freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365967/42  زمان: 21:00  1395/07/27  بازدید: 1,593

از زمان هدایت رئال مادرید توسط زیدان، این تیم 38 گل در 101 بازی به ثمر رسانده است و ایسکو و مارسلو، جدیدترین گلزنان مادریدی ها در فصل جاری بوده اند.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بارزترین خصوصیات رئال مادریدی که توسط زیدان هدایت می شود، شرکت کردن مدافعان و هافبک ها در امر گلزنی است. آمار 2.6 گل در هر بازی از زمان حضور سرمربی فرانسوی، موید افکار هجومی زیزو است.

 

آسنسیو، کارواخال و راموس، با گلزنی در برابر سویا در فینال سوپرکاپ، اولین گلزنان کهکشانی ها در فصل جاری بودند. گرت بیل، تونی کروس و آلوارو موراتا، توانستند در مقاطع ابتدایی فصل و در زمان غیبت رونالدو و بنزما، بار گلزنی لوس بلانکوس را به دوش بکشند. در جریان پیروزی پر گل برابر اوساسونا، نام رونالدو، په په، مودریچ و دنیلو نیز به لیست گلزنان اضافه شد.

 

 

 

 

خامس و بنزما برای اولین بار در فصل جاری در برابر اسپانیول گلزنی کردند و ایسکو و مارسلو نیز با درخشش در برابر بتیس، لیست گلزنان تیم زیدان در فصل جاری را شلوغ تر کزدند. در حال حاضر و از لیست اصلی بازیکنان رئال تنها ماریانو، ناچو، کاسمیرو، وازکز، کواچیچ و کوئنترائو به اضافه سنگربانان این تیم در امر گلزنی ناکام بوده اند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰:۴ دیده شده : ۴۳۹بار نویسنده : admin

رئالیسم در نقاشی سبک رئالیسم در نقاشی رئالیسم جادویی در نقاشی مکتب رئالیسم در نقاشی رئالیسم اجتماعی در نقاشی انواع رئالیسم در نقاشی رئالیسم نقاشی سبک رئالیسم جادویی در نقاشی رئالیسم در ادبیات رئالیسم در ادبیات فارسی رئالیسم در ادبیات داستانی رئالیسم در ادبیات ایران رئالیسم در ادبیات چیست رئالیسم در ادبیات عرب رئالیسم در ادبیات داستانی ایران رئالیسم در ادبیات معاصر عرب رئالیسم در ادبیات کودک رئالیست در ادبیات رئالیسم در تئاتر سبک رئالیسم در تئاتر رئالیسم جادویی در تئاتر رئالیسم تئاتر مکتب رئالیسم در تئاتر رئالیسم در روابط بین الملل رئاليسم در روابط بين الملل تئوری رئالیسم در روابط بین الملل مکتب رئالیسم در روابط بین الملل نظریه رئالیسم در روابط بین الملل رئالیسم و روابط بین الملل رئالیسم روابط بین الملل نظریه رئالیستی اتحاد در روابط بین الملل رئالیسم در معماری سبک رئالیسم در معماری مکتب رئالیسم در معماری رئالیسم معماری رئالیسم در سینما رئالیسم جادویی در سینما سبک رئالیسم در سینما رئالیسم سینما رئالیسم سینمایی مکتب رئالیسم در سینما رئالیسم در عکاسی سبک رئالیسم در عکاسی رئالیسم جادویی در عکاسی مکتب رئالیسم در عکاسی رئالیسم در ایران رئالیسم سوسیالیستی در ایران رئالیسم جادویی در ایران نویسندگان رئالیسم در ایران هایپر رئالیسم در ایران مکتب رئالیسم در ایران سبک رئالیسم در ایران رئالیسم جادویی در ادبیات ایران رئالیسم در تعلیم و تربیت مکتب رئالیسم در تعلیم و تربیت رئالیسم تعلیم و تربیت رئالیسم در هنر سبک رئالیسم در هنر مکتب رئالیسم در هنر رئالیسم جادویی در هنر رئالیسم هنری رئالیسم هنر تعدد گلزنان در رئال مادرید زیدان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها