freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا،  این استاد دانشگاه در نشستی در خبرگزاری موج اظهار کرد: اگر آقای احمدی‌نژاد می‌آمد به نفع اصلاح‌طلبان بود؛ چرا که خیلی‌ها از ترس پیروزی دوباره احمدی‌نژاد در انتخابات به پای صندوق‌های رای می‌آمدند و به روحانی رای می‌دادند که در صورت نیامدن وی این قشر از مردم ممکن است رغبت شرکت در انتخابات را نداشته باشند.

وی با بیان اینکه همه باید در راستای قانون‌مندی و قانون‌گرایی تلاش کنیم  اظهار کرد که حقوق آقای احمدی‌ نژاد طبق قانون اساسی باید حفظ می‌شد.

زیباکلام با بیان اینکه شخص  احمدی نژاد شخصیتی کاریزماتیک است که در حال حاضر دارای 10 تا 15 میلیون رای در بین مردم است، تاکید کرد: این رای صرفا متعلق به احمدی نژاد است و نه اصولگرایان چرا که هر اصولگرایی غیر از احمدی نژاد وارد انتخابات شود این مقدار رای را نمی‌تواند کسب کند.

این استاد دانشگاه در ادامه افزود: اگر آقای احمدی نژاد وارد انتخابات نشود؛ نمی‌توان پیش‌بینی کرد که تکلیف این 15 میلیون رای چه می شود. چرا که حتی اگر خود آقای احمدی نژاد هم کسی را به جای خود معرفی و از او حمایت کند باز هم امکان انتقال این آرا به فرد مورد نظر او وجود ندارد.

زیباکلام در پایان تاکید کرد که در صفحه انتخابات آتی کشور، روحانی حتی اگر دو قلعه و اسب هایش را به اصولگرایان آوانس بدهد بازهم پیروز صحنه انتخابات خواهد بود. امری که با آمدن احمدی نژاد می‌توانست چهره جذاب‌تری به خود بگیرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷:۷ دیده شده : ۱۵۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها