freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، بهروز نعمتی با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: بر اساس دعوتی که توسط هیأت رییسه مجلس از آقای ظریف صورت گرفت ایشان در ابتدای جلسه امروز در صحن حاضر شدند و جلسه به صورت غیرعلنی آغاز شد. ایشان گزارشی از اجلاس لوزان ارائه دادند.

او ادامه داد: با توجه به اینکه 9 کشوری که در لوزان حضور داشتند هر یک تفکرات خاص خود را داشتند آقای ظریف مواضع جمهوری اسلامی ایران را مطرح کردند.

نعمتی اضافه کرد: دو موضوع قابل توجه در این مذاکرات وجود داشت؛ بحث اول اینکه موضوع سوریه راه‌حل نظامی ندارد؛ پیش از این هم سیاست‌های نظام در مذاکرات منعکس شده بود. ما به موضوع سوریه با راه‌حل سیاسی نگاه می‌کنیم نه نظامی که ماحصلش کشته شدن ده‌ها هزار بی‌گناه سوری است.

این عضو هیأت رییسه مجلس همچنین، گفت: مسأله بعدی ترک مخاصمه و نوع کمک‌رسانی به مردم است. سیاست‌های نظام این بوده که این موضوع به صورت آتش‌بس یا ترک مخاصمه پیگیری شود. در حال حاضر موضوع حلب به نقطه حساسی رسیده و مذاکرات 9 سپتامبر هم که توقف 48 ساعته را مدنظر داشت جواب نداد. شاید یکی از دلایل آن این بوده که گروه‌های مختلف وحدت رویه نداشتند.

او افزود: شاید در آینده امکان اینکه نظرات گروه‌های مختلف فعال در سوریه گرفته شود و بهترین راه این باشد که آتش‌بس طولانی‌تر باشد و کریدوری باز شود که مردم حلب و سوریه بتوانند از امکانات انسان‌دوستانه بهتر استفاده کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۲۱:۲۳ دیده شده : ۱۱۳بار نویسنده : admin

در جلسه دفاع چه بگوییم در جلسه دفاع پایان نامه چه بگوییم؟ در جلسه خواستگاری چه بگوییم در جلسات خواستگاری چه بگوییم در اولین جلسه خواستگاری چه بگوییم؟ در جلسه اول خواستگاری چه بگوییم در جلسه دوم خواستگاری چه بگوییم در جلسه ی خواستگاری چه بگوییم در جلسه اول خواستگاری چه بگویم در جلسه خواستگاری چه بگویم جلسه خواستگاری چه بگوییم؟ در جلسه خواستگاری چه سوالاتی بپرسیم؟ در جلسات خواستگاری چه سوالاتی بپرسیم؟ در جلسه اول خواستگاری چه سوالاتی بپرسیم؟ در جلسه دوم خواستگاری چه سوالاتی بپرسیم؟ در اولین جلسه خواستگاری چه سوالاتی بپرسیم؟ در جلسه سوم خواستگاری چه سوالاتی بپرسیم؟ در اولین جلسه خواستگاری چه سوالاتی از پسر بپرسیم در جلسه خواستگاری چه بپرسیم در جلسه اول خواستگاری چه بپرسیم در اولین جلسه خواستگاری چه بپرسیم؟ در جلسه خواستگاری چه سوال هایی بپرسیم در جلسات خواستگاری چه بپرسیم در جلسه خواستگاری چه بپوشیم در جلسه اول خواستگاری چه بپوشیم در جلسه خواستگاری چی بپوشیم در جلسات خواستگاری چه بپوشیم در اولین جلسه خواستگاری چه بپوشیم در جلسه خواستگاری چه لباسی بپوشیم در جلسه خواستگاري چه بگوييم؟ در جلسه اول خواستگاري چه بگوييم؟ در اولین جلسه خواستگاری چه بگوییم چگونه در جلسه اول خواستگاري چه بگوييم؟ در جلسه امتحان عشق در جلسه امتحان عشق من مانده ام در جلسه ی امتحان عشق در جلسه اول خواستگاری در جلسه اول خواستگاری چگونه رفتار کنیم در جلسه اول خواستگاری چی بپرسیم در جلسه اول خواستگاری چگونه باشیم در جلسه اول خواستگاری چه سوالاتی باید پرسیده شود در جلسه اول خواستگاری چی بپوشیم در جلسه اول خواستگاری چه باید گفت؟ در جلسه خواستگاری چه سوالاتی بپرسیم در جلسه خواستگاری در جلسه خواستگاری چگونه باشیم در جلسه خواستگاری چگونه صحبت کنیم در جلسه خواستگاری چه باید گفت؟ در جلسه خواستگاری چه سوالاتی باید پرسید چگونه در جلسه خواستگاری جذاب باشیم چگونه در جلسه اول خواستگاری جذاب باشیم در اولین جلسه خواستگاری چگونه باشیم آنچه ظریف در جلسه غیرعلنی گفت

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۳
  • تعداد حاضران : ۲۴۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها