freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس‌جمهور آمریکا با بیان اینکه «نبرد موصل بسیار دشوار است»، شکست داعش در این عملیات را حتمی دانست.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پرس تی وی ؛ باراک اوباما سه‌شنبه (27 مهر) در نشست خبری مشترک با ماتئو رنتزی، نخست‌وزیر ایتالیا، آغاز عملیات عراق برای آزادسازی موصل را گامی مهم و روبه‌جلو خواند.

وی افزود شکست داعش در موصل گام دیگری به سوی نابودی نهایی این گروه خواهد بود.

اوباما در ادامه با بیان اینکه «اطمینان دارم داعش شکست خواهد خورد» گفت در این نبرد «هم پیشروی خواهیم داشت و هم عقب‌نشینی.»

وی افزود: «شاید یک میلیون نفر هنوز در آنجا زنده باشند.... علاوه بر بیرون راندن داعش، تمرکز ما بر امنیت و (ارسال) کمک‌های انسان‌دوستانه به مردمی خواهد بود که از جنگ می‌گریزند. این (هدف) برای هر دو دولت ارجحیت دارد.»

حیدر العبادی، نخست‌وزیر عراق، در ساعات اولیۀ دوشنبه (26 مهر) در یک سخنرانی تلویزیونی، از آغاز عملیات نظامی برای آزادسازی شهر موصل در شمال عراق از چنگال تروریست‌های گروه داعش خبر داد و حدود 60 هزار تن از نیروهای ارتش و پلیس عراق با همراهی نیروهای بسیج مردمی و پیشمرگه‌های کُرد، پیشروی‌های خود را در حومۀ این شهر آغاز کردند. طی روز گذشته گزارش‌های متعددی از آزادسازی ده‌ها روستا و شهر در حومۀ موصل منتشر شد.

عملیات آزادسازی موصل در حالی دومین روز خود را می‌گذراند که نیروهای عراقی از سه محور جنوبی، شرقی و شمالی پیشروی‌های سریع و چشمگیری علیه تروریست‎ها داشته‌اند.

طی چند ماه گذشته، عراق در حال آماده‌سازی برای حمله به گروه تروریستی داعش در موصل، پایتخت خودخواندۀ این گروه در شمال عراق، بوده است. این شهر سال 2014 به اشغال داعش درآمد.

نیروهای عراقی در یک سال گذشته موفق شدند به طور چشمگیری تروریست‌های داعش را به عقب رانده و کنترل شهرهای مهمی نظیر بیجی، تکریت، رمادی و در نهایت فلوجه را از تکفیری‎ها پس بگیرند.

عملیات آزادسازی فلوجه در استان الانبار از سوم خرداد امسال با مشارکت حدود 22 هزار نیروی ارتش، پلیس، یگان مبارزه با تروریسم، بسیج مردمی و عشایر عراق آغاز شده بود. این شهر در حدود 50 کیلومتری غرب بغداد، پایتخت عراق، قرار دارد و از اوایل سال 2014 در تصرف داعش بود.

دولت بغداد پس از آن وعده داد که موصل، دومین شهر بزرگ عراق، مقصد بعدی نیروهای ارتش این کشور خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۰:۲۷ دیده شده : ۱۲۲بار نویسنده : admin

شکست اوباما داعش در ایران داعش در ایران اپارات داعش در ایران وجود دارد داعش در ایران است داعش در ایران عکس داعش در ایران فیلم داعش در ایران طنز داعش در ایران تصاویر داعش در ایران اخبار داعش در ایران اخبار جدید داعش در عراق داعش در عراق امروز داعش در عراق فیلم داعش در عراق و سوریه داعش در عراق 2014 داعش در عراق اپارات داعش در عراق نقشه داعش در عراق جدید داعش در عراق چه می کند داعش در عراق عکس داعش در تهران داعش در تهران آپارات گروه داعش در تهران پرچم داعش در تهران دستگیری داعش در تهران حضور داعش در تهران عکس داعش در تهران دستگيري داعش در تهران جنایات داعش در تهران گروهک داعش در ایران داعش در افغانستان داعش در افغانستان جدید داعش در افغانستان و پاکستان داعش در افغانستان آپارات گروه داعش در افغانستان حضور داعش در افغانستان جنایات داعش در افغانستان اخبار داعش در افغانستان جنایت داعش در افغانستان فیلم داعش در افغانستان داعش در سوریه داعش در سوریه امروز داعش در سوریه و عراق داعش در سوریه اپارات داعش در سوریه نقشه داعش در سوریه کوبانی داعش در سوریه تصاویر داعش در سوریه عراق داعش در سوریه اخبار داعش در سوريه و عراق داعش در کرمانشاه گروه داعش در کرمانشاه داعش در مرز کرمانشاه حضور داعش در کرمانشاه دستگیری داعش در کرمانشاه داعش در 40 کیلومتری کرمانشاه اخبار داعش در کرمانشاه داعش در مرزهای کرمانشاه ایا داعش در کرمانشاه است داعش در چهل کیلومتری کرمانشاه داعش در مشهد داعش در مشهد و قم داعش در مشهد ایران دستگیری داعش در مشهد گروهک داعش در مشهد اخبار داعش در مشهد جنایات داعش در مشهد تحرکات داعش در مشهد اعضای داعش در مشهد دستگیری گروه داعش در مشهد داعش در مرزهای ایران داعش در مرزهای ایران اپارات داعش در مرزهاي ايران وضعیت داعش در مرزهای ایران حضور داعش در مرزهای ایران تحرکات داعش در مرزهای ایران درگیری داعش در مرزهای ایران پیشروی داعش در مرزهای ایران اخبار داعش در مرزهای ایران داعش در مرزهای غربی ایران داعش در حلب جنایات داعش در حلب فیلم جنایات داعش در حلب داعش در حلب سوریه جنایت داعش در حلب حمله به سفارت داعش در حلب جنایات جدید داعش در حلب داعش در ترکیه داعش در تركيه داعش در مرز ترکیه فروشگاه داعش در ترکیه گروه داعش در ترکیه سفارت داعش در ترکیه اخبار داعش در ترکیه وضعیت داعش در ترکیه دفتر داعش در ترکیه کنسولگری داعش در ترکیه نبرد موصل نبرد در موصل استجابت حتمی دعا .شرایط استجابت حتمی دعا شرايط استجابت حتمي دعا دعایی برای استجابت حتمی دعا دعا برای استجابت حتمی دعا راه های استجابت حتمی دعا راهی برای استجابت حتمی دعا دعای استجابت حتمی راه استجابت حتمی دعا دعای استجابت حتمی دعا شرایط حتمی استجابت دعا شرايط حتمي استجابت دعا شرایط حتمی اجابت دعا موفقیت حتمی است دعا برای استجابت حتمی تجزیه ایران حتمی است استخاره حتمی استجابت حتمی ظهور حتمی است راه اجابت حتمی دعا اوباما: شکست داعش در نبرد موصل حتمی است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۲۹
  • تعداد حاضران : ۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها