freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ویزای عراق برای اربعین امسال لغو نمی‌شود. خروج از مرز بدون داشتن آن هم ممکن نیست. در همین تاسوعا و عاشورا بنا به اظهارات مقامات استان‌های مرزی، هزاران نفر که بدون ویزا قصد عزیمت به عراق را داشتند، بازگردانده شدند.

هزینه ویزای اربعین امسال نیز بدون داشتن اختلافی در مقایسه با روزهای عادی سال، همان ۴۰ دلار قیمت‌گذای شده و تنها تفاوتش در این است که  "ریالی" پرداخت می‌شود تا بنا به اظهارات سازمان حج و زیارت، باری از دوش زائران برای تهیه ارز برداشته شود، اما این نحوه پرداخت ابهاماتی را برای متقاضیان سفر اربعین امسال بوجود آورده که محسن نظافتی به برخی از آن ها پاسخ داد.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت به ایسنا درباره نحوه تبدیل هزینه ارزی ویزای عراق به ریال و پرداخت آن، توضیح داد: قرار نیست این محاسبه‌ها دستی انجام و یا پولی دستی جابجا شود. طبق هماهنگی‌هایی که صورت گرفته، آن ۴۰ دلار در سیستم بانکی که به بانک مرکزی متصل است، به نرخ ارز آزاد محاسبه و پس از تعیین مبلغ به ریال، از متقاضی دریافت می‌شود. این پول به حساب "تجمیع وجوه ویزای اربعین" واریز خواهد شد که در نهایت پس از تبدیل به ارز در اختیار سفارت عراق در ایران قرار می گیرد.

او تاکید کرد: ریالی از بابت هزینه ویزای اربعین و در جریان تبدیل دلار به ریال، عاید سازمان حج و زیارت نخواهد شد. البته بانک مرکزی کارمزد خود را برای فروش ارز می گیرد، اما از پول ویزای زائران هیچ مبلغی به سازمان حج و زیارت نمی رسد، چون به طور کل هزینه سفر به اربعین پولی نمی شود که بخواهند از آن برای سایرین سهمی تعیین کنند.

نظافتی درباره مبلغ ریالی ویزای عراق، گفت: با توجه به این که نرخ ارز در ایران ثابت نیست نمی توان از حالا مبلغ ریالی را برای این ویزا مشخص کرد. این فرایند در سیستم بانکی که به بانک مرکزی متصل است انجام می شود و به اطلاع زائر می رسد.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت بیان کرد: پرداخت ریالی هزینه ویزای عراق مشکل بسیاری را حل خواهد کرد، چرا که بسیاری از شهرها صرافی ندارند و در سال های قبل، متقاضیان زیادی با مشکل تهیه ارز روبه رو شده بودند. ضمن آنکه افزیش تقاضا، بازار ارز را هم دچار نوسان و التهاب می کرد، مثلا همین اربعین پارسال حجم زیاد تقاضا برای ارز، دلار را ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان گران‌تر کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۵:۲۷ دیده شده : ۱۴۲بار نویسنده : admin

ریال از بوسه تا عشق سریال از بوسه تا عشق در یوتیوب سريال از بوسه تا عشق قسمت اول سریال از بوسه تا عشق قسمت 123 سریال از بوسه تا عشق به زبان فارسی سريال از بوسه تا عشق انلاين سریال از بوسه تا عشق قسمت آخر سريال از بوسه تا عشق قسمت اخر سریال از بوسه تا عشق چند قسمت است سریال از بوسه تا عشق دانلود خريد ريالي از اپ استور ویزای عراق ويزاي عراق ویزای عراق برای اربعین ویزای عراق برای ایرانیان ویزای عراق انفرادی ویزای عراق اربعین ویزای عراق طلوع ویزای عراق رایگان شد ویزای عراق در اهواز ويزاي عراق براي اربعين ویزای عراق رایگان ویزای عراق در اربعین ویزای عراق برای اربعین95 ویزای عراق برای اربعین 93 ویزا عراق برای اربعین اخذ ویزای عراق برای اربعین قیمت ویزای عراق برای اربعین شرایط ویزای عراق برای اربعین ویزا عراق اربعین سفارت عراق ویزای انفرادی ویزا عراق انفرادی قیمت ویزای عراق انفرادی هزینه ویزای عراق انفرادی ويزاي انفرادي عراق فرم ویزای عراق انفرادی اخذ ویزای انفرادی عراق گرفتن ویزای انفرادی عراق صدور ویزای انفرادی عراق ویزای عراق اربعین 95 ویزای عراق اربعین 93 ويزا عراق اربعين ویزا عراق در اربعین ویزا عراق طلوع ویزای عراق شرکت طلوع ویزا عراق شرکت طلوع ویزا عراق دفتر طلوع سایت ویزای عراق طلوع رایگان شدن ویزای عراق ویزا عراق رایگان شد ایا ویزای عراق رایگان شد صدور ویزای عراق رایگان شد اخذ ویزای عراق در اهواز گرفتن ویزای عراق در اهواز ویزای عراق اهواز اخذ ویزای انفرادی عراق در اهواز ویزا عراق در اهواز صدور ویزای عراق در اهواز ویزای انفرادی عراق در اهواز ویزای عراق از اهواز ویزا عراق برای اربعین 93 ویزای انفرادی عراق برای اربعین لغو ویزای عراق برای اربعین گرفتن ویزای عراق برای اربعین به سازمان سنجش دسترسی به سایت سازمان سنجش اعتراض به سازمان سنجش نحوه اعتراض به سازمان سنجش سایت اعتراض به سازمان سنجش چگونگی اعتراض به سازمان سنجش سایت ورود به سازمان سنجش کاردانی به کارشناسی سازمان سنجش رسیدگی به شکایات سازمان سنجش ورود به سایت سازمان سنجش کشور ورود به سازمان سیا شرایط ورود به سازمان سیا سازمان به مثابه مغز استعاره سازمان به مثابه مغز سازمان به چه معناست سازمان به انگلیسی سازمان اطلاعات به انگلیسی سازمان های دولتی به انگلیسی سازمان ملل به زبان انگلیسی سازمان محیط زیست ایران به انگلیسی سازمان ملل به انگلیسی سازمان سنجش به انگلیسی سازمان آب به انگلیسی سازمان یادگیرنده به انگلیسی سازمان حسابرسی به انگلیسی سازمان به مثابه ماشین استعاره سازمان به مثابه ماشین سازمان به مثابه زندان روح استعاره سازمان به مثابه زندان روح سازمان به مثابه موجود زنده استعاره سازمان به مثابه موجود زنده سازمان به مثابه یک موجود زنده سازمان به مثابه فرهنگ سازمان به عنوان سیستم سازمان به عنوان سیستم باز سازمان به عنوان سیستم اجتماعی سازمان به عنوان سیستم عقلایی سازمان به عنوان سیستم طبیعی سازمان به عنوان یک سیستم باز سازمان ها به عنوان سیستم های عقلایی سازمان به عنوان یک سیستم سازمان به عنوان یک سیستم اجتماعی سازمان ها به عنوان سیستم عقلایی خرید ریالی از اپ استور ریالی از ویزای عراق به سازمان حج نمی‌رسد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها