freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پوند یکی از ارزهایی است که در سال گذشته بدترین عملکرد را در میان ارزها داشته است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی اکونومیست؛ پوند یکی از ارزهایی است که در سال گذشته بدترین عملکرد را داشته است.

مقایسه پوند انگلیس با واحد پول نایرا نیجریه و منات آذربایجان همواره موضوعی دور از ذهن بوده است. اما پس از همه پرسی برکسیت، واحد پول پوند در شرایط متفاوتی به سر می برد و لفاظی های مقامات دولتی و سرمایه گذاران مستقیما ارزش پوند را نشانه رفته است.

با این حال، سوالی که در اینجا مطر ح می شود این است که سرمایه گذاران در این شرایط دقیقا با چه دارایی به دادوستد می پردازند؟ چه عاملی باعث شده در شرایط سقوط ارزش پوند، اقتصاد انگلیس همچنان پویا باشد؟ در وهله اول، بازارهای بورس و اوراق بهادار هستند که با کاهش ارزش پوند سعی در فروش سهام دارند. کاهش ارزش پول مردم را وادار می کند تا سرمایه خود را در حیطه ای پرسودتر به گردش اندازند. به علاوه، رشد بازار بورس انگلیس به طور عمده بخشی از اقدامات سرمایه گذاران داخلی است. آنها معاملات خود را با دلار انجام می دهند، بنابراین کاهش ارزش پوند می تواند به سود آنها تمام شود.

از سوی دیگر، بهای اوراق قرضه دولتی در روزهای اخیر به شدت افزایش یافته است و این رویه نشان می دهد علی رغم کاهش ارزش پوند، پول در این کشور در جریان است.

در هر حال، ارزش پوند در حال سقوط است. با توجه به جدول زیر می توان دریافت، افت شدید پوند در برابر دلار آمریکا حاکی از آن است که واحد پول انگلیس بدترین عملکرد را در یک سال گذشته در میان سایر ارزها داشته است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵:۵۸ دیده شده : ۱۶۰بار نویسنده : admin

عملکرد رانیتیدین عملکرد قرص رانیتیدین نحوه عملکرد رانیتیدین عملکرد رادار در خودرو عملکرد رادار خودرو عملکرد راکوتان عملکرد قرص راکوتان نحوه عملکرد راکوتان عملکرد رادار عملكرد رادار عملکرد رادار اپتیما عملکرد رادار در گرنجور عملکرد رادارها عملکرد رادار سوناتا عملکرد رادار هواپیما عملکرد رادار در اپتیما عملکرد رادیاتور عملکرد رادیاتور ماشین عملکرد رادیاتور خودرو عملکرد رادیاتور پراید عملکرد رادیاتور برقی عملکرد درب رادیاتور عملکرد درب رادیاتور پراید نحوه عملکرد رادیاتور ماشین نحوه عملکرد رادیاتور نحوه عملکرد رادیاتور خودرو عملکرد رازیانه عملکرد رازیانه در هکتار عملکرد راکتور هسته ای عملکرد رانا عملکرد خودرو رانا عملکرد خودروی رانا در میان ابرها در میان ابرها دانلود در میان ابرها روح الله حجازی فیلم کامل درمیان ابرها بازیگران فیلم در میان ابرها تئاتر در میان ابرها مرگ در میان ابرها دویدن در میان ابرها فیلم در میان ابرها + دانلود سینمایی در میان ابرها در میان ستارگان در میان ستارگان کریستوفر نولان در ميان ستارگان در میان ستارگان (interstellar) در میان ستارگان دانلود در میان ستارگان نقد در میان ستاره ای در میان ستاره ها فيلم در ميان ستارگان فیلم در میان ستارگان 2014 در میان گلها در میان گلها دانلود در ميان گلها در میان گلها متن گلی در میان گلها تو در میان گلها شعر در میان گلها در میان همه گلهای نجیب گل در میان گلها نت در میان گلها در میان گذاشتن به انگلیسی دانلود فیلم در میان ابرها با لینک مستقیم دانلود فیلم در میان ابرها با کیفیت بالا دانلود فیلم سینمایی در میان ابرها دانلود فیلم در میان ابرها با کیفیت عالی دانلود رایگان در میان ابرها دانلود فیلم ایرانی در میان ابرها دانلود رایگان فیلم در میان ابرها دانلود فیلم دویدن در میان ابرها نقد فیلم در میان ستارگان کریستوفر نولان فیلم در میان ستارگان کریستوفر نولان دانلود فیلم در میان ستارگان کریستوفر نولان فیلم در میان ستارگان از کریستوفر نولان در میان جمع و تنها در میان جمع تنهایم میان جمع و تنها در میان جمع تنها بودن در میان جمع تنها در میان غریبه ها فیلم در میان غریبه ها فیلم سینمایی در میان غریبه ها دانلود اهنگ فیلم در میان غریبه ها دانلود موسیقی فیلم در میان غریبه ها در میان مردمی که میدوند در میان مردمی که میدوند برای زنده بودن است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم "پوند" بدترین عملکرد را در میان ارزها داشته است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۰۵
  • تعداد حاضران : ۲۵۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها