freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سخنگوی دولت عراق، مدت زمان اجرای عملیات آزادسازی موصل را به روند عملیات نظامی دراین شهر مرتبط دانست.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم،" سعد الحدیثی" سخنگوی دولت عراق گفت: دولت نمی تواند سقف زمانی مشخصی را برای پایان عملیات آزادسازی موصل مشخص کند، زیرا این مساله به روند عملیات نظامی بستگی دارد.

وی درعین حال با تاکید بر تلاش دولت عراق برای پیروزی هرچه سریعتر و آزادسازی موصل در اسرع وقت، ابراز امیدواری کرد که این مساله به زودی زود اتفاق بیافتد.

الحدیثی اظهار داشت: دولت عراق تلاش می کند تا تجربه های خود درمناطق الشرقاط و القیاره را در موصل هم پیاده کند تا جان شهروندان این مناطق حفظ شود.

وی افزود : میلیون ها اعلامیه در شهر موصل میان مردم این شهر توزیع شده و از طریق دو رادیویی که برای اهالی موصل پخش می شود، به اهالی توصیه شد که از منازل خود خارج نشوند و از مناطق حضور عناصر تروریست و مواضع آن ها نیز دوری کنند.

الحدیثی اظهار داشت:" توصیه هایی درباره حفظ جان شهروندان و تضمین تعامل مثبت آنان همزمان با ورود نیروهای عراقی به شهر داده شد و واقعیت این است که ما این تجربه را در الشرقاط و القیاره داشتیم و کاملاً هم موفق بود ، هیچ یک از شهروندان از این مناطق خارج نشدند و امیدواریم که این تجربه در شهر موصل نیز موفقیت آمیز باشد".

وی اظهار داشت" درصورتیکه شهروندان از مناطق خود خارج شوند، هماهنگی هایی میان فرماندهان نظامی میدانی و نیز مسئولان دولتی در امور آوارگان صورت گرفته است تا گذرگاه هایی امن را برای خروج آوارگان و اسکان آنان در مناطق امن درنظر گرفته شود و نیازهای اساسی آنان برآورده شود و آمادگی های لازم دراین زمینه صورت گرفته است.

شهر موصل مرکز استان نینوا در شمال عراق به دلیل مساحت و موقعیت خاص خود از اهمیت راهبردی برخوردار است و موصل بعد از بغداد، دومین شهر پرجمعیت عراق به شمار می رود.

موصل بزرگ ترین شهر تحت اشغال گروه تروریستی داعش و نیز بزرگ ترین مقر این گروه درعراق است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۹:۵۲ دیده شده : ۱۲۵بار نویسنده : admin

سخنگوی دولت سخنگوی دولت ویکی سخنگوی دولت روحانی سخنگوی دولت آمریکا سخنگوي دولت روحاني سخنگوی دولت دهم سخنگوی دولت اصلاحات سخنگوی دولت نوبخت سخنگوی دولت بازرگان سخنگوی دولت خانم افخم سخنگوی دولت ویکی پدیا سخنگوی دولت روحانی کیست سخنگوی دولت دهم کیست سخنگوی وزارت خارجه دولت دهم سخنگوی دولت دکتر نوبخت سایت سخنگوی دولت نوبخت دفتر سخنگوی دولت نوبخت سخنگوی وزارت امور خارجه خانم افخم خانم افخمی سخنگوی دولت مشخصه زمانی دیود چه زمانی مشخص میشود بارداریم بارداری ازچه زمانی مشخص میشود از چه زمانی بارداری مشخص می شود حاملگی از چه زمانی مشخص می شود علائم بارداری از چه زمانی مشخص می شود نشانه های بارداری از چه زمانی مشخص میشود علایم بارداری ازچه زمانی مشخص میشود علایم حاملگی از چه زمانی مشخص میشود تست حاملگی از چه زمانی مشخص میشود علائم بارداری از چه زمانی مشخص میشوند بارداری چه زمانی مشخص میشه مشخصه زمانی ترانزیستور جنسیت چه زمانی مشخص میشود چه زمانی جنسیت جنین مشخص می شود جنسیت بچه چه زمانی مشخص می شود از چه زمانی جنسیت جنین مشخص می شود جنسیت بچه از چه زمانی مشخص می شود در چه زمانی جنسیت جنین مشخص می شود جنسیت جنین چه موقع مشخص می شود جنسیت بچه چه موقع مشخص می شود چه زماني جنسيت جنين مشخص مي شود جنسیت نوزاد چه زمانی مشخص میشود K Hv Finhajd سخنگوی دولت عراق: سقف زمانی مشخص برای آزادسازی موصل وجود ندارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۳
  • تعداد حاضران : ۲۴۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها