freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":یک روز پس از استعفای گودرزی از وزارت‌ورزش، روزنامه استقلال‌جوان به انتقاد از او پرداخته است.

 پس از اینکه روز سه شنبه محمود گودرزی از سمت خود در وزارت ورزش استعفا داد،روزنامه استقلال جوان تیتراول امروز خود را به این مطلب اختصاص داده است. این نشریه روی جلد خود تیتر زد با رفتن وزیر،استقلال نفسی به راحتی کشیده است.

آبی ها اعتقاد داشتند در ابتدای فصل وزیر سابق ورزش در روند نقل و انتقالات این باشگاه توقف ایجاد کرد. به همین دلیل بود که جلوی وزارت ورزش هم جمع شدند که این مسئله باعث دلخوری شدید گودرزی شد. از همان روزها شایعاتی در بین استقلالی ها شکل گرفت و آنها از پرسپولیسی بودن وزیر گفتند. البته گودرزی هم خیلی زود به این حرف ها واکنش نشان داد و گفت اشتباه است.

منبع:خبرآنلاین


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۸:۱۵ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin

حمله تند روزنامه یالثارات حمله تند روزنامه یالثارات به پوشش هنرمندان حمله تند روزنامه یالثارات به جشن حافظ حمله تند یالثارات حمله تند تتلو به مسلمان حمله تند مجیدی حمله تند قالیباف به دولت حمله تند مطهری به جنتی حمله تند مطهری به آیت الله جنتی حمله تند مصباح به روحانی حمله قایق های تندرو به ناو امریکا حمله قایق های تندرو فیلم حمله قایق های تندرو به ناو امریکا حمله قایق های تندرو سپاه حمله قایق تندرو روزنامه استقلالی روزنامه های استقلالی پس از باران پس از باران شهاب حسینی پس از باران قسمت 22 پس از باران قسمت اول پس از باران موسیقی پس از باران قسمت 15 پس از باران 22 پس از باران 36 پس از باران قسمت 20 پس از باران فریدون پوررضا پس از مرگ پس از مرگ به کجا میرویم؟ پس از مرگ چه خواهد شد پس از مرگ چه اتفاقی می افتد پس از مرگم پس از مرگم چه خواهد شد پس از مرگ چه میشود؟ پس از مرگم بیا زیبا نگارم پس از مرگ مرتضی پاشایی پس از مرگم نخواهم های هایی پس از تو پس از تو نمونم برای خدا پس از تو نمونم برای خدا دانلود پس از تو نمونم پس از توافق پس از تو نمودم برای خدا پس از تو روح سرگردان موجم پس از تو قسمت بادم پس از تولد نوزاد پس از تو نمونم برای خدا گلپایگانی پس از 1400 سال پس از 1400 سال Pdf پس از 1400 سال شفا پس از 1400 سال دانلود دانلود کتاب صوتی پس از 1400 سال دانلود كتاب پس از 1400 سال کتاب صوتی پس از 1400 سال کتاب بعد از 1400 سال ایران پس از 1400 سال خرید کتاب پس از 1400 سال شهاب حسینی در پس از باران شهاب حسینی در سریال پس از باران نقش شهاب حسینی در پس از باران شهاب حسینی در فیلم پس از باران عکس شهاب حسینی در پس از باران پس از ترک سیگار بعد از ترک سیگار چه باید کرد؟ بعد از ترک سیگار چه بخوریم بعد از ترک سیگار چه کنیم عوارض پس از ترک سیگار ریه پس از ترک سیگار سرفه پس از ترک سیگار افسردگی پس از ترک سیگار بدن پس از ترک سیگار یک ماه پس از ترک سیگار پس از آن غروب رفتن پس از آن غروب رفتن معین پس از آن غروب رفتن اولین طلوع من باش پس از آن غروب رفتن دانلود پس از آن غروب رفتن اولين طلوع من باش پس از آن غروب رفتن تو بیا طلوع من باش پس از آن غروب رفتن متن بعد از آن غروب رفتن بعد از آن غروب رفتن معین آکورد پس از آن غروب رفتن سريال پس از باران قسمت 22 استعفای وزیر بهداشت فنلاند استعفای وزیر اطلاعات ماجرای استعفای وزیر اطلاعات استعفای وزیر اقتصاد استعفاي وزير اقتصاد ماجرای استعفای وزیر اقتصاد استعفا وزیر اقتصاد جریان استعفای وزیر اقتصاد دلیل استعفای وزیر اقتصاد استعفای شفاهی وزیر اقتصاد تهدید به استعفای وزیر اقتصاد استعفای وزیر نفت استعفا وزیر نفت استعفای زنگنه وزیر نفت استعفای وزیر راه استعفا وزیر راه استعفای وزیر دفاع آمریکا علت استعفا وزیر دفاع امریکا استعفای وزیر استعفای وزیر انگلیسی استعفای وزیر صنعت استعفای وزیر آموزش و پرورش استعفا وزیر صنعت معدن و تجارت استعفای معاون وزیر صنعت پس از آن بودی حمله تند روزنامه استقلالی پس از استعفای وزیر

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۸۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها