freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365955/42  زمان: 19:20  1395/07/27  بازدید: 4,879

داوید لوییز، مدافع باتجربه چلسی از دلایل علاقه خود به دیگو کاستا، مهاجم گلزن و خشن این تیم سخن گفت.

به گزارش "ورزش سه"، داوید لوییز در آخرین فصل بازار نقل و انتقالات تابستانی از پاری سن ژرمن به تیم سابق خود چلسی بازگشت و معتقد است که رفتار صادقانه کاستا، دلیل اصلی علاقه وی به این مهاجم برزیلی – اسپانیایی است.

 

داوید لوییز گفت: "من به دیگو کاستا علاقه دارم زیرا او هرگز گذشته خود را فراموش نکرده است و به همین دلیل است که تا آخرین لحظه برای بردن می جنگد و هرگز تسلیم نمی شود. وی در حال حاضر یکی از بهترین مهاجمان دنیا است و در یکی از بهترین تیم های دنیا بازی می کند.

 

 

 

 

اما او فراموش نکرده که در دسته های پایین تر و در تیم هایی کم نام و نشان تر در رده های پایین فوتبال برزیل بازی می کرده و همیشه گذشته خود را در ذهن دارد.  من به چنین شخصیت هایی بسیار علاقمندم زیرا آنها برای دستیابی به همه چیز تلاش می کنند . از اینکه با دیگو کاستا هم تیمی هستم بسیار خوشحالم و از اینکه قرار نیست در مقابل او بازی کنم احساس خوبی دارم زیرا بازی کردن در برابر این مهاجم گلزن بسیار دشوار است و او معمولا روز سختی را برای مدافعان حریف رقم می زند".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰:۹ دیده شده : ۱۵۸بار نویسنده : admin

دیگو کاستا دیگو کاستا بیوگرافی بیوگرافی دیگو کاستا بازیکن اتلتیکو مادرید گذشته خود را فراموش نکنیم گفتن گذشته خود به همسر از گذشته خودم متنفرم از خود گذشته از خود گذشته در جدول از خود گذشته به انگلیسی از خود گذشته اندی کجا یاری از خود گذشته مادران از خود گذشته معنی از خود گذشته از خودت گذشته خدا چگونه عشق گذشته خود را فراموش کنیم؟ چگونه عشق گذشته خودرافراموش کنیم چگونه عشق گذشته خود را فراموش کنم در زندگی گذشته خود چه بوده اید در زندگی گذشته خود در زندگي قبلي خود چه بوديد؟ در زندگی قبلی خود چه بودید در زندگی قبلی خود چه بوده اید؟ را فراموش فراموشی را بستاییم قابلمه را فراموش کن ایمیلم را فراموش کردم قابلمه را فراموش کن+pdf پسوردم را فراموش کردم گذشته را فراموش کن قابلمه را فراموش کن دانلود خدا را فراموش نکن قابلمه را فراموش کنید قابلمه را فراموش کن دانلود Pdf قابلمه را فراموش کنیم دانلود رایگان کتاب قابلمه را فراموش کنید کتاب قابلمه را فراموش کن کتاب قابلمه را فراموش کنید قابلمه ات را فراموش کن خرید کتاب قابلمه را فراموش کن رمز ایمیلم را فراموش کردم ادرس ایمیلم را فراموش کردم رمز ایمیلم را فراموش کردم چه کنم پسورد ایمیلم را فراموش کردم چه کنم پسورد ایمیلم را فراموش کردم چکار کنم ایمیلم فراموش کردم ایمیل رو فراموش کردم رمز عبور ایمیل را فراموش کردم من پسورد ایمیلم را فراموش کردم کتاب قابلمه را فراموش کن+pdf دانلود کتاب قابلمه را فراموش کن Pdf پسوردم را در فیس بوک فراموش کردم پسوردم را فراموش كردم من پسوردم را فراموش کردم پسوردم فراموش کردم پسورد رو فراموش کردم پسوردم رو فراموش کردم گذشته را فراموش کنید گذشته را فراموش کنیم گذشته را فراموش كن چگونه گذشته را فراموش کنیم چطور گذشته را فراموش کنیم چطوری گذشته را فراموش کنیم چگونه عشق گذشته را فراموش کنیم چگونه خاطرات گذشته را فراموش کنیم؟ چگونه اشتباهات گذشته را فراموش کنیم دانلود کتاب قابلمه را فراموش کن دانلود كتاب قابلمه را فراموش كن دانلود رایگان کتاب قابلمه را فراموش کن دانلود کتاب قابلمه ات را فراموش کن خدا را فراموش نکنیم خدا را فراموش نکنید شکر خدا را فراموش نکن خدا رو فراموش نکن چگونه خدا را فراموش نکنیم شکر خدا را فراموش نکنیم در اوج قدرت خدا را فراموش نکن دانلود کتاب قابلمه را فراموش کنید دانلود قابلمه را فراموش کنید خرید کتاب قابلمه را فراموش کنید دیگو کاستا گذشته خود را فراموش نکرده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۹۶
  • تعداد حاضران : ۲۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها