازدواج نميكنم چرا ازدواج نمیکنم من ازدواج نمیکنم دیگه ازدواج نمیکنم رمان من ازدواج نمیکنم چرا من ازدواج نمیکنم دانلودرمان من ازدواج نمیکنم خدایا چرا ازدواج نمیکنم تاریخ شیخ ویسی شیخ ویسی: نفتیها راحلال نمیکنم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها